MENUMENU
🌍امروز: پنج شنبه, ۲ فروردین , ۱۳۹۷ 🌍
لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.4
#امام_باقر_ع لینکستان #رادیو_نوروز_97 #مجری_ویژه_برنامه_های_تحویل_سال_97 #سریال_های_نوروز_97

ارتباط با ما

از طریق تلگرام: راه ارتباطی تلگرام

صفحات نودی‌ها در شبکه‌های اجتماعی

 
RSS صفحه اصلی سایت صفحه گوگل پلاس صفحه توییتر
 

آخرین مداحی ها

کلیپ

کلیپ سخنان استاد پورازغدی:نگو او خیانت کرد، بگو تو به یک خائن اعتماد کردی! کلیپ سخنان استاد پورازغدی:نگو او خیانت کرد، بگو تو به یک خائن اعتماد کردی! چهارشنبه_سوری/ جواب بمب رو با چی بدیم! سنتی_بزن؛ صنعتی نزن چهارشنبه_سوری/ جواب بمب رو با چی بدیم! سنتی_بزن؛ صنعتی نزن دانلود مداحی حاج میثم مطیعی/راهیم من شکسته دل به زیر باران دانلود مداحی حاج میثم مطیعی/راهیم من شکسته دل به زیر باران کلیپ تذکر یک روحانی به رییس ستاد بحران کشور بعد از ورود اشرافی با خودروهای شاسی بلند متعدد به یادمان شلمچه کلیپ تذکر یک روحانی به رییس ستاد بحران کشور بعد از ورود اشرافی با خودروهای شاسی بلند متعدد به یادمان شلمچه سید حسن نصرالله خطاب به تشییع انگلیسی: اهل بیت ما را سگ می‌خواهند؟/ چرا شما را موقع دفاع از حرم اهل‌بیت پیدا نمی‌کنیم؟ سید حسن نصرالله خطاب به تشییع انگلیسی: اهل بیت ما را سگ می‌خواهند؟/ چرا شما را موقع دفاع از حرم اهل‌بیت پیدا نمی‌کنیم؟ کلیپ صحبت های استاد رائفی پور درباره موسیقی رپ کلیپ صحبت های استاد رائفی پور درباره موسیقی رپ کلیپ سخنان استاد پناهیان:روایتی از شهید مدافع حرمی که بعد از شهادت به دیدار پدرش رفت… کلیپ سخنان استاد پناهیان:روایتی از شهید مدافع حرمی که بعد از شهادت به دیدار پدرش رفت… کلیپ لیلا حاتمی از کیا حمایت کرد!؟ کلیپ لیلا حاتمی از کیا حمایت کرد!؟ دانلود کلیپ سخنان استاد رحیم پورازغدی:آخر ماجرای تلاش برای حذف قانون حجاب توسط برخی خواص کجاست؟! دانلود کلیپ سخنان استاد رحیم پورازغدی:آخر ماجرای تلاش برای حذف قانون حجاب توسط برخی خواص کجاست؟! شعری جالب در باره برخی اساتید دانشگاه که استادی را به تجارت تبدیل می کنند شعری جالب در باره برخی اساتید دانشگاه که استادی را به تجارت تبدیل می کنند کلیپ سخنان استاد فاطمی نیا/زبان را زندانی کنیم کلیپ سخنان استاد فاطمی نیا/زبان را زندانی کنیم کلیپ آموزش تهیه سبزه عید کلیپ آموزش تهیه سبزه عید

کارگردان هم از وضعیت سریالش بی اطلاع است/ کلاف سردرگم آنام

0

نودیها:وضعیت پخش سریال شبانه شبکه سه یعنی «آنام» روشن نیست. این سریال در حالی پیش از سال ۹۷ تمام می شود که هنوز ۲۵ قسمت از آن ساخته نشده و گرفتار مشکلات مالی هم هست.پس تعجب نکنید اگر «آنام» نصف و نیمه رها شد.

 

سریال«آنام» با دو چالش اساسی پخش و تولید مواجه است. سریال به خاطر نوروز باید تعطیل شود و آن سو بودجه برای ساخت ندارد. جواد افشار کارگردان سریال گفته:«سریال ما حدود ۶۵ قسمت خواهد بود آن چه مسلم است این که وسط پخش،سریال بخاطر نوروز متوقف می شود و بعد از تعطیلات قرار است مجدد پخش آن ادامه پیدا کند. طبیعتا ۲۵ قسمت باقی مانده تا آستانه ماه مبارک رمضان روی آنتن خواهد بود. راستش ما هم نخستین بار است با چنین پدیده ای مواجه می شویم که یک سریال در میانه پخش متوقف شود. یک وقت سریال فاز بندی است و یک جایی تمام می شود ولی «آنام» این گونه نیست و درست وسط قصه قطع می شود.»

این بخش خوشبینانه ها حرف های افشار است در ادامه متوجه می شوید که شرایط خیلی وخیم تر است. کما این که بلافاصله بعد از گفته های بالا، تکمله ای به جمله اش اضافه می کند:«این چیزی که گفتم پیش بینی و اطلاع ما از وضعیت «آنام»‌است بقیه را مدیران تصمیم گیری می کنند و خودشان پاسخگو هستند.»افشار بعد از آن سر درد و دل را باز می کند:« به هر حال تصمیم از عهده ما خارج است. ما یک سریال داشتیم که قربانی برنامه ریزی های تلویزیون شد و پخش با وقفه تا بحال و در این سی سال که در تلویزیون کار می کنم نه دیده بودم و نه شنیده بودم و بی سابقه است. »

هشدار دادیم به فایده بود

از افشار می پرسیم حتما مسولان تلویزیون از تعداد قسمت های «آنام» اطلاع داشتند. شما یادآوری نکردید:«چرا، بشدت مخالفت کردیم و دلایل را توضیح دادیم ولی بهرحال تلویزیون کنداکتور خودش را می بیند و ملاحظات خودش را دارد. قرار بود«آنام»مهرماه پخش شود ولی به دلیل این که کار طولانی تر شد و تعداد قسمت ها از چهل به ۶۰ ازدیاد پیدا کرد، باعث شد تولید ما هم طولاتی شود. ما به وعده ای که ابتدا دادیم نتوانستیم عمل کنیم ولی در نهایت برای تلویزیون روشن شده بود و پذیرفتند که سریال با تعداد ۶۰ – ۷۰ قسمت روی آنتن برود. با همه این حال، «آنام» را بعد از «لیسانسه ها» پخش کردند. این اتفاق نباید می افتاد ولی افتاد و اعتراض ما بیهوده بود.»

یک احتمال وجود دارد و این که سریال با تمهید تدوین بعد از چهل قسمت تمام شود. بهرحال وقتی تلویزیون بین سریال تعمدا وقفه می اندازد،‌این احتمال هم هست:«همچین چیزی ممکن نیست. ما چهل قسمت که قرار است قبل از سال پخش بشود را مونتاژ کرده و تحویل داده ایم. قصه وسط نقطه اوج است و سرنوشت هیچ کدام از شخصیت ها مشخص نشده.»

مشکل اصلی ما تولید است نه پخش

همانطور که اشاره کردیم سریال«آنام‌»در مرحله تصویربردرای متوقف شده و تا زمانی که قسمت های باقی مانده به سرانجام نرسد،‌هرگونه حرفی درباره پیش بینی زمان پخش ادامه آن بی فایده است. این همان نکته ای است که افشار روی آن تاکید دارد:«فیلمبردای ما به اتمام نرسیده و کار مشکل مالی دارد. همه دغدغه ما الان تولید است نه پخش.حدود ۲۰ روز تا یک ماه فلیمبردای باقی مانده است.اول بایدسریال تمام شود که متاسفانه دورنما خوب نیست.» طبعا جمع کردن دوباره عوامل یکی از چالش های سریال است و چه بسا کارگردان مجبور به تعویض بازیگری شود:«همه عوامل پراکنده شده اند؛ عوامل کار شخصی و حرفه ای داشتند و جمع کردن آن سخت است و اگر از عید عبور کنیم خیلی سخت تر می شود.»

شاید آنام به پایان نرسد

با دورنمایی که جواد افشار ترسیم می کند خیلی هم نمی توان به تمام شدن سریال امیدوار بود. این سوال را با این در میان می گذاریم و بلافاصله تائید می کند. می پرسیم خطر این که کلا ادامه سریال ساخته شود ،‌هست؟:« بله، بشدت هست. یعنی برای اولین بار احتمال این که یک سریال نیمه تمام رها شود، وجود دارد.»

تزریق بودجه کلاف سردرگم «آنام» را حداقل در بخش تولید باز می کند، برای پخش مدیران تلویزیون می دانند چه تمهیدی اتخاذ کنند که گاف پیشین از بین برود. تلویزیون باز هم سریال ها را شقه شقه روی آنتن می فرستد؟

تبیان

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

  • آخرین بروزرسانی های نودیها

  • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

  • آخرین آهنگ ها

  • سلامت و زیبایی

    با دمنوش‌های زمستانی و خواص فوق‌العاده آنها آشنا شوید با دمنوش‌های زمستانی و خواص فوق‌العاده آنها آشنا شوید مسواک زدن بیش از حد موجب بیماری «تحلیل لثه» می‌شود مسواک زدن بیش از حد موجب بیماری «تحلیل لثه» می‌شود جرم‌گیری دندان با ۶ ماده طبیعی و موثر خانگی جرم‌گیری دندان با ۶ ماده طبیعی و موثر خانگی ده گام برای پیشگیری از سرطان ده گام برای پیشگیری از سرطان علت و درمان برخی ویژگی های بدن مثل بوی بد و یبوست… علت و درمان برخی ویژگی های بدن مثل بوی بد و یبوست… اشتباهات رایجی که خواب شبانه را با مشکل روبرو می‌کند اشتباهات رایجی که خواب شبانه را با مشکل روبرو می‌کند تیر خلاص شنبلیله به دیابت تیر خلاص شنبلیله به دیابت دلایلی که به شما می‌گویند سینوزیت دارید! دلایلی که به شما می‌گویند سینوزیت دارید! درمان کم مویی درمان کم مویی ۱۰ فعالیت روزمره که به کمرتان آسیب می‌رساند ۱۰ فعالیت روزمره که به کمرتان آسیب می‌رساند بلایی که «ماشین ظرفشویی» سرتان می آورد بلایی که «ماشین ظرفشویی» سرتان می آورد کدام روغن‌ها برای تقویت مو مفید است؟ کدام روغن‌ها برای تقویت مو مفید است؟ سالم‌ترین گوشتی که می‌توانید بخورید کدام است؟ سالم‌ترین گوشتی که می‌توانید بخورید کدام است؟ نتایج تازه‌ترین بررسی‌ها درباره نوشیدنی‌های گازدار نتایج تازه‌ترین بررسی‌ها درباره نوشیدنی‌های گازدار دانستنی‌های جالب درباره سفید شدن موهای سر دانستنی‌های جالب درباره سفید شدن موهای سر از خواص بی‌نظیر «کافور» چه می‌دانید؟ از خواص بی‌نظیر «کافور» چه می‌دانید؟ لذت گرمای کرسی و خواص درمانی آن در زمستان لذت گرمای کرسی و خواص درمانی آن در زمستان سرماخوردگی خود را با “شربت پیاز و عسل” مداوا کنید سرماخوردگی خود را با “شربت پیاز و عسل” مداوا کنید عفونت تنفسی را با این گل از بین ببرید عفونت تنفسی را با این گل از بین ببرید حیوانات خانگی که جان صاحبان خود را می گیرند! حیوانات خانگی که جان صاحبان خود را می گیرند!
  • طراحی سایت

    HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial
  • گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1396