--نودیها--ماه خون ماه اشك ماه ماتم شد ، بر دل فاطمه داغ عالم شد. امام حسین علیه السلام:هر كس فكرش به جايى نرسد و راه تدبير بر او بسته شود، كليدش مداراست.نودیها --نودیها-- پيامبر صلى ‏الله ‏عليه ‏و ‏آله :پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود: اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد --نودیها--نزديك‏ترين شما به من در قيامت: راستگوترين، امانتدارترين، وفادارترين به عهد و پيمان، خوش اخلاق‏ترين و نزديك‏ترين شما به مردم است.
صفحه ویژه مداحی درمان وسواس با گوش دادن به این سخنرانی ! لینکستان

ارتباط با ما

ایمیل: navadiha@chmail.ir

نماینده مجلس : خرمشهرهای امروز را با خنده نمی توان آزاد کرد

0

 حجت‌الاسلام حمید رسایی امشب در جمع هزاران نفر از مردم اصفهان که در اجتماع بزرگی تحت عنوان «ما اجازه نمی‌دهیم» در گلستان شهدا برگزار شده بود، اظهار کرد: ما با صدای رسا به دنیا و حتی داخل اعلام می‌کنیم که طاقت نداریم که رهبر عزیزمان بگویند «من اجازه نمی‌دهم» تا امثال شهدا، بسیجیان و انقلابیون در ایران هستند نمی‌گذاریم رهبری از خود برای عدم تسلط استکبار بر ایران هزینه کند.

وی در ادامه به فرمایشی از رهبر معظم انقلاب در روز نخست سال ۹۴ در حرم رضوی اشاره کرد و گفت: رهبری در آن سخنرانی به تبیین و تعریف دو نوع نگاه پیرامون مسائل کشور پرداختند. نگاه نخست نگاهی است که بیان می‌کند ما می‌توانیم بدون آمریکا عزت‌مندانه حیات داشته باشیم و چه بسا پیشرفت کنیم.

رسایی افزود: نگاه دوم که رهبری مکرراً آن را مذمت کرده، نگاهی است که حل همه مشکلات کشور را به معامله و ارتباط با استکبار جهانی پیوند می‌دهد نگاهی که حاضر است آرمان‌ها را برای حل مشکلات فدا کند.

وی خاطرنشان کرد: ما با نگاهی که به دنبال معامله با آمریکا است در هر لباس، در هر سنگر و با هر اسمی که باشد مخالفیم و اجازه نمی‌دهیم.

نماینده مردم تهران در مجلس به بازگشت پیکر ۱۷۵ شهید غواص اشاره کرد و گفت: وظیفه داریم پیام این ۱۷۵ شهید غواص را در فضای مجازی و جنگ نرم دشمن ترویج و توسعه دهیم. پیام آنان این است که ما با دستان بسته مقابل استکبار و ظلم ایستادیم، اما شما با دست باز تا به امروز چه کرده‌اید.

رسایی عنوان کرد: هر کسی زیر سلطه آمریکا رفت خوار و ذلیل می‌شود.

* تکیه به دیوار ظلم سرانجام ذلت و نابودی است

وی با اشاره به سرنوشت ذلت‌بار مبارک، صدام، قذافی و عبدالله صالح و دیگر دیکتاتورهای دنیا که به دیوار کفر و آمریکا تکیه زده بودند، گفت: دعوای ما بر سر غنی‌سازی ۳ درصد، ۵ درصد و ۲۰ درصد نیست بلکه دعوای ما با استکبار جهانی بر سر حفظ استقلال و عزت ملت و نظام ایران است.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: ملت ایران یک‌صدا تحت مکتب عاشورایی امام حسین (ع) شعار هیهات من‌الذله سر می‌دهند و برای حفظ استقلال خود جان خود را نیز فدا می‌کنند.

رسایی ادامه داد: چه تضمینی از این بالاتر که بر طبق صریح قرآن شریف، سخن شرع و فتوای رهبری به جهان مبنی براینکه هرگز بمب هسته‌ای تولید نخواهیم کرد را به جهانیان داده‌ایم، پیام شهیدان به ملت ایران این است که حتی اگر شهرهای‌مان در برابر دشمن سقوط کرد نباید اجازه دهیم ایمان‌مان سقوط کند.

وی گفت: چنانچه امروز ذلت را که همانا رفتن زیر سلطه آمریکا است بپذیریم دیگر نباید برای امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل (ع) و ائمه اطهار (ع) عزاداری کنیم.

* آزاد کردن خرمشهرهای امروز با لبخند به دشمن میسر نمی‌شود

نماینده مردم تهران در مجلس به سخنان رئیس جمهور در سالروز فتح خرمشهر مبنی براینکه فرماندهان دیپلماسی کشور خرمشهرها را از چنگال سازمان ملل برای ایران آزاد می‌کنند، گفت: خرمشهرهای امروز ایران با سیاست‌ خارجی و خنده به دشمن آزاد نمی‌شود بلکه خرمشهر در دوران دفاع مقدس با شعار هیهات من‌الذله آزاد شد، خرمشهر با شعار اشداء علی الکفار آزاد شد.

وی اضافه کرد: امروز نمی‌توانیم به دنیا اعلام کنیم که خزانه‌های‌مان خالی است و سپس با دشمن راه برویم و یا با سرکرده استکبار تلفنی صحبت کنیم و در پی آزادی خرمشهرهای ایران هم باشیم.

رسایی گفت: ما در آزادی خرمشهر شعار نمی‌توانیم سر ندادیم بلکه با شعار ما می‌توانیم آن را آزاد کردیم.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: در دو حالت مذاکرات محرمانه است نخست زمانی که با دشمن مذاکره می‌کنیم و قصد داریم دشمن از آن آگاه نباشد و دیگر آنکه می‌خواهیم دوست نفهمد چرا که عصبانی می‌شود، محرمانه بودن مذاکرات توسط دولتمردان امروز ایران حالت دوم است.

وی خاطرنشان کرد: به خدا قسم اگر باکری‌ها بودند با جان‌کری امروز قدم نمی‌زدیم، اگر خرازی‌ها بودند حتی با یک دست خودشان هم صنعت هسته‌‌ای ایران را حفظ می‌کردند و اگر همت‌ها بودند بیشتر همت می‌کردیم و منافع ملی را حفظ می‌نمودیم.

رسایی به شعار «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» که عده‌ای در فتنه ۸۸ بیان می‌کردند اشاره و عنوان کرد: با نزدیک شدن داعش به مرزهای ایران آن کسانی که در فتنه ۸۸ جانم فدای ایران سر می‌دادند کجایند که جان خود را برای دفاع از نظام و ایران فدا کنند. به خدا دروغ گفتند.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ما رهبری داریم که شاگرد امام خمینی (ره) است و می‌فرماید امام راحل به کسی باج نداد ما هم باج نمی‌دهیم.

*بمب اتمی ایران، « نه » گفتن به استکبار جهانی است

وی عنوان کرد: انرژی هسته‌ای یعنی استقلال ملت و نظام اسلامی که حق مسلم ایران است، بمب اتمی و هسته‌ای ایران، عزت، اقتدار، مکتب عاشورایی و حسینی، گفتمان سبز مهدوی، نه بزرگ ملت ایران به استبکار جهانی و شعار هیات من‌الذله ایران است، دشمن درصدد گرفتن این بمب هسته‌ای از ایران است.

رسایی خاطرنشان کرد: پروژه تحمیل در مذاکرات هسته‌ای نتیجه‌ای جز ذلت و خواری در بر ندارد، عده‌ای در پی القای پیروزی‌های کاذب و گرفتن جشن‌های دروغین به نشانه پیروزی در حقیقت در پی اجرای ارکان پروژه تحمیل هستند.

وی یادآورشد: برخی از دولتمردان به جای فریاد زدن برای رسمیت دادن به تجمع‌های اعتراضی صنفی اقشاری چون معلمان به دنبال دادن لایحه‌ای به مجلس برای حل معضلات و مشکلات آن به نحو اساسی باشند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: پذیرفتن داوطلبانه پروتکل الحاقی، پروتکلی که پذیرفتن آن‌ نیازمند مصوبه مجلس است، از دیگر ارکان پروژه خطرناک تحمیل است، ایران NPT را پذیرفته است ولی پذیرش پروتکل الحاقی بدون مصوبه نمایندگان مجلس یعنی دادن اجازه به بازرسان برای بازرسی در هر زمان و برای هر مکان است.

وی ایجاد فضای مبهم عدم شفافیت لازم در بازگو کردن مسائل را از دیگر ارکان اجرای پروژه تحمیل دانست و بیان کرد:  تهدید نظامی از سوی دشمن و ایجاد فضای یاس و واهمه در بین مردم تیز از ارکان تحمیل است.

*تنها توافقی را می‌پذیریم که راه شهدای هسته‌ای را ادامه دهد

رسایی ابراز کرد: در محضر شهدا امروز خطاب به استکبار جهانی رسا اعلام می‌کنیم که به خدا قسم همه احاد ملت ایران طالب صلح هستند اما خواهان ذلت نیستند و تحت هیچ شرایطی تن به ذلت نمی‌دهند.

وی تاکید کرد: برای پذیرفتن توافق با نمایندگان ۵+۱ ‌چند شرط داریم، نخست آنکه تنها توافقی را می‌پذیریم که راه شهدای هسته‌ای را ادامه دهد و کوچکترین قدمی ازاین آرمان خود عقب‌نشینی نمی‌کنیم.

نماینده مردم تهران تصریح کرد: تنها توافقی را قبول می‌کنیم که‌ طبق آن همه تحریم‌ها علیه ملت و نظام ایران در روز نخست توافق برداشته شود، تنها توافقی را به رسمیت می‌شناسیم که ‌شعار انتخاباتی حجت‌الاسلام روحانی‌ مبنی بر چرخش همزمان سانریفیوژها با چرخش چرخ کارخانه‌ها را محقق و عملیاتی سازد.

وی ادامه داد: ملت ایران تنها توافقی را می‌پذیریند که‌ بر نظارت‌های متعارف و معمول و براساس NPT باشد و حق خارج از عرف را برای دشمن مهیا نسازد.

*پیف‌‌پیف کردن برخی برای انرژی هسته‌ای، حربه دشمن برای گرفتن منافع ملی است

رسایی با اشاره به ‌اینکه روزی عده‌ای پادشاهان خود فروخته ایران براساس نقشه دشمن بالاخص انگلیس نفت ایران را بد می‌پنداشتند و پیف‌‌پیف می‌کردند، گفت: امروز نیز دشمن به همان طریق در زمان قاجار، به نحوی رفتار کرده است که افرادی نسبت به انرژی هسته‌ای همان موضع پادشاهان خائن را نسبت به نفت را گرفته‌اند و می‌گویند فناوری هسته‌ای به کار ایران نمی‌آید.

وی در آخر با تاکید مجدد، اظهار کرد: جناب رئیس جمهور شما گفتید دیپلمات‌های ما همانند رزمندگان فاتح خرمشهر هستند، ما برای فتح خرمشهر گفتیم جنگ جنگ تا پیروزی، گفتیم صدام یزید کافر، ولی نگفتیم آقای اوباما را مودب یافتیم، خرازی‌ نمی‌گفت آمریکا می‌تواند با یک بمب، سیستم دفاعی ایران را از کار بیندازد.

رسایی افزود: ما براساس آیه نفی سبیل به استکبار اجازه سلطه بر ایران را نمی‌دهیم، ما اجازه نمی‌دهیم، امروز عده‌ای قداره به دست که دستشان به خون مردم بی‌گناه آلوده شده است به ایران اجازه داشتن چاقویی برای گذراندن چرخ زندگی خود را نمی‌دهند، این ادبیات زورگویی است که ایران همواره در مقابل آن ایستاده است.

منبع : فارس

 

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

 • آخرین بروزرسانی های نودیها

 • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

 • آخرین مداحی ها

  مداحی حماسی حاج میثم مطیعی صدای “العربیه” را درآورد+صوت و متن مداحی حماسی حاج میثم مطیعی صدای “العربیه” را درآورد+صوت و متن صوت/ مطیعی؛ آخر از داغ تو عالم را خبر خواهیم کرد صوت/ مطیعی؛ آخر از داغ تو عالم را خبر خواهیم کرد شور جدید عشق قیمت نداره کربلایی رضا نریمانی(شهدا مدافع حرم) / صوتی شور جدید عشق قیمت نداره کربلایی رضا نریمانی(شهدا مدافع حرم) / صوتی دانلود “خداحافظ ای برادر زینب “حاج مهدی رسولی/مراسم شام غریبان محرم۹۵/هیئت ثارالله زنجان دانلود “خداحافظ ای برادر زینب “حاج مهدی رسولی/مراسم شام غریبان محرم۹۵/هیئت ثارالله زنجان دانلود”شمیم رحمان از یمن می آید” با نوای حاج میثم مطیعی دانلود”شمیم رحمان از یمن می آید” با نوای حاج میثم مطیعی دانلود مداحی” یا سیدی خذنی حسین” میثم مطیعی دانلود مداحی” یا سیدی خذنی حسین” میثم مطیعی دانلود شور/ از آل سعود خیلی بیزاریم دانلود شور/ از آل سعود خیلی بیزاریم دانلود مداحی” نوکر خوبی نبودم” حسین سیب سرخی دانلود مداحی” نوکر خوبی نبودم” حسین سیب سرخی دانلود مداحی “کاش یه کبوتر بودم”میثم مطیعی دانلود مداحی “کاش یه کبوتر بودم”میثم مطیعی دانلود نوحه “یه حرم پر زائرایی که برا تو میمیرن”سید مهدی میرداماد دانلود نوحه “یه حرم پر زائرایی که برا تو میمیرن”سید مهدی میرداماد دانلود نوحه «شام غریبان حسین امشب است » با نوای سید مجید بنی فاطمه دانلود نوحه «شام غریبان حسین امشب است » با نوای سید مجید بنی فاطمه مداحی میثم مطیعی(سرباز ولایتم) مداحی میثم مطیعی(سرباز ولایتم) صوت: عبدالرضا هلالی- شب تاسوعای محرم ۱۴۳۸ صوت: عبدالرضا هلالی- شب تاسوعای محرم ۱۴۳۸ صوت/ مجید بنی‌فاطمه؛ شب نهم محرم ۹۵ صوت/ مجید بنی‌فاطمه؛ شب نهم محرم ۹۵
 • دانلود بازی اندروید

  دانلود بازی Rocket racer سبک مسابقه ای با تیر و بمب اندروید دانلود بازی Rocket racer سبک مسابقه ای با تیر و بمب اندروید دانلود بازی Hub: Puzzle دانلود بازی Hub: Puzzle دانلود بازی Cube worm کرم به سبک سه بعدی اندروید دانلود بازی Cube worm کرم به سبک سه بعدی اندروید دانلود بازی Kick or die: Karate ninja دانلود بازی Kick or die: Karate ninja دانلود بازی Moto RKD dash سبک جدید موتورسواری دانلود بازی Moto RKD dash سبک جدید موتورسواری دانلود بازی Traffic rush 2 کنترل ترافیک و جلوگیری از تصادف اندروید دانلود بازی Traffic rush 2 کنترل ترافیک و جلوگیری از تصادف اندروید دانلود بازی Impossible lines فکری منطقی اندروید دانلود بازی Impossible lines فکری منطقی اندروید دانلود بازی Super Chavis land جلورفتنی باحال اندروید! دانلود بازی Super Chavis land جلورفتنی باحال اندروید! دانلود بازی Submersia زیردریایی اندروید دانلود بازی Submersia زیردریایی اندروید
 • دانلود آخرین سخنرانی ها

  صوت/دکتر حسن عباسی”عواقب بالا رفتن سن ازدواج!” صوت/دکتر حسن عباسی”عواقب بالا رفتن سن ازدواج!” استاد رائفی پور:دلایل منع حضور احمدی نژاد در انتخابات ۹۶/صوت استاد رائفی پور:دلایل منع حضور احمدی نژاد در انتخابات ۹۶/صوت در واکنش‌ به انتشار تصاویر چکهای ۲۰ میلیونی سعید حدادیان: والله بالله تالله چک ۲۰ میلیونی نگرفته‌ام +صوت در واکنش‌ به انتشار تصاویر چکهای ۲۰ میلیونی سعید حدادیان: والله بالله تالله چک ۲۰ میلیونی نگرفته‌ام +صوت پادکست “خوش تیپ” با روایت حاج حسین یکتا (صوت) پادکست “خوش تیپ” با روایت حاج حسین یکتا (صوت) صوت/ توضیحات رهبر انقلاب درباره جلسه خصوصی با احمدی نژاد صوت/ توضیحات رهبر انقلاب درباره جلسه خصوصی با احمدی نژاد استاد راِئفی پور:از رحمت خدا ناامید نشوید… استاد راِئفی پور:از رحمت خدا ناامید نشوید… درمان وسواس با گوش دادن به این سخنرانی ! درمان وسواس با گوش دادن به این سخنرانی ! دانلود صوت مناظره جنجالی مناظره شریعتمداری و خرازی – ۱۶ مرداد ۹۵ دانلود صوت مناظره جنجالی مناظره شریعتمداری و خرازی – ۱۶ مرداد ۹۵ دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی – مهدویت و آخرالزمان – تیر ۹۵ دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی – مهدویت و آخرالزمان – تیر ۹۵ صوت/ اثبات ولایت فقیه در ۵ دقیقه! صوت/ اثبات ولایت فقیه در ۵ دقیقه! دانلود سخنرانی استاد رائفی پور شب ۱۹ رمضان المبارک ۹۵ – کیفیت عالی دانلود سخنرانی استاد رائفی پور شب ۱۹ رمضان المبارک ۹۵ – کیفیت عالی صوت شوخی علی لاریجانی با علی مطهری / جواب همشیرتون رو چی بدیم! صوت شوخی علی لاریجانی با علی مطهری / جواب همشیرتون رو چی بدیم!
 • طراحی سایت