MENUMENU
🌍امروز: جمعه, ۳ فروردین , ۱۳۹۷ 🌍
لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.4
لینکستان #مداحی_میثم_مطیعی_حرم_رضوی #رادیو_نوروز_97 #داستان_سریالی_عشق_من_مهناز #سریال_های_نوروز_97

ارتباط با ما

از طریق تلگرام: راه ارتباطی تلگرام

صفحات نودی‌ها در شبکه‌های اجتماعی

 
RSS صفحه اصلی سایت صفحه گوگل پلاس صفحه توییتر
 

آخرین مداحی ها

کلیپ

کلیپ سخنان استاد پورازغدی:نگو او خیانت کرد، بگو تو به یک خائن اعتماد کردی! کلیپ سخنان استاد پورازغدی:نگو او خیانت کرد، بگو تو به یک خائن اعتماد کردی! چهارشنبه_سوری/ جواب بمب رو با چی بدیم! سنتی_بزن؛ صنعتی نزن چهارشنبه_سوری/ جواب بمب رو با چی بدیم! سنتی_بزن؛ صنعتی نزن دانلود مداحی حاج میثم مطیعی/راهیم من شکسته دل به زیر باران دانلود مداحی حاج میثم مطیعی/راهیم من شکسته دل به زیر باران کلیپ تذکر یک روحانی به رییس ستاد بحران کشور بعد از ورود اشرافی با خودروهای شاسی بلند متعدد به یادمان شلمچه کلیپ تذکر یک روحانی به رییس ستاد بحران کشور بعد از ورود اشرافی با خودروهای شاسی بلند متعدد به یادمان شلمچه سید حسن نصرالله خطاب به تشییع انگلیسی: اهل بیت ما را سگ می‌خواهند؟/ چرا شما را موقع دفاع از حرم اهل‌بیت پیدا نمی‌کنیم؟ سید حسن نصرالله خطاب به تشییع انگلیسی: اهل بیت ما را سگ می‌خواهند؟/ چرا شما را موقع دفاع از حرم اهل‌بیت پیدا نمی‌کنیم؟ کلیپ صحبت های استاد رائفی پور درباره موسیقی رپ کلیپ صحبت های استاد رائفی پور درباره موسیقی رپ کلیپ سخنان استاد پناهیان:روایتی از شهید مدافع حرمی که بعد از شهادت به دیدار پدرش رفت… کلیپ سخنان استاد پناهیان:روایتی از شهید مدافع حرمی که بعد از شهادت به دیدار پدرش رفت… کلیپ لیلا حاتمی از کیا حمایت کرد!؟ کلیپ لیلا حاتمی از کیا حمایت کرد!؟ دانلود کلیپ سخنان استاد رحیم پورازغدی:آخر ماجرای تلاش برای حذف قانون حجاب توسط برخی خواص کجاست؟! دانلود کلیپ سخنان استاد رحیم پورازغدی:آخر ماجرای تلاش برای حذف قانون حجاب توسط برخی خواص کجاست؟! شعری جالب در باره برخی اساتید دانشگاه که استادی را به تجارت تبدیل می کنند شعری جالب در باره برخی اساتید دانشگاه که استادی را به تجارت تبدیل می کنند کلیپ سخنان استاد فاطمی نیا/زبان را زندانی کنیم کلیپ سخنان استاد فاطمی نیا/زبان را زندانی کنیم کلیپ آموزش تهیه سبزه عید کلیپ آموزش تهیه سبزه عید

پیام توافق هسته‌ای این بود که هیچ وقت یک ایرانی را تهدید نکنید/ پیچیده‌ترین مسائل با دیپلماسی قابل حل است

0

حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان صبح امروز پنج‌شنبه در همایش ملی سازمان‌های مردم نهاد سلامت که در برج میلاد برگزار شد اظهار داشت: علامت رشد و توسعه واقعی یک کشور به صنعت آن کشور نیست و به این نیست که  وسایل رفاه لازم در اختیار مردم باشد.

 رئیس‌جمهور با بیان اینکه اگر جامعه‌ای غم یکدیگر را داشت و نه تنها غم خود، تصریح کرد: اگر جامعه‌ای تنها در فکر خود نبود و دیگران را هم مثل خود دید و اگر جامعه‌ای تمام کشور را اعضای خانواده خود دید آن کشور توسعه یافته و پیشرفته است.

وی بر همین اساس کشوری که در آن غم‌خواری،‌ خیرخواهی،‌ تعاون،‌ نیکوکاری،‌ دست دیگران را گرفتن به عنوان یک اصل اساسی باشد را یک کشور توسعه یافته دانست.

روحانی با تأکید بر اینکه دولت یازدهم از آغاز شروع به کار مبنایش بر این بود که همه امور با مشورت مردم و متخصصین باشد گفت: در واقع هر کاری که مردم می‌توانند انجام دهند و جزء امور حاکمیتی نیست تصدی آن به مردم باز گردد و دولت باید در برابر مردم پاسخگو باشد چرا که کشور و پول بیت‌المال هم از آن مردم است.

رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه سلامتی که ما از آن حرف می‌زنیم تنها سلامت جسم و حتی سلامت جان نیست گفت: سلامت جسم، سلامت جان،‌ سلامت اخلاق، سلامت معنویت، و یک سلامت جامع را در زندگی می‌خواهیم.

وی در عین حال یادآور شد: نه تنها سازمان‌های مردم نهاد بلکه مردم و جامعه می‌توانند در امور بسیار مهم اجتماعی، اقتصادی،‌ علمی،‌فرهنگی بار مسئولیت را بر دوش بگیرند و دولت باید قدم به قدم تصدی امور را به مردم بازگرداند.

روحانی تأکید کرد این مردم هستند که با اراده خود پیچیده‌ترین معضلات منطقه‌ای و بین‌المللی را با انگشت تدبیر قادرند حل کنند.

روحانی با تأکید بر اینکه همه حرف از روز اول این بود که بگذاریم مردم حرف بزنند و تصمیم بگیرند افزود: ما باید مجری خاص مردم باشیم، مردم به خوبی می‌فهمند چه راهی را انتخاب کنند و می‌دانند مصلحت آنها در چه مسیر و چه راهی است.

«اگر یک ملت به صحنه آمد چه قدرتی می‌تواند در برابر خواست یک ملت بزرگ، متمدن و صاحب فرهنگ،‌علم،‌شجاع و دلاور یکپارچه بایستد؟»

روحانی با طرح این پرسش که چگونه گره هسته‌ای باز شد و چه کسی توانست آن را باز کند و چه کسی توانست پیام نویی را در جهان و منطقه طنین انداز نماید اظهار داشت: همه نگاه می‌کنیم بندهای برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ چیست؟ کار مهم‌تر از این حرفت‌هاست،‌پیام مهم‌تری از این حرف‌هاست، پیام رساتر از این حرف‌هاست، کاری که دیپلمات‌های شما در صحنه‌های بین‌الملل انجام داند بالاتر از این حرف‌هاست.

روحانی اضافه کرد: پیام این است خشونت را کنار بزنید تهدید،‌ارعاب و تحدید را کنار بگذارید و دوران معامله برد باخت تمام شد و پیام این است که پیچیده‌ترین مشکل پای میز مذاکره حل می‌شود.

 رئیس جمهور بر همین اساس ادامه داد: پیام این است که راه ما راه اعتدال است راه ادب،‌ اخلاق،‌ منطق، استدلال،‌ علم توأم با شهامت و توأم با هنر است. دیپلمات‌های شما و نمایندگان شما دانش کافی را داشتند.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: اگر دانش کافی نداشتند نمی‌توانستند؛ قطعنامه‌ها و جملات سیاسی و حقوقی راز و رمز دارد و عالم، دانشمند و تحصیلکرده می‌خواهد، کسی که واژه واژه آن را از منظر بار سیاسی و حقوقی آن بفهمد. ما عالم و دانشمند نیاز داشتیم.

وی ادامه داد: اگر من بگویم در مسائل سیاسی و بین‌المللی حداقل یکی از افراد انگشت شمار کشورمان آقای ظریف بوده و هست اغراق و مبالغه‌ای در کار نیست و اگر بگویم در زمینه مسائل هسته‌ای، دانش‌هسته‌ای و فناوری هسته‌ای یکی از متخصصین آقای صالحی هست باز هم اغراق و مبالغه نکردم، البته از خود گفتن زشت است اما تنها هنر من این بود که برترین‌ها را برگزیدم.

رئیس جمهور با بیان اینکه علم و دانش تیم مذاکره کننده در کنار شهامت، ایستادگی و دلاوری آنان قرار گرفت، تصریح کرد: ساعت‌های بسیار سختی بر این عزیزان و بر ما گذشت، آقای ظریف یادشان هست ساعت‌هایی که من حداقل ۲ بار در لوزان پیغام دادم میز مذاکره را ترک کنید و برگردید.

روحانی خاطرنشان کرد: بارها و بارها در ژنو و وین در ماه‌های گذشته و مذاکرات اخیر پیش آمد که ما با هم مشورت کردیم و من گفتم اگر نمی‌پذیرند، میز مذاکره را ترک کنید و همین امشب به تهران برگردید، شاید اینجا الان گفتنش آسان باشد اما خدای من گواه است که من ساعت‌ها فکر می‌کردم و در پیشگاه خدا استمداد می‌طلبیدم که بگویم میز مذاکره را ترک کنید یا بگویم ادامه دهید بنابراین بار مسئولیت سنگین بر دوش این عزیزان بود که آنان با شهامت و دلاوری در کنار علم و هنرشان مذاکره کردند.

رئیس جمهور ادامه داد: مذاکره هنر است، دانش و تجربه کافی نیست، فن بسیار پیچیده است و مثل جراحی است، جراح زبردست، تنها عالم نیست بلکه هنرمند هم هست و علم و هنر باید به شهامت ضمیمه شود تا وقتی چاقوی جراحی را در دست می‌گیرد شهامت، علم و دانش و هنر در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند تا کار بزرگ آفریده شود، چرا این کار به خوبی پیش‌ رفت بخاطر اینکه مردم در این زمینه نقش داشتند.

روحانی با اشاره به سخنرانی خود در روز توافق هسته‌ای اظهارداشت: من این جمله را در روز توافق وین و برجام در سخنرانی خود گفتم که تاریخ ورق خورد، برخی فکر کردند من تنها ۲۳ تیر ۹۴ را می‌گویم اما تاریخ در ۲۴ خرداد ۹۲ ورق خورد که مردم تصمیم بسیار مهمی را اتخاذ کردند.

رئیس جمهور ادامه داد: مردم این تصمیم را اتخاذ کردند که اگر سانتریفیوژ بچرخد، زندگی نچرخد آن هم خواهد ایستاد و این اشتباه است که کسی تمام کشور و تمام زندگی مردم را در چرخش سانتریفیوژ فقط ببیند که این تصمیم اساسی ملت بزرگ ایران بود.

روحانی خاطرنشان کرد: این ملت خیلی بزرگ است، بیش از آنکه در تصور مخیله دیگران است، ملت صبور سالها تحریم و فشار را در تمام سراسر زندگی خود تحمل و صبر کردند.

روحانی خاطر نشان کرد: من هم در سفر سال ۹۳ و هم در سفر ۹۲ به سازمان ملل که در برخی از موارد آن وزیر امور خارجه کشورمان نیز حضور داشت به روسای کشورهای غربی به صراحت گفتم که تحریم شما نسبت به ایران کار غیر اخلاقی و غیرانسانی و ضد حقوق بشر بود.

وی افزود: نه تنها دارو و تجهیزات پزشکی  را تحریم  کردند بلکه سیستم بانکی را قفل کردند و ما هیچ چیز نمی توانستیم بخریم و ما به سیستم عصر حجر باز گشته بودیم و با صرافی و دلالی کار را پیش بردیم با این وضع که نمی توان زندگی کرد، همه جا را قفل کرده بودند، یک تحریم کور غلط ظالمانه ضد انسانی و حتی بالاتر را در پیش گرفته بودند.

رئیس جمهور اظهار داشت:  یکی از همکاران ما برای تشخیص یک نوع سرطان که تشخیص این نوع از این بیماری در ایران میسر نبود مدارک خود را برای یک بیمارستان مجهز آمریکایی ارسال کرد که این بیمارستان در قبال دریافت پول تشخیص خود را ذکر کند، اما به ما گفتند شما تحریمید و ما نمی توانیم این تشخیص را اعلام کنیم.

روحانی خاطر نشان کرد: همه ما فکر می کنیم که معنای توفیقی که ایران در مذاکرات هسته ای به دست آورده این است که دنیا حقوق هسته ای ما را به رسمیت شناخته که این درست است ، برداشت می شود توفیق ما در این است که سازمان ملل با قطعنامه ۲۲۳۱ ایران را از زیر یک تیتر خطرناک خارج کرد و آن حرکت علیه صلح و امنیت جهانی است ما را با این عنوان که فعالیت هسته ای ایران علیه صلح و امنیت جهانی است به شورای امنیت و زیر فصل ۷ منشور ملل متحد بردند و ما با قطعنامه ۲۲۳۱ از این تیتر خارج شدیم.

وی ادامه داد: گفته می شود اثر این توافق این بود که شش قطعنامه  قبلی شورای امنیت لغو شد که این هم درست است، گفته می شود با این توافق همه تحریم های مالی، بانکی، اقتصادی، تجاری، کشتیرانی، حمل و نقل و … برطرف می شود که همه اینها درست است اما همه کار این نیست این توافق پیامی را برای دنیا به همراه داشت که سلاح و تهدید را برای همیشه زمین بگذارید.

رئیس جمهور اظهار داشت: این توافق این پیام را به همراه داشت که راه حل مشکل ترین و پیچیده ترین مسائل بین المللی مذاکره و گفت وگو است،این پیام را برای جهان به همراه داشت که به جای تقابل همه تعامل را انتخاب کنیم البته این پیام زیبا را هم به همراه داشت که دیگر یک ایرانی را تهدید نکنید.

روحانی خاطر نشان کرد: این کار بزرگ با اراده ملت حضور و تلاش آنها و هدایت های مقام معظم رهبری به نتیجه رسید که از روز اول در همه مسیر و هر وقت که ما نیاز داشتیم به کمک، حمایت، ارشاد ایشان نیاز داشتیم؛ ایشان یکبار هم به ما نگفتند امروز یا این هفته وقت ندارم و به عنوان مسئله اهم این موضوع  را مدنظر داشتند.

وی افزود: این آرامش وحدت و همدلی در سراسر کشور به خاطر حضور و حمایت رهبر معظم انقلاب است و همه باید به این نکته ای که مقام معظم رهبری در روز عید فطر به آن تأکید داشتند توجه کنیم که مبادا این موضوع باعث دو دستگی در کشور شود؛ ما ملت متحد و یکپارچه هستیم.

رئیس جمهور اظهار داشت: ما در یک مسابقه ورزش هم تیم خودمان را تشویق می کنیم آیا می توان برای تیم مقابل کف زد؟ آیا در این حالت فرد می تواند بگوید که من ایرانی هستم؟ آن وقت می شود برای تیم مذاکره کننده هسته ای با این کار بزرگ، فردی ایرانی باشد و کف نزند.

روحانی خاطر نشان کرد: کار بزرگی که حضور ملت ایران در این امر ملی و مهم انجام داد ثابت کرد در همه امور پیروزیم اگر همه ملت به صحنه بیایند و اگر در جایی ملت در صحنه نباشد ما پیروز نخواهیم شد.

وی افزود: موضوع سلامت مسأله مهم کشور ماست و این دولت نیز از روز اول این امر را دنبال کرد دولت یک قدم برداشتند و مردم هم یک قدم مهم برداشتند این قدم متقابل باید ادامه پیدا کند کار سلامت مردم تنها با پزشک و دولت و غیره انجام نمی‌شود و همه مردم باید به صحنه بیایند و همه باید در این عرصه گام بردارند.

رئیس‌جمهور اظهار داشت: برخی از بداخلاقی‌ها در برخی از روزنامه‌ها و سایت‌ها مشاهده می‌شود؛ انشاالله در رادیو تلویزیون نیست! چقدر باید ب ۱۲ مصرف کرد که اعصاب را آرام کند؟ بهداشت از اینجا و از رفتار ما در سطح زندگی شروع می‌شود.

روحانی خاطر نشان کرد: بهداشت دامنه وسیعی دارد و باید این مسئله از سازمان‌های مردم نهاد آغاز شود و این سازمان‌ها باید جامعه را در این ارتباط تشویق کنند.

رئیس‌جمهور اظهار داشت: در پاریس نکته‌ای را از امام خمینی (ره) سؤال کردم و ایشان گفتند: «با یک نفر خارجی هم می‌شود تماس بگیرید و بگویید که انقلاب ما چیست و ما به دنبال چه هستیم، نگویید این یک نفر است، این یک نفر هم مهم است» و ما اگر بتوانیم رفتار یک نفر را در مسیر صحیح قرار دهیم این آغاز کار بهداشت است.

روحانی ادامه داد: شما باید جامعه و مردم را برای این کار تشویق کنید، در زمینه درمان هم همه باید کمک کنند و یک نفر یک نفر جامعه را درست کنیم.

وی تاکید کرد: نحوه برخورد پزشک با بیمار بسیار موثر است و باید از لحاظ روحی و روانی جامعه را به زندگی عادی برگردانیم که این بسیار مهم است و این کار باید توسط همه جمع‌های مردم‌نهاد صورت گیرد.

رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: در امر سلامت به این نکته توجه کرده‌ایم که در ادامه یارانه به جای تقسیم پول بخشی از آن را به بخش درمان و بهداشت اختصاص دهیم، این کاری بود که دولت انجام داد و آن را آغاز کرد و بار سنگینی را از روی دوش بیماران برداشت.

روحانی همچنین بر این نکته تاکید کرد که مردم و سازمان‌های مردم نهاد نیز باید به صحنه بیایند و به قشر نیازمند کمک کنند.

رئیس جمهور در پایان اظهارداشت: دولت امسال مشکلات فراوان مالی داشته و دارد، با تلاش دوستان ما در وین قرار است کمک‌ها برسد، البته حالا طول می‌کشد تا کمک آنها برسد و چند ماهی زمان داریم اما انشاالله شرایط و فضای ما بهتر خواهد شد و در آن فضای بهتر که مردم در همه زمینه‌ها فعال‌تر می‌شوند دولت هم در زمینه سلامت قدم‌های بعدی را خواهد برداشت.

منبع:فارس

 

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

  • آخرین بروزرسانی های نودیها

  • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

  • آخرین آهنگ ها

  • سلامت و زیبایی

    با دمنوش‌های زمستانی و خواص فوق‌العاده آنها آشنا شوید با دمنوش‌های زمستانی و خواص فوق‌العاده آنها آشنا شوید مسواک زدن بیش از حد موجب بیماری «تحلیل لثه» می‌شود مسواک زدن بیش از حد موجب بیماری «تحلیل لثه» می‌شود جرم‌گیری دندان با ۶ ماده طبیعی و موثر خانگی جرم‌گیری دندان با ۶ ماده طبیعی و موثر خانگی ده گام برای پیشگیری از سرطان ده گام برای پیشگیری از سرطان علت و درمان برخی ویژگی های بدن مثل بوی بد و یبوست… علت و درمان برخی ویژگی های بدن مثل بوی بد و یبوست… اشتباهات رایجی که خواب شبانه را با مشکل روبرو می‌کند اشتباهات رایجی که خواب شبانه را با مشکل روبرو می‌کند تیر خلاص شنبلیله به دیابت تیر خلاص شنبلیله به دیابت دلایلی که به شما می‌گویند سینوزیت دارید! دلایلی که به شما می‌گویند سینوزیت دارید! درمان کم مویی درمان کم مویی ۱۰ فعالیت روزمره که به کمرتان آسیب می‌رساند ۱۰ فعالیت روزمره که به کمرتان آسیب می‌رساند بلایی که «ماشین ظرفشویی» سرتان می آورد بلایی که «ماشین ظرفشویی» سرتان می آورد کدام روغن‌ها برای تقویت مو مفید است؟ کدام روغن‌ها برای تقویت مو مفید است؟ سالم‌ترین گوشتی که می‌توانید بخورید کدام است؟ سالم‌ترین گوشتی که می‌توانید بخورید کدام است؟ نتایج تازه‌ترین بررسی‌ها درباره نوشیدنی‌های گازدار نتایج تازه‌ترین بررسی‌ها درباره نوشیدنی‌های گازدار دانستنی‌های جالب درباره سفید شدن موهای سر دانستنی‌های جالب درباره سفید شدن موهای سر از خواص بی‌نظیر «کافور» چه می‌دانید؟ از خواص بی‌نظیر «کافور» چه می‌دانید؟ لذت گرمای کرسی و خواص درمانی آن در زمستان لذت گرمای کرسی و خواص درمانی آن در زمستان سرماخوردگی خود را با “شربت پیاز و عسل” مداوا کنید سرماخوردگی خود را با “شربت پیاز و عسل” مداوا کنید عفونت تنفسی را با این گل از بین ببرید عفونت تنفسی را با این گل از بین ببرید حیوانات خانگی که جان صاحبان خود را می گیرند! حیوانات خانگی که جان صاحبان خود را می گیرند!
  • طراحی سایت

    HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial
  • گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1396