MENUMENU
🌍امروز: جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷ 🌍
لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.5
جام جهانی 2018 - کلیک کن! -فرصت طلایی جام جهانی برای قتل عام کردن مردم یمن و فلسطین
لینکستان وداع با ماه عاشقی اخبار و حاشبه های جاج جهانی 2018 روسیه تحلیلی کوتاه و چند عکس از ایران اسپانیا! صوت رائفی پور در جهان آرا صوت و فیلم مداحی جنجالی مطیعی در نماز عید فطر 97 مستند کوتاه قیمت مسکن کلاهبرداری به اسم امداد خودرو! #مستند_جن_کامل

ارتباط با ما

---راههای ارتباط با ما :--- راه ارتباطی تلگرام ------ راه ارتباطی سروش ------ برای سفارش تبلیغات هم میتوانید به این آی دی ها مراجعه کنید.

صفحات نودی‌ها در شبکه‌های اجتماعی

 
RSS صفحه اصلی سایت صفحه توییتر
 

آخرین مداحی ها

کارگردان هم از وضعیت سریالش بی اطلاع است/ کلاف سردرگم آنام

0

نودیها:وضعیت پخش سریال شبانه شبکه سه یعنی «آنام» روشن نیست. این سریال در حالی پیش از سال ۹۷ تمام می شود که هنوز ۲۵ قسمت از آن ساخته نشده و گرفتار مشکلات مالی هم هست.پس تعجب نکنید اگر «آنام» نصف و نیمه رها شد.

 

سریال«آنام» با دو چالش اساسی پخش و تولید مواجه است. سریال به خاطر نوروز باید تعطیل شود و آن سو بودجه برای ساخت ندارد. جواد افشار کارگردان سریال گفته:«سریال ما حدود ۶۵ قسمت خواهد بود آن چه مسلم است این که وسط پخش،سریال بخاطر نوروز متوقف می شود و بعد از تعطیلات قرار است مجدد پخش آن ادامه پیدا کند. طبیعتا ۲۵ قسمت باقی مانده تا آستانه ماه مبارک رمضان روی آنتن خواهد بود. راستش ما هم نخستین بار است با چنین پدیده ای مواجه می شویم که یک سریال در میانه پخش متوقف شود. یک وقت سریال فاز بندی است و یک جایی تمام می شود ولی «آنام» این گونه نیست و درست وسط قصه قطع می شود.»

این بخش خوشبینانه ها حرف های افشار است در ادامه متوجه می شوید که شرایط خیلی وخیم تر است. کما این که بلافاصله بعد از گفته های بالا، تکمله ای به جمله اش اضافه می کند:«این چیزی که گفتم پیش بینی و اطلاع ما از وضعیت «آنام»‌است بقیه را مدیران تصمیم گیری می کنند و خودشان پاسخگو هستند.»افشار بعد از آن سر درد و دل را باز می کند:« به هر حال تصمیم از عهده ما خارج است. ما یک سریال داشتیم که قربانی برنامه ریزی های تلویزیون شد و پخش با وقفه تا بحال و در این سی سال که در تلویزیون کار می کنم نه دیده بودم و نه شنیده بودم و بی سابقه است. »

هشدار دادیم به فایده بود

از افشار می پرسیم حتما مسولان تلویزیون از تعداد قسمت های «آنام» اطلاع داشتند. شما یادآوری نکردید:«چرا، بشدت مخالفت کردیم و دلایل را توضیح دادیم ولی بهرحال تلویزیون کنداکتور خودش را می بیند و ملاحظات خودش را دارد. قرار بود«آنام»مهرماه پخش شود ولی به دلیل این که کار طولانی تر شد و تعداد قسمت ها از چهل به ۶۰ ازدیاد پیدا کرد، باعث شد تولید ما هم طولاتی شود. ما به وعده ای که ابتدا دادیم نتوانستیم عمل کنیم ولی در نهایت برای تلویزیون روشن شده بود و پذیرفتند که سریال با تعداد ۶۰ – ۷۰ قسمت روی آنتن برود. با همه این حال، «آنام» را بعد از «لیسانسه ها» پخش کردند. این اتفاق نباید می افتاد ولی افتاد و اعتراض ما بیهوده بود.»

یک احتمال وجود دارد و این که سریال با تمهید تدوین بعد از چهل قسمت تمام شود. بهرحال وقتی تلویزیون بین سریال تعمدا وقفه می اندازد،‌این احتمال هم هست:«همچین چیزی ممکن نیست. ما چهل قسمت که قرار است قبل از سال پخش بشود را مونتاژ کرده و تحویل داده ایم. قصه وسط نقطه اوج است و سرنوشت هیچ کدام از شخصیت ها مشخص نشده.»

مشکل اصلی ما تولید است نه پخش

همانطور که اشاره کردیم سریال«آنام‌»در مرحله تصویربردرای متوقف شده و تا زمانی که قسمت های باقی مانده به سرانجام نرسد،‌هرگونه حرفی درباره پیش بینی زمان پخش ادامه آن بی فایده است. این همان نکته ای است که افشار روی آن تاکید دارد:«فیلمبردای ما به اتمام نرسیده و کار مشکل مالی دارد. همه دغدغه ما الان تولید است نه پخش.حدود ۲۰ روز تا یک ماه فلیمبردای باقی مانده است.اول بایدسریال تمام شود که متاسفانه دورنما خوب نیست.» طبعا جمع کردن دوباره عوامل یکی از چالش های سریال است و چه بسا کارگردان مجبور به تعویض بازیگری شود:«همه عوامل پراکنده شده اند؛ عوامل کار شخصی و حرفه ای داشتند و جمع کردن آن سخت است و اگر از عید عبور کنیم خیلی سخت تر می شود.»

شاید آنام به پایان نرسد

با دورنمایی که جواد افشار ترسیم می کند خیلی هم نمی توان به تمام شدن سریال امیدوار بود. این سوال را با این در میان می گذاریم و بلافاصله تائید می کند. می پرسیم خطر این که کلا ادامه سریال ساخته شود ،‌هست؟:« بله، بشدت هست. یعنی برای اولین بار احتمال این که یک سریال نیمه تمام رها شود، وجود دارد.»

تزریق بودجه کلاف سردرگم «آنام» را حداقل در بخش تولید باز می کند، برای پخش مدیران تلویزیون می دانند چه تمهیدی اتخاذ کنند که گاف پیشین از بین برود. تلویزیون باز هم سریال ها را شقه شقه روی آنتن می فرستد؟

تبیان

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

  • آخرین بروزرسانی های نودیها

  • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

  • آخرین آهنگ ها

  • سلامت و زیبایی

    ده ویژگی خربزه خوردن  از پیامبر اکرم ده ویژگی خربزه خوردن از پیامبر اکرم خواص اعجاب‌انگیز کرفس در احادیث خواص اعجاب‌انگیز کرفس در احادیث راهکار‌هایی برای افزایش نشاط در زندگی راهکار‌هایی برای افزایش نشاط در زندگی ترفندهای سلامتی در ماه رمضان ترفندهای سلامتی در ماه رمضان هشدار به والدین؛ روی صورت کودکان نقاشی نکشید! هشدار به والدین؛ روی صورت کودکان نقاشی نکشید! تقویت حافظه با بازی‌های رایانه‌ای تقویت حافظه با بازی‌های رایانه‌ای چه غذا‌هایی باعث پیری پوست می‌شوند؟ چه غذا‌هایی باعث پیری پوست می‌شوند؟ حقایقی در مورد استویا حقایقی در مورد استویا صفر تا صد آنچه درباره “قارچ سمی و غیر‌سمی” باید بدانید صفر تا صد آنچه درباره “قارچ سمی و غیر‌سمی” باید بدانید چرا دندان کودکان پوسیده می‌شود؟ چرا دندان کودکان پوسیده می‌شود؟ بهترین مایعات در ماه رمضان که باید مصرف کرد؟ بهترین مایعات در ماه رمضان که باید مصرف کرد؟ هشدار درباره مصرف قارچ‌های فله‌ای ‌و غیر پرورشی هشدار درباره مصرف قارچ‌های فله‌ای ‌و غیر پرورشی اشتباهی که در حمام باعث “ریزش مو” شود اشتباهی که در حمام باعث “ریزش مو” شود چگونه با زبان روزه امتحان بدهیم؟ چگونه با زبان روزه امتحان بدهیم؟ باقی مانده سموم در گوجه فرنگی ایجاد رگه های سفید میکند!! باقی مانده سموم در گوجه فرنگی ایجاد رگه های سفید میکند!! مواد غذایی که در ماه رمضان تشنگی را از شما دور می‌کنند مواد غذایی که در ماه رمضان تشنگی را از شما دور می‌کنند همه چیز درباره چی خوردن در سحری و افطاری / کامل همه چیز درباره چی خوردن در سحری و افطاری / کامل اگر از آلزایمر می‌ترسید این میوه را بخورید اگر از آلزایمر می‌ترسید این میوه را بخورید شیوع پدیده نوظهور معاینه پزشکی در پیام رسان‌ها! شیوع پدیده نوظهور معاینه پزشکی در پیام رسان‌ها! خواصی که با گرفتن آب میوه‌ از بین می‌رود خواصی که با گرفتن آب میوه‌ از بین می‌رود
  • تبلیغات در نودیها
  • تبلیغات در نودیها
  • بازنشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1396