--نودیها--ماه خون ماه اشك ماه ماتم شد ، بر دل فاطمه داغ عالم شد. امام حسین علیه السلام:هر كس فكرش به جايى نرسد و راه تدبير بر او بسته شود، كليدش مداراست.نودیها --نودیها-- پيامبر صلى ‏الله ‏عليه ‏و ‏آله :پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود: اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد --نودیها--نزديك‏ترين شما به من در قيامت: راستگوترين، امانتدارترين، وفادارترين به عهد و پيمان، خوش اخلاق‏ترين و نزديك‏ترين شما به مردم است.
صفحه ویژه مداحی درمان وسواس با گوش دادن به این سخنرانی ! لینکستان

ارتباط با ما

ایمیل: navadiha@chmail.ir

سریال سلمان فارسی در شبکه خانگی خواهد بود

0

مراسم رونمایی از سریال “دندون طلا” عصر امروز با حضور داوود میرباقری کارگردان، مهران برومند تهیه کننده، حمیدرضا آذرنگ، مهدی فخیم‌زاده، ستاره اسکندری و حامد بهداد از بازیگران این سریال برگزار شد.

میرباقری در ابتدای این مراسم با بیان اینکه تئاتر “دندون طلا” در حدود ۴ ماه ۱۲۰ اجرا رفته است گفت: در شرایطی اجرای این نمایش را به پایان می‌رسانیم که مخاطبان و تماشاگران علاقه‌مند زیادی برای این تئاتر وجود داشت.

وی افزود: اجرای “دندون‌ طلا” به دلیل ثبت خاطرات خاطره‌انگیز و به یاد ماندنی تصویر شد و امیدواریم که مورد استقبال علاقه‌مندان قرار بگیرد.

میرباقری اضافه کرد بعد از سال‌ها که درگیر ساخت سریال مختارنامه بودم مخاطبان پیگیر کار “دندون طلا” بودند که بر این اساس تصمیم گرفتم در شرایطی که وجود دارد شکل جدیدی از تئاتر “دندون طلا” را به تصویر بکشم تا امکان دیده شدن آن برای جماعت بیشتری فراهم شود.

کارگردان “دندون طلا” با بیان اینکه بخشی از دوستان اجرای “دندون طلا” نیز در این سریال حضور دارند گفت: پس از ساخت سریال مختارنامه ارادت خاصی به مهدی فخیم‌زاده پیدا کردم و همیشه دوست داشتم که در هر شرایطی از فخیم‌زاده دعوت به کار کنم و در زمان تولید هم از همکاری با فخیم‌زاده لذت بردم و هم نکات زیادی را از وی آموختم.

میرباقری گفت: آرزویم این است که روزی بتوانم مجموعه تلویزیونی سلمان فارسی را در رسانه ملی تولید کنم. سلمان پروژه‌ای است که برای من تبدیل به یک باور شده است اما با توجه به مشکلات تلویزیون که به دلیل مشکلات مالی است امیدوارم که بتوانم کار ساخت سلمان را آغاز کنم.

کارگردان مختارنامه یادآور شد: متن و نگارش فیلمنامه به پایان رسیده و در هر زمانی که شرایط آماده شود به سرعت کار را شروع می‌کنیم. شبکه نمایش خانگی و شاهگوش تجربه خوبی برای من و دوستان بود که اگر بتوانیم به درستی از آن استفاده کنیم می‌تواند شبکه‌ای بسیار تاثیرگذار باشد.

وی یادآور شد: در سینما نگران برخورد مردم با فیلم‌های سینمایی هستیم و راحت‌تر می‌توان تاثیر استقبال مخاطبان را دید اما در تلویزیون معمولا این ارتباطات بسیار ضعیف‌تر است با این تفاسیر در شبکه نمایش خانگی بلافاصله می‌توانیم متوجه استقبال و رضایت مخاطبان شویم و این امر برای هر کسی که در این حوزه فعالیت می‌کند جذاب است.

میرباقری یادآور شد: به نظر من با توجه به کثرت وسایل جمعی و مقایسه آثار با یکدیگر از این حیث نیز شبکه نمایش خانگی قابل ارزیابی است که سعی کنیم آثاری که تولید کرده‌ایم دقیق‌تر و با کیفیت بالا باشد. به عنوان مثال در تلویزیون حدود ۸ سال برای ساخت مختارنامه وقت گذاشته‌ام اما تا امروز یک جمع‌بندی جامع و کاملی نسبت به آن ندارم و گزارش‌هایی به دست من می‌رسد که شامل حال نظرات اصلی مخاطبان است اما جامع نیستند.

کارگردان “دندون طلا” گفت: امیدوارم در ادامه ساخت سریال در شبکه نمایش خانگی شاهد تولید آثار فاخری همانند سلمان فارسی باشیم زیرا اگر قرار باشد که سریالی مانند سلمان را بسازیم جذب سرمایه برای آن سخت است. امیدوارم در آینده راهی که در پیش گرفته‌ایم تولید سریال فاخر سلمان فارسی در شبکه نمایش خانگی و با کیفیت خوب و بالا به ثمر برسد.

 

وی در خصوص نمایش چهره حضرت ابالفضل العباس در فیلم رستاخیر واکنش نشان داد و گفت: اتفاقی که برای رستاخیز افتاد بسیار باعث تاسف است.

میرباقری با اشاره به ساخت سریال مختارنامه و نمایش وقایع و حوادث کربلا در این سریال گفت: آنچه در سریال مختارنامه اتفاق افتاد در مسیر تولید بود و ما تصمیمی بر نمایش چهره ائمه نداشتیم و نیز فرصت بهتری وجود داشت تا درام داستان را با سلیقه خودم سازگار کنم اما در مسیر تولید سریال عزت‌الله ضرغامی مدیر وقت سازمان صدا و سیما بر نمایش بعضی از حوادث گرفتار در مختارنامه اصرار داشت که به پیشنهاد ایشان برخی از حوادث کربلا نیز روایت شد و بخش‌های محدودی از کربلا را توانستیم تصویر کنیم و بخش‌هایی هم که می‌توانست تعیین کننده باشد پخش نشد.

کارگردان مختارنامه تصریح کرد: عقیده من این است که نمایش چهره ائمه در سینما نیز می‌تواند اتفاق بیفتد اما بدون حساسیت‌هایی که وجود دارد و این ملزومات خودش را دارد به این معنا که فیلمسازان باید کار را به گونه‌ای تولید کنند که کیفیت بالای آن نمایش چهره ائمه را زیر سوال نبرد.

وی افزود: با توجه به مشکلی که برای فیلم سینمایی رستاخیز بوجود آمد دست و پایم برای تولید آثار تاریخی می‌لرزد و این امر باعث از بین رفتن انگیزه فیلمسازان در تولید آثار این چنینی می‌شود.

میرباقری یادآور شد: در مجموعه سلمان فارسی نیز نمایش چهره پیامبر (ص) وجود دارد اما ما با این مشکل مواجه نیستیم و می‌توان صرفنظر از نمایش چهره حضرت رسول (ص) قصه را جلو برد و ما در زمان نگارش به این مهم نیز فکر کرده‌ایم.

کارگردان “دندون طلا” خاطر نشان کرد: یکی از مشکلات در رسانه ملی این است که آثار تولیدی تلویزیون با نگاه خاصی ساخته می‌شود و علت گرایش مردم به ماهواره‌ها نیز این است که برنامه‌های رسانه ملی متناسب با ذائقه مردم تولید و ارائه نمی‌شود.

برومند: آغاز توزیع “دندون طلا” میرباقری از ۱۲ مرداد ماه
مهران برومند تهیه کننده “دندون طلا” گفت: تصمیمی که باعث شد میرباقری برای تصویر آثاری از جمله “دندون طلا” اقدام کند جزو استراتژی بوده که توانستیم در پروسه تولید این آثار را قرار دهیم و تولید “دندون طلا” خواسته داوود میرباقری بوده و کار تهیه را برعهده ما گذاشتند.

وی افزود: زمانی که قرار است اثری به کارگردانی داوود میرباقری به تولید برسد همه گوشه‌هایی از کار را برعهده می‌گیرند تا آن اثر به تولید برسد.

 

برومند گفت: سریال “دندون طلا” کاری دوستانه، صادقانه، عاشقانه و رفاقتی بود که به تولید رسید و سریال “دندون طلا” بر اساس تصمیم میرباقری تبدیل به کار نمایشی ملودرام شد.

تهیه کننده “دندون طلا” افزود: سریال “دندون طلا” در مرحله تدوین نهایی قرار دارد و قرار است که از ۱۲ مرداد ماه در ۹ قسمت در شبکه نمایش خانگی توزیع شود. پخش آن ۱۰ روزه است و قسمت پایانی آن همزمان با پایان تاسوعای حسینی توزیع می‌شود.

وی اضافه کرد: قسمت دهم این سریال نیز شامل پشت صحنه کار و مراحل تولید می‌شود.

تهیه کننده شاهگوش گفت: تصمیمی برای ساخت شاهگوش ۲ وجود ندارد و اگر هم باشد برعهده میرباقری است اما از نظر ما ساخت شاهگوش به پایان رسیده است.

وی یادآور شد: شبکه نمایش خانگی در شکل فعلی آفت‌هایی از جمله نحوه توزیع و عرضه آن و کپی‌رایت دارد که اگر در مورد آن فکر و حمایت‌هایی صورت بگیرد پتانسیل شبکه نمایش خانگی ۱۰ برابر خواهد شد.

برومند گفت: بخش دیگر آن رشد تکنولوژی است که در سال‌های بعد نحوه توزیع متحول خواهد شد و این پتانسیل می‌تواند این هنر را به صنعتی بزرگ و پویا تبدیل کند.

تهیه کننده “دندون طلا” تصریح کرد: بخش دیجیتال توزیع سریال‌های نمایش خانگی را نیز در نظر گرفته‌ایم که هر کس می‌تواند برای یک بار پخش آن را از طریق دیجیتال داشته باشد.

مهدی فخیم‌زاده: احمدرضا درویش دچار تضاد شده است
مهدی فخیم‌زاده بازیگر سریال “دندون طلا” در ادامه این نشست در واکنش به توقف فیلم سینمایی رستاخیز،‌گفت: وضعیت سینما در شرایط خاصی قرار دارد و معضلات خاص خود مانند فیلم رستاخیز را دارد.

وی گفت: نخست اینکه روایت‌های مختلفی از یک واقعه تاریخی وجود دارد و کارگردان باید بداند کدام را انتخاب کند و دوم اینکه نظرات مختلفی هست که از آن جمله نشان دادن چهره معصومین محسوب می‌شود. در سریال «ولایت عشق» برخی به من گفتند، می‌توانی چهره امام رضا (ع) را نشان بدهی ولی من در نهایت این کار را انجام ندادم و تا آخر هم چراغ خاموش جلو رفتیم که مشکل ساز نشود.

کارگردان سریال ولایت عشق افزود: احمدرضا درویش کارگردان رستاخیز نیز درگیر این تضادها شده است و حتما با مراجع بسیاری در خصوص نمایش چهره ائمه مشورت‌هایی انجام شده و مراجعی آن را بی‌عیب دانستند و آن فیلم به تولید رسید اما در حال حاضر برخی مراجع دیگر این حرکت را انتقاد کردند که باعث رعب و وحشت و کاهش انگیزه فیلمسازان در تولید اینگونه آثار شده است.

وی افزود: از سویی عدم روشن بودن تولید آثار مورد نیاز سینما و از سویی دیگر تعیین اینکه چه کسی باید پروانه ساخت‌ها را صادر کند مشکل تولید نمایش شده است. یعنی اثری که الان تولید می‌شود سال دیگر به نمایش در می‌آید.

 

بازیگر نقش قنبر گفت: کار کردن با رسانه‌ای مانند تلویزیون دولتی بسیار سخت است و همه درگیر سوال و جواب هستند و قانون جامع و کاملی برای پیروی از آن وجود ندارد و با تغییر مدیران سیاست‌های آن کمتر و بیشتر می‌شود اما این مسائل همیشه وجود دارد.

فخیم‌زاده حل این مشکل را تنها در ایجاد تلویزیون خصوصی دانست و گفت: شبکه بخش خصوصی می‌تواند با تعدادی کمتر از پرسنل موجود در رسانه ملی مدیریت شود و به تولیدات ارزشمندی نیز برسد.

وی در خصوص شبکه نمایش خانگی گفت: این هنر در ایران شروع نامناسبی داشته و در ابتدای آن شاهد سریال‌های آبکی و نیمه‌کاره‌ای بودیم که تنها با شاهگوش استحکام پیدا کرد. شبکه نمایش خانگی جای خوبیست به این دلیل که هم بخش خصوصی در آن وجود دارد و هم دولت هم نمی‌تواند در این زمینه انگیزه‌ای برای ورود داشته باشد و در این صورت مخاطب امکان انتخاب بیشتری دارد.

منبع : تسنیم

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

 • آخرین بروزرسانی های نودیها

 • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

 • آخرین مداحی ها

  مداحی حماسی حاج میثم مطیعی صدای “العربیه” را درآورد+صوت و متن مداحی حماسی حاج میثم مطیعی صدای “العربیه” را درآورد+صوت و متن صوت/ مطیعی؛ آخر از داغ تو عالم را خبر خواهیم کرد صوت/ مطیعی؛ آخر از داغ تو عالم را خبر خواهیم کرد شور جدید عشق قیمت نداره کربلایی رضا نریمانی(شهدا مدافع حرم) / صوتی شور جدید عشق قیمت نداره کربلایی رضا نریمانی(شهدا مدافع حرم) / صوتی دانلود “خداحافظ ای برادر زینب “حاج مهدی رسولی/مراسم شام غریبان محرم۹۵/هیئت ثارالله زنجان دانلود “خداحافظ ای برادر زینب “حاج مهدی رسولی/مراسم شام غریبان محرم۹۵/هیئت ثارالله زنجان دانلود”شمیم رحمان از یمن می آید” با نوای حاج میثم مطیعی دانلود”شمیم رحمان از یمن می آید” با نوای حاج میثم مطیعی دانلود مداحی” یا سیدی خذنی حسین” میثم مطیعی دانلود مداحی” یا سیدی خذنی حسین” میثم مطیعی دانلود شور/ از آل سعود خیلی بیزاریم دانلود شور/ از آل سعود خیلی بیزاریم دانلود مداحی” نوکر خوبی نبودم” حسین سیب سرخی دانلود مداحی” نوکر خوبی نبودم” حسین سیب سرخی دانلود مداحی “کاش یه کبوتر بودم”میثم مطیعی دانلود مداحی “کاش یه کبوتر بودم”میثم مطیعی دانلود نوحه “یه حرم پر زائرایی که برا تو میمیرن”سید مهدی میرداماد دانلود نوحه “یه حرم پر زائرایی که برا تو میمیرن”سید مهدی میرداماد دانلود نوحه «شام غریبان حسین امشب است » با نوای سید مجید بنی فاطمه دانلود نوحه «شام غریبان حسین امشب است » با نوای سید مجید بنی فاطمه مداحی میثم مطیعی(سرباز ولایتم) مداحی میثم مطیعی(سرباز ولایتم) صوت: عبدالرضا هلالی- شب تاسوعای محرم ۱۴۳۸ صوت: عبدالرضا هلالی- شب تاسوعای محرم ۱۴۳۸ صوت/ مجید بنی‌فاطمه؛ شب نهم محرم ۹۵ صوت/ مجید بنی‌فاطمه؛ شب نهم محرم ۹۵
 • دانلود بازی اندروید

  دانلود بازی Rocket racer سبک مسابقه ای با تیر و بمب اندروید دانلود بازی Rocket racer سبک مسابقه ای با تیر و بمب اندروید دانلود بازی Hub: Puzzle دانلود بازی Hub: Puzzle دانلود بازی Cube worm کرم به سبک سه بعدی اندروید دانلود بازی Cube worm کرم به سبک سه بعدی اندروید دانلود بازی Kick or die: Karate ninja دانلود بازی Kick or die: Karate ninja دانلود بازی Moto RKD dash سبک جدید موتورسواری دانلود بازی Moto RKD dash سبک جدید موتورسواری دانلود بازی Traffic rush 2 کنترل ترافیک و جلوگیری از تصادف اندروید دانلود بازی Traffic rush 2 کنترل ترافیک و جلوگیری از تصادف اندروید دانلود بازی Impossible lines فکری منطقی اندروید دانلود بازی Impossible lines فکری منطقی اندروید دانلود بازی Super Chavis land جلورفتنی باحال اندروید! دانلود بازی Super Chavis land جلورفتنی باحال اندروید! دانلود بازی Submersia زیردریایی اندروید دانلود بازی Submersia زیردریایی اندروید
 • دانلود آخرین سخنرانی ها

  صوت/دکتر حسن عباسی”عواقب بالا رفتن سن ازدواج!” صوت/دکتر حسن عباسی”عواقب بالا رفتن سن ازدواج!” استاد رائفی پور:دلایل منع حضور احمدی نژاد در انتخابات ۹۶/صوت استاد رائفی پور:دلایل منع حضور احمدی نژاد در انتخابات ۹۶/صوت در واکنش‌ به انتشار تصاویر چکهای ۲۰ میلیونی سعید حدادیان: والله بالله تالله چک ۲۰ میلیونی نگرفته‌ام +صوت در واکنش‌ به انتشار تصاویر چکهای ۲۰ میلیونی سعید حدادیان: والله بالله تالله چک ۲۰ میلیونی نگرفته‌ام +صوت پادکست “خوش تیپ” با روایت حاج حسین یکتا (صوت) پادکست “خوش تیپ” با روایت حاج حسین یکتا (صوت) صوت/ توضیحات رهبر انقلاب درباره جلسه خصوصی با احمدی نژاد صوت/ توضیحات رهبر انقلاب درباره جلسه خصوصی با احمدی نژاد استاد راِئفی پور:از رحمت خدا ناامید نشوید… استاد راِئفی پور:از رحمت خدا ناامید نشوید… درمان وسواس با گوش دادن به این سخنرانی ! درمان وسواس با گوش دادن به این سخنرانی ! دانلود صوت مناظره جنجالی مناظره شریعتمداری و خرازی – ۱۶ مرداد ۹۵ دانلود صوت مناظره جنجالی مناظره شریعتمداری و خرازی – ۱۶ مرداد ۹۵ دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی – مهدویت و آخرالزمان – تیر ۹۵ دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی – مهدویت و آخرالزمان – تیر ۹۵ صوت/ اثبات ولایت فقیه در ۵ دقیقه! صوت/ اثبات ولایت فقیه در ۵ دقیقه! دانلود سخنرانی استاد رائفی پور شب ۱۹ رمضان المبارک ۹۵ – کیفیت عالی دانلود سخنرانی استاد رائفی پور شب ۱۹ رمضان المبارک ۹۵ – کیفیت عالی صوت شوخی علی لاریجانی با علی مطهری / جواب همشیرتون رو چی بدیم! صوت شوخی علی لاریجانی با علی مطهری / جواب همشیرتون رو چی بدیم!
 • طراحی سایت