امروز جمعه 18 آذر ماه 95 سالروز به امامت رسیدن امام غریب ، فرید و تنهایمان حضرت صاحب الامر امام زمان (عج) را تبریک عرض می نماییم.

صفحه ویژه مداحی پرسش و پاسخ مسایل نوجوانان و جوانان و مسایل وسواسی لینکستان

ارتباط با ما

ایمیل: navadiha@chmail.ir

بازی جدید طوفان گلوله BulletStorm

0

 Bulletstorm

ناشر : EA

سازنده : People Can Fly – Epic Games

کنسول ها : PC – Xbox 360 – PS3

سبک بازی : Sci Fi Shooter

تاریخ عرضه : 22 فوریه 2011

Bulletstorm یا " طوفان گلوله " عنوان اول شخصی است که اواخر بهار سال جاری توسط استودیوی خلاق People Can Fly که یک استودیوی لهستانی است و با همکاری نزدیک و نظارت Epic Games در حال ساخت است معرفی شد. همانطور که می دانید آخرین کار این استودیو پورت نسخه اول Gears of War برای PC بود و پس از آن توسط استودیوی Epic Games خریداری شده و زیر نظر این استودیو به فعالیت خود ادامه می داد.
بازی قبلی
People Can Fly عنوان Painkiller بود که شش سال از عرضه آن می گذرد و توانست امتیازات بالایی را از سوی سایت ها و مجلات مختلف کسب کند. هرگاه نام Painkiller به زبان بیاید به یاد یک اکشن سریع و نفس گیر با هیولاهای و باس های عظیم الجثه می افتید. بنابراین در Bulletstorm
نیز با عنوانی با همین تم روبرو هستید اما این بار دیوانه تر !
در
Bulletstorm هیچ کس جلودارتان نیست.داستان در دنیایی جهنمی به نام Stygia اتفاق می افتد و بازی روایت گر حوادثی است که برای Grayson Hunt و دوست او یعنی Ishi Sato اتفاق می افتد. حوادث بازی در آینده ایی رخ می دهد که در آن گروه زبده ایی از مزدوران نظامی و فضایی با نام Dead Echo برای رسیدن به اهداف خودخواهانه ی خود یک سازمان ائتلافی تاسیس می کنند
.
Grayson Hunt ( گریستون هانت ) و Ishi Sato
(ایشی ساتو ) دو تن از اعضای این گروه هستند که احساس می کنند در مسیر اشتباهی خدمت می کرده اند و قبل از آن فکر می کردند در گروهی کار می کرده اند که وظیفه آن ایجاد صلح و اتحاد بین اعضای سیاره و کهکشان بوده است و در همین حین هانت که می بیند فرمانده اش به او خیانت کرده به فرمانده ی جوخه خود خیانت می کنند و در نتیجه آن به گوشه ایی از کهکشان تبعید و زندانی می شوند.
پس از تبعید هواپیمای آنان که در راه سفر به کنفدراسیون خود هستند سقوط کرده و پس از برخود با سفینه
Ulysses وارد یک منطقه عجیب غریب و متروکه با موجودات گوشت خوار و جهش یافته اسیر شده اند که این سرزمین Stygia نام دارد و پس از آن این دو تصمیم می گیرند تا با هم دیگر از این سرزمین هولناک خارج شوند.

                    

هانت و همکارش بازی را با حمله به یک کشتی فضایی شروع می کنند زیرا آنها فکر می کنند فرمانده قبلی یعنی ویکتور سورانو در این کشتی است و هانت به فکر انتقام گرفتن! در این قسمت می بینیم که بازی دارای دو قسمت مختلف داستانی است، یعنی پس از این اتفاق شما در همان سیاره مرموز سقوط می کنید که سوالات زیادی در این بخش به وجود می آید. این شهر در ابتدا یک شهر زیبا بوده که در قدیم به بهشت توریستی معروف بوده است اما همانطور که می بینیم متروکه شده و پر از موجودات گوشت خوار و وحشی است، اما با پیشروی در بازی متوجه خواهید شد که این شهر متروکه نیست چرا که گانگسترهای وحشی و قبیله نشین های جهنمی در این مکان هستند و تنها هدفشان از بین بردن شما و گروهتان است چرا که نظم موجود در این سرزمین را به هم ریخته اید!
نکته جالب دیگر این است که حتی جهش یافته های موجود در این سرزمین نیز جهش بیشتری پیدا کرده اند تا شما را یک لقمه کنند!
Grayson شخصیتی عصبانی ، خشن است که کارهای دیوانه وار انجام می دهد اما برعکس او دوستشIshi Sato که به Grayson در حمله ها کمک زیادی می کند شخصیتی آرام تر و معمولی به نظر می رسد. البته ایشی گاهی اوقات باعث می شود تا محیط را برای پیدا کردن منابع برقی و الکتریکی جستجو کنید چرا که وی همانطور که از روی تصاویر مشخص است متشکل از نیمی ربات و نیمی دیگر انسان است.
یکی دیگر از شخصیت های بازی زنی به نام
Trischka است که پس از تبعید و اخراج هانت جایگزین و جانشین وی شده است که در بازی با او رو به رو خواهید شد.
                          

در طول بازی ما کنترل شخصیت Grayson Hunt را بر عهده خواهیم داشت که هم اکنون به یک دزد ولگرد و خوش گذران تبدیل شده است. استودیویPeople Can Fly برای یک داستان قوی و پرمحتوا از شخصیت Rick Remender که در نوشتن کتاب های کمیک و داستان تخصص بالایی دارد که از سوابق او می توان داستانPunisher یا کتاب های کمیک Fear Agent را نام برد ، استفاده کرده و می توان انتظار یک داستان خوب با جزئیات بالا را داشت. طبق گفته سازندگان و کارگردان بازی گروه سازنده داستان خود را آماده کرده بودند و تا مرز نهایی پیش رفته بودند اما با ورود ریک رمندر داستان با تغییرات مختلف ارتقا داده شد و برخی سکانسها جابجا شدند و به طور کلی با تغییرات ایجاد شده شاهد یک داستان جالب از این بازی خواهیم بود.
دیالوگ های استفاده شده برای هانت بسیار
Fun هستند و شوخی های بامزه زیادی را از وی خواهید شنید! صداگذاری گریسون هانت نیز توسط استیون بلوم انجام شده است که از جمله سوابق کار او در این زمینه می توان صداگذاری آرس در God of War یا وینسنت در فاینال 7 را نام برد.

Bulletstorm فقط یکFPS ساده نیست بلکه دارای یک گیم پلی قوی است که باعث شده سطح آن از دیگر FPS ها متمایز گردد و سرعت و هیجان بالایی را به بازی دهد. همانطور که کلیف بلزینسکی در نمایشگاه راجع به Bulletstorm گفت ، Bulletstorm برای این ساخته شده تا همه کارهای دیوانه وار را در آن انجام دهید! و یا Kill With Skill که شعار اصلی بازی است، پس در BS با کشتن معمولی یا هدشات چیزی نصیبتان نخواهد شد و تجربه یک FPS معمولی را به دست می آورید.
برای لذت بردن از
BS همه مرزها باز گذاشته شده تا بتوانید از نهایت خلاقیت و قوه تخیل خود برای از بین بردن دشمنان در بازی استفاده کنید. کلیف بلزینسکی در اینجا نیز نظر داده! و این سیستم را با یک پسر چاق و یک کیک مقایسه می کند و همانطور که می دانید وی کیک را دشمنان و پسر چاق را نیز به هانت تشبیه کرده است!
                             

Hunt دارای وسیله ایی با نام Peace Maker است که شامل شلاق و پوتین های Hunt می شود. Hunt در یکی از صحنه ها با لغت به یک در کوبید که دشمن نگون بخت با آن در به هوا پرتاب شد و پس از آن هانت با یک لغت دیگر او را به سمت یک منبع برق پرتاب کرد یا با شلاق یکی از دشمنان را به سمت خود کشانده و باز او را به سمت منبع برق پرتاب نمود. از لغت هانت به جز استفاده بر روی دشمنان می توانید بر روی اشیاء کوچک تر نیز استفاده کنید و آنها را به سمت دشمنان خود پرتاب کنید.

او می تواند با این شلاق دشمنان را به سمت خود بکشد و با ضربه زدن به آنها یا شلیک گلوله کارشان را یک سره کند. هم چنین با یک حرکت که Thumper Move نام دارد هانت با پرتاب شلاق به سمت دشمنان و کوبیدنش به زمین باعث می شد تا هم زمان سه یا تعداد بیشتری از دشمنان به هوا پرتاب شوند و آنها را در هوا با گلوله نابود کند.
این شلاق دارای انرژی برق نیز هست که در یکی صحنه ها هانتبرای باز کردن دری نیمه باز که به برق نیاز داشت از آن استفاده کرد. و یا با ضربه زدن با پوتینش دشمنش را بر روی هوا می فرستد و با گلوله از آنها استقبال می کند.
هنگامی که دشمنان به شما نزدیک باشند صحنه به صورت آهسته در خواهد آمد تا با شکل های مختلفی دشمنان را نابود کرد
. این کار با وسیله ایی به نام Leash Overcharge امکان پذیر خواهد بود که قابل شارژ است و در اکثر سلاح ها وجود خواهد داشت و میتوان با آپگرید کردن سلاح خود را به آن مجهز کرد و صحنه را آهسته نمود که البته یک قابلیت شلیک دوم نیز به بازی اضافه می کند.

با توجه به این که ایشی هانت را در طول بازی همراهی می کند اما بازی دارای حالت CO-OP نخواهد بود و امیدواریم شاهد یک بخش تک نفره کامل و طولانی باشیم.

در سال های اخیر بازیهایRun & Gun سرعتی با کیفیت بالا کم تر دیده شده است و Bulletstorm قرار است طعم یکی از بهترین بازیهایRun & Gun را پس از مدت ها به بازیکنان بچشاند.
در نمایشگاه امسال
Bulletstorm جایزه بهترینFPS را از سوی برخی سایت ها و مجلات کسب نمود. اعضای استودیوی People Can Fly خود معتقدند که یک سری دیوانه دوره هم جمع شده اند!! و گفته شده این ویژگی در بازی نمایان خواهد شد. به طور کلی امسال با یکی از متفاوت ترین های FPS رو به رو خواهیم شد و برای تجربه یک FPS سریع و دیوانه بار چاره ایی نیست تا بهمن سال جاری منتظر بمانیم.

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

 • آخرین بروزرسانی های نودیها

 • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

 • آخرین مداحی ها

  مداحی تبّت یدا… تبّت، أبی لهبٍ و تب با نوای میثم مطیعی مداحی تبّت یدا… تبّت، أبی لهبٍ و تب با نوای میثم مطیعی مداحی ای امید همه پسر فاطمه ای وای حسن جان با نوای حاج محمود کریمی مداحی ای امید همه پسر فاطمه ای وای حسن جان با نوای حاج محمود کریمی مداحی «زینب زینب» با نوای حاج مسعود پیرایش مداحی «زینب زینب» با نوای حاج مسعود پیرایش صوت/ میثم مطیعی؛ اربعین حسینی صوت/ میثم مطیعی؛ اربعین حسینی صوت/ محمود کریمی؛ اربعین حسینی صوت/ محمود کریمی؛ اربعین حسینی مداحی سید رضا نریمانی ویژه پیاده روی اربعین مداحی سید رضا نریمانی ویژه پیاده روی اربعین مداحی زیبای بیا سینه زن که مرادت رسید با نوای سید رضا نریمانی مداحی زیبای بیا سینه زن که مرادت رسید با نوای سید رضا نریمانی مداحی مطیعی؛ موکب به موکب می‌رسیم از راه مداحی مطیعی؛ موکب به موکب می‌رسیم از راه دانلود مداحی کرببلا نبر زیادم جواد مقدم دانلود مداحی کرببلا نبر زیادم جواد مقدم مداحی «حب الحسین یجمعنا» با نوای مهدی رسولی مداحی «حب الحسین یجمعنا» با نوای مهدی رسولی مداحی پای پیاده از نجف تا کربلا با صدای جواد مقدم مداحی پای پیاده از نجف تا کربلا با صدای جواد مقدم مداحی ای حسین عشق منی حاج محمود کریمی مداحی ای حسین عشق منی حاج محمود کریمی مداحی جاماندگان زیارت اربعین میثم مطیعی مداحی جاماندگان زیارت اربعین میثم مطیعی دانلود مداحی جواد مقدم – کربلا خونمه از چی دل بکنم… دانلود مداحی جواد مقدم – کربلا خونمه از چی دل بکنم…
 • دانلود بازی اندروید

  دانلود بازی Rocket racer سبک مسابقه ای با تیر و بمب اندروید دانلود بازی Rocket racer سبک مسابقه ای با تیر و بمب اندروید دانلود بازی Hub: Puzzle دانلود بازی Hub: Puzzle دانلود بازی Cube worm کرم به سبک سه بعدی اندروید دانلود بازی Cube worm کرم به سبک سه بعدی اندروید دانلود بازی Kick or die: Karate ninja دانلود بازی Kick or die: Karate ninja دانلود بازی Moto RKD dash سبک جدید موتورسواری دانلود بازی Moto RKD dash سبک جدید موتورسواری دانلود بازی Traffic rush 2 کنترل ترافیک و جلوگیری از تصادف اندروید دانلود بازی Traffic rush 2 کنترل ترافیک و جلوگیری از تصادف اندروید دانلود بازی Impossible lines فکری منطقی اندروید دانلود بازی Impossible lines فکری منطقی اندروید دانلود بازی Super Chavis land جلورفتنی باحال اندروید! دانلود بازی Super Chavis land جلورفتنی باحال اندروید! دانلود بازی Submersia زیردریایی اندروید دانلود بازی Submersia زیردریایی اندروید
 • دانلود آخرین سخنرانی ها

  دانلود صوت واکنش رائفی پور به دستگیری امیر تتلو دانلود صوت واکنش رائفی پور به دستگیری امیر تتلو صوت/دکتر حسن عباسی”عواقب بالا رفتن سن ازدواج!” صوت/دکتر حسن عباسی”عواقب بالا رفتن سن ازدواج!” استاد رائفی پور:دلایل منع حضور احمدی نژاد در انتخابات ۹۶/صوت استاد رائفی پور:دلایل منع حضور احمدی نژاد در انتخابات ۹۶/صوت در واکنش‌ به انتشار تصاویر چکهای ۲۰ میلیونی سعید حدادیان: والله بالله تالله چک ۲۰ میلیونی نگرفته‌ام +صوت در واکنش‌ به انتشار تصاویر چکهای ۲۰ میلیونی سعید حدادیان: والله بالله تالله چک ۲۰ میلیونی نگرفته‌ام +صوت پادکست “خوش تیپ” با روایت حاج حسین یکتا (صوت) پادکست “خوش تیپ” با روایت حاج حسین یکتا (صوت) صوت/ توضیحات رهبر انقلاب درباره جلسه خصوصی با احمدی نژاد صوت/ توضیحات رهبر انقلاب درباره جلسه خصوصی با احمدی نژاد استاد راِئفی پور:از رحمت خدا ناامید نشوید… استاد راِئفی پور:از رحمت خدا ناامید نشوید… درمان وسواس با گوش دادن به این سخنرانی ! درمان وسواس با گوش دادن به این سخنرانی ! دانلود صوت مناظره جنجالی مناظره شریعتمداری و خرازی – ۱۶ مرداد ۹۵ دانلود صوت مناظره جنجالی مناظره شریعتمداری و خرازی – ۱۶ مرداد ۹۵ دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی – مهدویت و آخرالزمان – تیر ۹۵ دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی – مهدویت و آخرالزمان – تیر ۹۵ صوت/ اثبات ولایت فقیه در ۵ دقیقه! صوت/ اثبات ولایت فقیه در ۵ دقیقه! دانلود سخنرانی استاد رائفی پور شب ۱۹ رمضان المبارک ۹۵ – کیفیت عالی دانلود سخنرانی استاد رائفی پور شب ۱۹ رمضان المبارک ۹۵ – کیفیت عالی
 • طراحی سایت