--نودیها--ماه خون ماه اشك ماه ماتم شد ، بر دل فاطمه داغ عالم شد. امام رضا علیه السلام : هر كه عاشورا روز مصيبت و اندوه و گريه‏ اش باشد، خداوند روز قيامت را روز شادى و سرورش مى ‏گرداند .نودیها --نودیها--امام سجاد علیه السلام:در شگفتم از كسى كه از غذا مى ‏پرهيزد تـا گـرفـتـار زيـان آن نشـود؛ ولى از گـناه پـرهـيز نمى‏ كـند تا گرفتار ننگ و عار آن نگردد. --نودیها-- بهترين شروع كارها صداقت و راستگويى و بهترين پايان آنها وفا است
صفحه ویژه مداحی درمان وسواس با گوش دادن به این سخنرانی ! لینکستان

ارتباط با ما

ایمیل: navadiha@chmail.ir

طرح متجاوزان برای اشغال یمن به شکست انجامید

0

سید عبد الملک بدر الدین، رهبر جنبش انصار الله یمن در سخنانی به مناسبت اولین سالگرد انقلاب یمن از طریق شبکه تلویزیونی العالم گفت: حرکت مجدانه و مسئولانه ای که مردم غیور یمن در بیست و یکم سپتامبر شروع کردند تا محقق شدن تمام حقوق قانونی خود متوقف نخواهد شد.

وی با بیان اینکه “مشکل یمن آنقدر پیچیده و بزرگ بود که جز با قیام همگانی بر طرف نمی شد” گفت: مداخله غرب و عربستان سعودی در یمن باعث قیام مردمی این کشور شد.

سید عبدالملک بدرالدین الحوثی در نطق تلویزیونی خود گفت: در ابتدا به ملت یمن فرا رسیدن سالگرد بیست و یکم سپتامبر را تبریک می گویم؛ روزی که خداوند به ملت یمن کمک کرد تا در انقلاب مبارک مردمی خود پیروز شود و پیروزی مهمی را رقم زد که گام قوی و پیشرو در تلاش برای ایجاد تغییر و ایجاد آینده بهتر مبتنی بر استقلال، آزادی و زندگی با عزت شمرده می شود. این پیروزی به فضل خداوند نقطه مهمی در تحرکات جدی و مسئولانه شمرده می شود و به یاری خداوند این تحرکات ادامه خواهد یافت تا همه خواسته های به حق و عادلانه ملت یمن محقق شود.

رهبر انصار الله ادامه داد: این روز مبارک به معنای پایان انقلاب مردمی یمن نیست و هر چند که این روز ، گامی بزرگ است و مردم یمن توانستند از یکی از موانع عبور کنند. معمولا نیروهای طاغوتی در داخل و خارج از این موانع برای سرکوب مردم و نادیده گرفتن خواسته های عادلانه آنان استفاده می کنند. پیروزی در این تلاش دارای درس مهمی است و امید را در دل ناامیدان تقویت و قدرت تحرکات مردمی و فایده مند بودن و اهمیت آن را اثبات کرد.

همه اقشار ملت یمن در این انقلاب مردمی حضور دارند

وی افزود: همه اقشار ملت یمن در این انقلاب مردمی حضور دارند و اهداف این انقلاب مشروع و عادل است و این انقلاب بیانگر خواسته های یک عده از یمنی ها نیست و تنها ناشی از مشکلات محدود قشر مشخصی نیست بلکه این انقلاب برآمده از مشکلات و دردهای همه مردم یمن و همچنین همه خواسته های آنان است.

این انقلاب مردمی یک تحرک مردمی، هوشیارانه، مسئولانه و به حق است که شرایط فاجعه بار که مردم یمن با آن روبرو بودند آن را به راه انداخت بنابراین این انقلاب نماد مشکلات واقعی همه مردم یمن و احساس ظلم و ستم است. بنابراین این انقلاب یک هوشیاری مردمی درست و تلاش برای تغییر است.

مشکلاتی که در یمن وجود دارد بزرگ و پیچیده است و نیازمند این گونه تحرکات مردمی و گسترده بوده است. در درجه نخست مردم و کشور یمن هدف حملات شماری از کشورهای خارجی قرار دارند و تجاوز به یمن نماد این حملات و طمع ورزی هاست. قدرت های متجاوز و استکباری نظیر آمریکا، اسرائیل، رژیم آل سعود و وابستگان آن در منطقه و همچنین ابزارهای متنفذ داخلی آن، مردم یمن را هدف قرار داده اند.

این سطح از نفوذ و سیطره بر سرنوشت مردم و همچنین اقدامات استکباری آنان باعث بروز انقلاب گسترده مردمی یمن شد و در نهایت این انقلاب توانست در بیست و یکم ستپامبر به پیروزی برسد. مشکلات یمن نیز ناشی از استبداد و رفتارهای طاغوتی قدرت های خارجی و ابزارهای داخلی است. مشکل نخست ملت یمن نداشتن حاکمیت بوده که مشکل مهمی بوده است و مردم یمن نمی توانستند منتظر بمانند این مشکل حل شود یاآن را نادیده بگیرند. نداشتن حاکمیت و قدرت تصمیم گیری خطری بزرگ برای یمن و همچنین استقلال آن بوده است. یمن در مسیری حرکت می کرد که استقلال خود را به صورت کامل از دست می داد و قدرت های متجاوز وطاغوتی و مستکبر و ظالم می خواستند به صورت کامل بر یمن حاکم شوند.

وی افزود: مشکل نبودن سیاست و تصمیم گیری درست در میان زمامداران یمن مشکلی نبود که بتوان درباره آن سکوت کرد. دولت یمن به دست نشانده قدرت های خارجی تبدیل شده بود.

ساختار دولت در یمن در خدمت منافع آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی بود

سید بدر الدین تصریح کرد: ساختار دولت در یمن در خدمت منافع کشور نبود بلکه در خدمت آمریکا و اسرائیل و عربستان سعودی بود. رهبر جنبش انصار الله خاطر نشان کرد: مسیری که دولت گذشته در پیش گرفته بود منجر به دخالت نظامی بیگانگان شد.

وی در ادامه گفت: در سطح تصمیم گیری های سیاسی، حکومت در یمن به ابزاری(قدرت های خارجی) تبدیل شده بود و هیچ قدرتی نداشت و قدرت های خارجی از طریق این ابزار خواسته های خود را بر ملت یمن تحمیل می کردند. در نهایت برای همه مشخص شد همه نوع تصمیم گیری های دولت در سیاست عمومی بر اساس منافع قدرت های خارجی به ویژه منافع آمریکا،اسرائیل و سعودی ها اتخاذ می شد و ملت یمن قربانی این گونه تصمیم گیری ها بوده است و هیچ توجهی به منافع، اولویت ها و خواسته های مردمی یمن وجود نداشت. ساختاری برای حکومت در یمن ایجاد کرده بودند و این ساختار به هیچ وجه به خواسته ها و مشکلات اقتصادی، امنیتی این کشور توجه نمی کرد و همه محاسبات و توجهات به منافع قدرت های استکباری و متجاوز آمریکا، اسرائیل و نظام آل سعود بود. بنابراین به این دلیل مشکلات مردم یمن هر روز در همه سطوح بدتر می شد.

بیچارگی و محرومیت با گذشت زمان تشدید می شد و مردم این وضع را به خوبی احساس می کردند. هر چند که این ساختار از ابزار گسترده رسانه ای و قوی برای پنهان کردن این مشکلات استفاده می کرد ولی این مشکلات و بیچارگی مردم یمن به حدی گسترده بود که این ابزارهای رسانه ای نیز نتوانستند آن را پنهان کنند.

پهپادهای خارجی حتی در مراسم عروسی یمنی ها را قتل عام می‌کردند

حکومت سرسپرده یمن به قدرت های خارجی در مسیری حرکت می کرد که کشور عزت و کرامت خود را از دست می داد و زمینه را برای تجاوز خارجی به کشور فراهم می کرد. این حکومت تلاش می کرد مردم را به پذیرش نقض حاکمیت بکشاند. فعالیت های پهپادهای خارجی به صورت گسترده در یمن وجود داشت و در بیشتر استان ها شهروندان این کشور را به قتل می رساند و حتی این پهپادها در مراسم عروسی یمنی ها را قتل و عام می کردند و شهروند یمنی به هدف ناچیز این حملات تبدیل شده بود و ساختار حکومت در یمن و نیروهای مزدور، مردم این کشور را به این سطح از پستی کشانده بود.

عده اندک متنقذ وابسته به خارج منافع کشور و مردم را به یغما می بردند

وی افزود: تلاش می کردند پایگاه های نظامی خارجی در یمن احداث شود تا یمنی ها قتل عام شوند. این گونه بود که می خواستند استقلال کشور را بر باد بدهند. مشکلات در همه سطوح تشدید شده بود. در سطح اقتصادی شاهد آن بودیم که فساد هر چه بیشتر گسترش می یافت و ثروت و منابع کشور را به سود یک عده اندک ثروتمند نابود می کرد. در حالی که روز به روز ثروت این افراد و شرکت های آنان در بانک ها بیشتر می شد شاهد تشدید فقر و مشکلات مردم و همچنین وخیم شدن معیشت و نیازهای غذایی آنان بودیم. عده اندک متنقذ وابسته به خارج منافع کشور و مردم را به یغما می بردند. همچنین هیچ طرحی برای اقتصاد ملی وجود نداشت و حکومت تلاش می کرد بهای فرآورده های نفتی را افزایش دهد و گرانی ها را شدت بخشد.

فساد باعث فروپاشی اقتصادی در یمن شد

مسئله جالب این است که این عده اندک و حامیان خارجی آنان به این فساد گسترده در یمن اعتراف و تاکید می کردند این فساد باعث فروپاشی اقتصادی در یمن شده است و در واقع این قدرت های خارجی از ابزارهای فاسد خود در یمن حمایت می کردند. این نیروهای فاسد با حمایت و پشتیبانی قدرت های خارجی دست به این فساد گسترده و غارت منافع ملت می زدند.

رهبر انصار الله، هدف آمریکا و اسرائیل و عربستان در یمن را  ایجاد هرج و مرج همراه با تسلط بر کشور دانست و با اشاره به اینکه ملت یمن گزینه دیگری جز انقلاب نداشتند تصریح کرد: برخی از نیروهای سیاسی کشور وارد طرح خطرناکی شدند که برای آنها از قبل برنامه ریزی شده بود.

قدرت های بیگانه به دنبال کودتا در یمن بودند

بدرالدین الحوثی تاکید کرد: قدرت های بیگانه از طریق برگزاری گفتگوهای ملی و نتایج آن به دنبال کودتا در یمن بودند. آنها می خواستند جلوی تحرکات مردمی را بگیرند و این هدف را با شروع بی پرده جنگ دنبال کردند و مردم یمن نیز در مقابل این تغییر مورد نظر آنها ایستادند.

وی با اشاره به اینکه دشمن علیه آمال و آرزوهای ملت کودتا کرده است گفت: انقلاب ما تا محقق شدن استقلال و کرامت ملت و کشور ادامه خواهد داشت. قدرت های متجاوز خارجی نتوانستند به اهداف خود در یمن برسند.

سید عبدالملک بدرالدین الحوثی در ادامه نطق تلویزیونی خود گفت: در سطح امنیتی شاهد آن افزایش ترورها حتی در صنعا پایتخت و همچنین انفجارها و تشدید حمایت عامدانه از نیروهای القاعده در شماری از استان های یمن بودیم. به ساختار سازمان های امنیتی نفوذ کرده بودند و دست این سازمان ها را بسته بودند و اجازه نمی دادند این سازمان ها به وظیفه خود برای حمایت از مردم و جلوگیری از کشتار ملت عمل کنند، مردمی که سربریده می شدند و بر اثر انفجارها در مساجد و بازارها کشته می شدند. همچنین این انفجارها نیروهای ارتش و سازمان های امنیتی، نیروهای نخبه، دانشگاهی و همه اقشار مردم را هدف قرار داده بود. اجازه نمی دادند نیروهای آزاده و شریف در سازمان های امنیتی به وظایف خود برای حمایت از مردم و حتی خود عمل کنند.

حمایت محور شرارت از القاعده برای تهاجم خارجی به یمن بود

وی در ادامه با تشریح اوضاع کنونی کشور افزود: این وضع کلی کشور بود که یک ساختار حکومتی وابسته به قدرت های خارجی، یمنی ها را هدف قرار داده بود و کشور را به سوی فروپاشی کامل در همه سطوح اقتصادی و امنیتی می کشاند. این ساختار در پی تکه تکه کردن بافت اجتماعی یمن بود و می خواست یمنی ها را وارد فتنه طایفه ای وارد کند. یکی از مشکلات بد کشور اجازه دادن به القاعده برای به دست آوردن حداکثر سیطره بر کشور بود. تروریست های القاعده زشت ترین جنایات را در یمن مرتکب می شدند و هدف اصلی حمایت محور شرارت آمریکا، اسرائیل و نظام آل سعود از القاعده برای این بود که زمینه را برای تهاجم خارجی به کشور فراهم کنند.

قدرت های خارجی القاعده را در یمن ایجاد کردند

وی افزود: این وضع واقعی کشور بود. طمع ورزی های گسترده ای برای یمن وجود داشت چرا که یمن به حدی اهمیت دارد که حتی مردم این کشور نیز به خوبی به اهمیت یمن واقف نیستند. یمن کشور مهمی است و این که یمنی ها را هدف قرار داده اند ناشی از اهمیت کشور یمن است. یمن از وضع جغرافیای مهم و ثروت گسترده برخوردار است و می خواهند از طریق ابزارهای مختلف بر این منابع ثروت سیطره یابند و مزدوران داخلی در این زمینه قراردادهایی با اربابان خارجی خود امضا کرده اند. بنابراین هدف این بود که کشور را به فروپاشی کامل برسانند تا در نهایت زمینه برای حمله ای که مورد قبول یمنی ها باشد فراهم شود. می خواستند حمله و اشغال کشور با عناوین نجات بخشی مورد قبول مردم باشد. می خواستند القاعده بر یمن مسلط و وضع امنیتی و اقتصادی آن نابود شود و هیچ حکومت قوی و عادلی در آن نباشد و در نهایت این قدرت های خارجی با عنوان نجات ملت یمن از شر القاعده و هرج و مرجی که خود در یمن ایجاد کردند به این کشور حمله می کردند. می خواستند یمنی ها را به پذیرش این حمله و اشغالگری متقاعد کنند و بر همه ثروت و سرنوشت آن سیطره یابند و از جایگاه جغرافیای آن در درگیری های منطقه ای و بین المللی خود استفاده کنند.

طرح متجاوزان برای اشغال یمن به شکست انجامید

بنابراین یکی از بزرگ ترین دستاوردهای پیروزی انقلاب بیست و یکم سپتامبر این است که این طرح را به شکست کشاند. درست است که این متجاوزان در شرایط کنونی می خواهند کشور را اشغال کنند ولی طرح آنان برای اشغال کشور که مورد قبول یمنی‌ها باشد به شکست انجامید و یمنی‌ها این متجاوزان را به عنوان نیروهای نجات بخش مشاهده نمی‌کنند تا کشور را به این متجاوزان تسلیم کنند.

رهبر جنبش انصارالله یمن در ادامه بیان داشت: این نیروها با عنوان متجاوز و اشغالگر وارد کشور شده اند و مردم یمن به خوبی هوشیار و آگاه هستند و همه یمنی ها با شجاعت و پایداری و با هوشیاری کامل برای مقابله با این متجاوزان وارد میدان شده اند. یمنی ها به این متجاوزان درس های مهمی در استقلال، آزادی و عزت و کرامت داده اند. بنابراین این متجاوزان برای ایجاد وضعی در کشور که بتوانند زمینه را برای حمله فراهم کنند و خود را به عنوان نیروی نجات بخش نشان دهند، شکست خوردند و اینجاست که اهمیت تحرکات و انقلاب مردمی بیش از پیش آشکار می شود چرا که این انقلاب کشور را از تباهی و اشغالگری مورد قبول و سیطره متجاوزان بر یمن نجات داد.

این متجاوزان به تمام معنی شیطان هستند و چنین طرح کاملی را برای مردم یمن تدوین کرده بودند و می خواستند کشور را بدون پرداخت هیچ بهایی اشغال کنند و جایگاه جغرافیایی و منابع ثروت آن را به غارت ببرند. در صورتی که این متجاوزان به اهداف خود در یمن می رسیدند به دنبال آن بودند که فتنه های بیشتری در کشور ایجاد کنند، فتنه ها و هرج و مرج هایی که تحت کنترل باشد، هرج و مرجی که مانع از سیطره کامل آن بر بخش های حساس و منابع ثروت یمن نمی شد.

وی ادامه داد: بنابراین باید در برابر این متجاوزان تحرکات گسترده مردمی ایجاد می شد و چنین نیز شد و آن را در انقلاب عظیم بیست و یکم سپتامبر مردم یمن شاهد بودیم. مردم بزرگ یمن چاره ای غیر از این انقلاب نداشتند. نیروهای سیاسی قادر به تحقق خواسته های مردم و همچنین در سطح رویارویی با این چالش ها نبودند. برخی از این نیروها همراه با طرح متجاوزان خارجی و ابزار این قدرت ها شده بودند، طرحی که پیامدهای خطرناکی برای کشور داشت و ملت یمن را به نابودی می کشاند. برخی از نیروهای سیاسی نیز همراه با این طرح های خارجی نبودند ولی بسیار ضعیف بودند و نمی توانستند با این قدرت‌های توطئه گر مقابله کنند.

وی با بیان اینکه “فعالیت سیاسی به دور از فعالیت انقلاب به نتیجه نمی رسید” افزود: مهم ترین روند سیاسی در یمن همان گفتگوهای ملی بوده و مصوباتی نیز داشته است. قدرت های متجاوز خارجی و ابزارهای داخلی آن تلاش کردند این مصوباتی که با توافق امضا شد اجرا نشود. نمی خواستند خواسته ها و آرمان ملت یمن محقق شود و برای رسیدن به این هدف تلاش های گسترده سیاسی،امنیتی و اقتصادی به راه انداختند که زمان برای بیان جزئیات آن اندک است. به این دلیل باید این انقلاب مردمی برای مقابله با این طرح به وقوع می پیوست. می خواستند فشارهای شدید اقتصادی بر مردم ایجاد کنند که ظلم و ستم وحشتناکی علیه معیشت مردم بود. بنابراین پیروزی انقلاب بیست و یکم گام قوی و پیروزی مهمی برای ملت است و باعث تقویت امید مردم شده است.

مردم با انقلاب در مسیر محقق کردن تغییرات مورد نظر خود حرکت کردند

رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: مردم با این انقلاب در مسیر محقق کردن تغییرات مورد نظر خود حرکت کردند. قدرت های خارجی در تعامل با این تحرک مردمی موضع منفی اتخاذ و حتی آن را محکوم و با شیوه های مختلف با آنان مقابله کردند. این قدرت های خارجی با استفاده از همه ابزارها از نیروهای داخلی خود حمایت کردند و در نهایت با استفاده از تجاوز گسترده، این تحرکات مردمی را هدف قرار دادند. آن چیزی که در بیست و یکم سپتامبر حاصل شد توافق صلح و شراکت بود که حتی توافقی منصفانه با نیروهای وابسته و مزدوران به متجاوزان در داخل بود. انقلاب مردمی یمن بر این مسئله اصرار داشت که روند سیاسی در کشور متعلق به همه و حتی توطئه گران احمق علیه کشور باشد.

این گونه توافق صلح و شراکت اجرا شد. با وجود آنکه این افراد علیه ملت توطئه کردند و ظلم و ستمی علیه ملت داشتند و همیشه در کنار دشمنان بودند ولی انقلاب به روی این توطئه گران گشوده شد. با وجود این گونه رفتار گشایشی انقلاب ولی این نیروها رفتارهای بدی داشتند و تلاش کردند توافق صلح و شراکت را نقض و همه خواسته ها و اهداف ملت بزرگ یمن را سرکوب کنند و زمانی که این افراد قدرت عظیم انقلاب مردمی یمن را مشاهده کردند همراه با تجاوز گسترده به یمن شدند و با تجاوز گسترده محور سه گانه شیطانی آمریکا،اسرائیل و نظام آل سعود به یمن همراهی کردند.

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

 • آخرین بروزرسانی های نودیها

 • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

 • آخرین مداحی ها

  دانلود “خداحافظ ای برادر زینب “حاج مهدی رسولی/مراسم شام غریبان محرم۹۵/هیئت ثارالله زنجان دانلود “خداحافظ ای برادر زینب “حاج مهدی رسولی/مراسم شام غریبان محرم۹۵/هیئت ثارالله زنجان دانلود”شمیم رحمان از یمن می آید” با نوای حاج میثم مطیعی دانلود”شمیم رحمان از یمن می آید” با نوای حاج میثم مطیعی دانلود مداحی” یا سیدی خذنی حسین” میثم مطیعی دانلود مداحی” یا سیدی خذنی حسین” میثم مطیعی دانلود شور/ از آل سعود خیلی بیزاریم دانلود شور/ از آل سعود خیلی بیزاریم دانلود مداحی” نوکر خوبی نبودم” حسین سیب سرخی دانلود مداحی” نوکر خوبی نبودم” حسین سیب سرخی دانلود مداحی “کاش یه کبوتر بودم”میثم مطیعی دانلود مداحی “کاش یه کبوتر بودم”میثم مطیعی دانلود نوحه “یه حرم پر زائرایی که برا تو میمیرن”سید مهدی میرداماد دانلود نوحه “یه حرم پر زائرایی که برا تو میمیرن”سید مهدی میرداماد دانلود نوحه «شام غریبان حسین امشب است » با نوای سید مجید بنی فاطمه دانلود نوحه «شام غریبان حسین امشب است » با نوای سید مجید بنی فاطمه مداحی میثم مطیعی(سرباز ولایتم) مداحی میثم مطیعی(سرباز ولایتم) صوت: عبدالرضا هلالی- شب تاسوعای محرم ۱۴۳۸ صوت: عبدالرضا هلالی- شب تاسوعای محرم ۱۴۳۸ صوت/ مجید بنی‌فاطمه؛ شب نهم محرم ۹۵ صوت/ مجید بنی‌فاطمه؛ شب نهم محرم ۹۵ صوت/ مجید بنی‌فاطمه؛ شب هشتم محرم ۹۵ صوت/ مجید بنی‌فاطمه؛ شب هشتم محرم ۹۵ دانلود مداحی حدادیان در محضر رهبر انقلاب دانلود مداحی حدادیان در محضر رهبر انقلاب دانلود نوحه عربی انا مظلوم حسین…/ صوت نزار القطری دانلود نوحه عربی انا مظلوم حسین…/ صوت نزار القطری
 • دانلود بازی اندروید

  دانلود بازی Rocket racer سبک مسابقه ای با تیر و بمب اندروید دانلود بازی Rocket racer سبک مسابقه ای با تیر و بمب اندروید دانلود بازی Hub: Puzzle دانلود بازی Hub: Puzzle دانلود بازی Cube worm کرم به سبک سه بعدی اندروید دانلود بازی Cube worm کرم به سبک سه بعدی اندروید دانلود بازی Kick or die: Karate ninja دانلود بازی Kick or die: Karate ninja دانلود بازی Moto RKD dash سبک جدید موتورسواری دانلود بازی Moto RKD dash سبک جدید موتورسواری دانلود بازی Traffic rush 2 کنترل ترافیک و جلوگیری از تصادف اندروید دانلود بازی Traffic rush 2 کنترل ترافیک و جلوگیری از تصادف اندروید دانلود بازی Impossible lines فکری منطقی اندروید دانلود بازی Impossible lines فکری منطقی اندروید دانلود بازی Super Chavis land جلورفتنی باحال اندروید! دانلود بازی Super Chavis land جلورفتنی باحال اندروید! دانلود بازی Submersia زیردریایی اندروید دانلود بازی Submersia زیردریایی اندروید
 • دانلود آخرین سخنرانی ها

  صوت/دکتر حسن عباسی”عواقب بالا رفتن سن ازدواج!” صوت/دکتر حسن عباسی”عواقب بالا رفتن سن ازدواج!” استاد رائفی پور:دلایل منع حضور احمدی نژاد در انتخابات ۹۶/صوت استاد رائفی پور:دلایل منع حضور احمدی نژاد در انتخابات ۹۶/صوت در واکنش‌ به انتشار تصاویر چکهای ۲۰ میلیونی سعید حدادیان: والله بالله تالله چک ۲۰ میلیونی نگرفته‌ام +صوت در واکنش‌ به انتشار تصاویر چکهای ۲۰ میلیونی سعید حدادیان: والله بالله تالله چک ۲۰ میلیونی نگرفته‌ام +صوت پادکست “خوش تیپ” با روایت حاج حسین یکتا (صوت) پادکست “خوش تیپ” با روایت حاج حسین یکتا (صوت) صوت/ توضیحات رهبر انقلاب درباره جلسه خصوصی با احمدی نژاد صوت/ توضیحات رهبر انقلاب درباره جلسه خصوصی با احمدی نژاد استاد راِئفی پور:از رحمت خدا ناامید نشوید… استاد راِئفی پور:از رحمت خدا ناامید نشوید… درمان وسواس با گوش دادن به این سخنرانی ! درمان وسواس با گوش دادن به این سخنرانی ! دانلود صوت مناظره جنجالی مناظره شریعتمداری و خرازی – ۱۶ مرداد ۹۵ دانلود صوت مناظره جنجالی مناظره شریعتمداری و خرازی – ۱۶ مرداد ۹۵ دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی – مهدویت و آخرالزمان – تیر ۹۵ دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی – مهدویت و آخرالزمان – تیر ۹۵ صوت/ اثبات ولایت فقیه در ۵ دقیقه! صوت/ اثبات ولایت فقیه در ۵ دقیقه! دانلود سخنرانی استاد رائفی پور شب ۱۹ رمضان المبارک ۹۵ – کیفیت عالی دانلود سخنرانی استاد رائفی پور شب ۱۹ رمضان المبارک ۹۵ – کیفیت عالی صوت شوخی علی لاریجانی با علی مطهری / جواب همشیرتون رو چی بدیم! صوت شوخی علی لاریجانی با علی مطهری / جواب همشیرتون رو چی بدیم!
 • طراحی سایت