+++ امام رضا علیه السلام : چون ماه محرّم مى‏ رسيد، كسى پدرم را خندان نمى ‏ديد... چون روز دهم فرا مى‏ رسيد آن روز، روز سوگوارى و اندوه و گريه او بود. +++ امام حسین علیه السلام : فرزندم! بپرهـيز از سـتم بر كسى كه غير از خدا ياورى در مقابل تو ندارد. +++ امام حسین علیه السلام : مردم، بنده دنيايند و به ظاهر، دم از دين مى‏ زنند و تا زمانى كه زندگی‏شان تأمين شود، از آن دفاع می‌كنند؛ امّا چون در بوته آزمايش قرار گيرند، ديندارانْ اندك‏ اند. +++ امام صادق سلام الله علیه: امام صادق عليه السلام ـ: خداوند ، چهار هزار فرشته پريشان و غبار آلوده ، بر قبر حسين عليه السلام گماشته است كه تا روز قيامت ، بر او مى گِريند و هر كس را كه با شناخت حقّ او به زيارتش بيايد ، بدرقه اش مى كنند تا به جايگاه امنش برسانند ، و اگر بيمار شود ، صبح و شب ، عيادتش مى كنند ، و اگر بميرد ، بر جنازه اش حاضر مى شوند و تا روز قيامت ، برايش آمرزش مى طلبند . +++

لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.1
گلچین مداحی 96 لینکستان ماجرای علی گندابی تیکه سخنرانی دکتر حسن عباسی در مورد مسایل روز و شهدا، برجام – گریه استاد! / مهر ۹۶ جواب قرآنی حاج آقای قاسمیان به حسن روحانی صحبتهای شهاب مرادی در مورد اظهارات ترامپ!

صفحات نودی‌ها در شبکه‌های اجتماعی

 
RSS صفحه اصلی سایت صفحه گوگل پلاس صفحه توییتر
 

ارتباط با ما

از طریق تلگرام: راه ارتباطی تلگرام

نماینده مجلس : خرمشهرهای امروز را با خنده نمی توان آزاد کرد

0

 حجت‌الاسلام حمید رسایی امشب در جمع هزاران نفر از مردم اصفهان که در اجتماع بزرگی تحت عنوان «ما اجازه نمی‌دهیم» در گلستان شهدا برگزار شده بود، اظهار کرد: ما با صدای رسا به دنیا و حتی داخل اعلام می‌کنیم که طاقت نداریم که رهبر عزیزمان بگویند «من اجازه نمی‌دهم» تا امثال شهدا، بسیجیان و انقلابیون در ایران هستند نمی‌گذاریم رهبری از خود برای عدم تسلط استکبار بر ایران هزینه کند.

وی در ادامه به فرمایشی از رهبر معظم انقلاب در روز نخست سال ۹۴ در حرم رضوی اشاره کرد و گفت: رهبری در آن سخنرانی به تبیین و تعریف دو نوع نگاه پیرامون مسائل کشور پرداختند. نگاه نخست نگاهی است که بیان می‌کند ما می‌توانیم بدون آمریکا عزت‌مندانه حیات داشته باشیم و چه بسا پیشرفت کنیم.

رسایی افزود: نگاه دوم که رهبری مکرراً آن را مذمت کرده، نگاهی است که حل همه مشکلات کشور را به معامله و ارتباط با استکبار جهانی پیوند می‌دهد نگاهی که حاضر است آرمان‌ها را برای حل مشکلات فدا کند.

وی خاطرنشان کرد: ما با نگاهی که به دنبال معامله با آمریکا است در هر لباس، در هر سنگر و با هر اسمی که باشد مخالفیم و اجازه نمی‌دهیم.

نماینده مردم تهران در مجلس به بازگشت پیکر ۱۷۵ شهید غواص اشاره کرد و گفت: وظیفه داریم پیام این ۱۷۵ شهید غواص را در فضای مجازی و جنگ نرم دشمن ترویج و توسعه دهیم. پیام آنان این است که ما با دستان بسته مقابل استکبار و ظلم ایستادیم، اما شما با دست باز تا به امروز چه کرده‌اید.

رسایی عنوان کرد: هر کسی زیر سلطه آمریکا رفت خوار و ذلیل می‌شود.

* تکیه به دیوار ظلم سرانجام ذلت و نابودی است

وی با اشاره به سرنوشت ذلت‌بار مبارک، صدام، قذافی و عبدالله صالح و دیگر دیکتاتورهای دنیا که به دیوار کفر و آمریکا تکیه زده بودند، گفت: دعوای ما بر سر غنی‌سازی ۳ درصد، ۵ درصد و ۲۰ درصد نیست بلکه دعوای ما با استکبار جهانی بر سر حفظ استقلال و عزت ملت و نظام ایران است.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: ملت ایران یک‌صدا تحت مکتب عاشورایی امام حسین (ع) شعار هیهات من‌الذله سر می‌دهند و برای حفظ استقلال خود جان خود را نیز فدا می‌کنند.

رسایی ادامه داد: چه تضمینی از این بالاتر که بر طبق صریح قرآن شریف، سخن شرع و فتوای رهبری به جهان مبنی براینکه هرگز بمب هسته‌ای تولید نخواهیم کرد را به جهانیان داده‌ایم، پیام شهیدان به ملت ایران این است که حتی اگر شهرهای‌مان در برابر دشمن سقوط کرد نباید اجازه دهیم ایمان‌مان سقوط کند.

وی گفت: چنانچه امروز ذلت را که همانا رفتن زیر سلطه آمریکا است بپذیریم دیگر نباید برای امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل (ع) و ائمه اطهار (ع) عزاداری کنیم.

* آزاد کردن خرمشهرهای امروز با لبخند به دشمن میسر نمی‌شود

نماینده مردم تهران در مجلس به سخنان رئیس جمهور در سالروز فتح خرمشهر مبنی براینکه فرماندهان دیپلماسی کشور خرمشهرها را از چنگال سازمان ملل برای ایران آزاد می‌کنند، گفت: خرمشهرهای امروز ایران با سیاست‌ خارجی و خنده به دشمن آزاد نمی‌شود بلکه خرمشهر در دوران دفاع مقدس با شعار هیهات من‌الذله آزاد شد، خرمشهر با شعار اشداء علی الکفار آزاد شد.

وی اضافه کرد: امروز نمی‌توانیم به دنیا اعلام کنیم که خزانه‌های‌مان خالی است و سپس با دشمن راه برویم و یا با سرکرده استکبار تلفنی صحبت کنیم و در پی آزادی خرمشهرهای ایران هم باشیم.

رسایی گفت: ما در آزادی خرمشهر شعار نمی‌توانیم سر ندادیم بلکه با شعار ما می‌توانیم آن را آزاد کردیم.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: در دو حالت مذاکرات محرمانه است نخست زمانی که با دشمن مذاکره می‌کنیم و قصد داریم دشمن از آن آگاه نباشد و دیگر آنکه می‌خواهیم دوست نفهمد چرا که عصبانی می‌شود، محرمانه بودن مذاکرات توسط دولتمردان امروز ایران حالت دوم است.

وی خاطرنشان کرد: به خدا قسم اگر باکری‌ها بودند با جان‌کری امروز قدم نمی‌زدیم، اگر خرازی‌ها بودند حتی با یک دست خودشان هم صنعت هسته‌‌ای ایران را حفظ می‌کردند و اگر همت‌ها بودند بیشتر همت می‌کردیم و منافع ملی را حفظ می‌نمودیم.

رسایی به شعار «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» که عده‌ای در فتنه ۸۸ بیان می‌کردند اشاره و عنوان کرد: با نزدیک شدن داعش به مرزهای ایران آن کسانی که در فتنه ۸۸ جانم فدای ایران سر می‌دادند کجایند که جان خود را برای دفاع از نظام و ایران فدا کنند. به خدا دروغ گفتند.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ما رهبری داریم که شاگرد امام خمینی (ره) است و می‌فرماید امام راحل به کسی باج نداد ما هم باج نمی‌دهیم.

*بمب اتمی ایران، « نه » گفتن به استکبار جهانی است

وی عنوان کرد: انرژی هسته‌ای یعنی استقلال ملت و نظام اسلامی که حق مسلم ایران است، بمب اتمی و هسته‌ای ایران، عزت، اقتدار، مکتب عاشورایی و حسینی، گفتمان سبز مهدوی، نه بزرگ ملت ایران به استبکار جهانی و شعار هیات من‌الذله ایران است، دشمن درصدد گرفتن این بمب هسته‌ای از ایران است.

رسایی خاطرنشان کرد: پروژه تحمیل در مذاکرات هسته‌ای نتیجه‌ای جز ذلت و خواری در بر ندارد، عده‌ای در پی القای پیروزی‌های کاذب و گرفتن جشن‌های دروغین به نشانه پیروزی در حقیقت در پی اجرای ارکان پروژه تحمیل هستند.

وی یادآورشد: برخی از دولتمردان به جای فریاد زدن برای رسمیت دادن به تجمع‌های اعتراضی صنفی اقشاری چون معلمان به دنبال دادن لایحه‌ای به مجلس برای حل معضلات و مشکلات آن به نحو اساسی باشند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: پذیرفتن داوطلبانه پروتکل الحاقی، پروتکلی که پذیرفتن آن‌ نیازمند مصوبه مجلس است، از دیگر ارکان پروژه خطرناک تحمیل است، ایران NPT را پذیرفته است ولی پذیرش پروتکل الحاقی بدون مصوبه نمایندگان مجلس یعنی دادن اجازه به بازرسان برای بازرسی در هر زمان و برای هر مکان است.

وی ایجاد فضای مبهم عدم شفافیت لازم در بازگو کردن مسائل را از دیگر ارکان اجرای پروژه تحمیل دانست و بیان کرد:  تهدید نظامی از سوی دشمن و ایجاد فضای یاس و واهمه در بین مردم تیز از ارکان تحمیل است.

*تنها توافقی را می‌پذیریم که راه شهدای هسته‌ای را ادامه دهد

رسایی ابراز کرد: در محضر شهدا امروز خطاب به استکبار جهانی رسا اعلام می‌کنیم که به خدا قسم همه احاد ملت ایران طالب صلح هستند اما خواهان ذلت نیستند و تحت هیچ شرایطی تن به ذلت نمی‌دهند.

وی تاکید کرد: برای پذیرفتن توافق با نمایندگان ۵+۱ ‌چند شرط داریم، نخست آنکه تنها توافقی را می‌پذیریم که راه شهدای هسته‌ای را ادامه دهد و کوچکترین قدمی ازاین آرمان خود عقب‌نشینی نمی‌کنیم.

نماینده مردم تهران تصریح کرد: تنها توافقی را قبول می‌کنیم که‌ طبق آن همه تحریم‌ها علیه ملت و نظام ایران در روز نخست توافق برداشته شود، تنها توافقی را به رسمیت می‌شناسیم که ‌شعار انتخاباتی حجت‌الاسلام روحانی‌ مبنی بر چرخش همزمان سانریفیوژها با چرخش چرخ کارخانه‌ها را محقق و عملیاتی سازد.

وی ادامه داد: ملت ایران تنها توافقی را می‌پذیریند که‌ بر نظارت‌های متعارف و معمول و براساس NPT باشد و حق خارج از عرف را برای دشمن مهیا نسازد.

*پیف‌‌پیف کردن برخی برای انرژی هسته‌ای، حربه دشمن برای گرفتن منافع ملی است

رسایی با اشاره به ‌اینکه روزی عده‌ای پادشاهان خود فروخته ایران براساس نقشه دشمن بالاخص انگلیس نفت ایران را بد می‌پنداشتند و پیف‌‌پیف می‌کردند، گفت: امروز نیز دشمن به همان طریق در زمان قاجار، به نحوی رفتار کرده است که افرادی نسبت به انرژی هسته‌ای همان موضع پادشاهان خائن را نسبت به نفت را گرفته‌اند و می‌گویند فناوری هسته‌ای به کار ایران نمی‌آید.

وی در آخر با تاکید مجدد، اظهار کرد: جناب رئیس جمهور شما گفتید دیپلمات‌های ما همانند رزمندگان فاتح خرمشهر هستند، ما برای فتح خرمشهر گفتیم جنگ جنگ تا پیروزی، گفتیم صدام یزید کافر، ولی نگفتیم آقای اوباما را مودب یافتیم، خرازی‌ نمی‌گفت آمریکا می‌تواند با یک بمب، سیستم دفاعی ایران را از کار بیندازد.

رسایی افزود: ما براساس آیه نفی سبیل به استکبار اجازه سلطه بر ایران را نمی‌دهیم، ما اجازه نمی‌دهیم، امروز عده‌ای قداره به دست که دستشان به خون مردم بی‌گناه آلوده شده است به ایران اجازه داشتن چاقویی برای گذراندن چرخ زندگی خود را نمی‌دهند، این ادبیات زورگویی است که ایران همواره در مقابل آن ایستاده است.

منبع : فارس

 

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

 • آخرین بروزرسانی های نودیها

 • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

 • آخرین آهنگ ها

  دانلود آهنگ طنز برادر به بهانه ی دستگیری برادرخانِ جناب اسحاق جهانگیری با صدای علی ذکریایی دانلود آهنگ طنز برادر به بهانه ی دستگیری برادرخانِ جناب اسحاق جهانگیری با صدای علی ذکریایی دانلود آهنگ جدید حامد همایون برای محرم ۹۶/ام المصائب دانلود آهنگ جدید حامد همایون برای محرم ۹۶/ام المصائب «کاش ندیده بودمت» با صدای محسن چاوشی منتشر شد +دانلود «کاش ندیده بودمت» با صدای محسن چاوشی منتشر شد +دانلود دانلود آهنگ زیبا و جدید حامد زمانی – شمشیر – با کیفیت عالی دانلود آهنگ زیبا و جدید حامد زمانی – شمشیر – با کیفیت عالی آهنگ «نگاه آخر» خواننده و آهنگساز سید حمزه موسوی تقدیم به شهید مدافع حرم «محسن حججی» آهنگ «نگاه آخر» خواننده و آهنگساز سید حمزه موسوی تقدیم به شهید مدافع حرم «محسن حججی» دانلود آهنگ جدید«دلارام» حامد زمانی با کیفیت ۳۲۰ دانلود آهنگ جدید«دلارام» حامد زمانی با کیفیت ۳۲۰ دانلود آهنگ جدید علیرضا عصار “مرد می خواهد!” – mp3 و موزیک ویدئو دانلود آهنگ جدید علیرضا عصار “مرد می خواهد!” – mp3 و موزیک ویدئو دانلود آهنگ شد خزان گلشن آشنایی… بدیع زاده – با کیفیت خوب(گرامافونی) دانلود آهنگ شد خزان گلشن آشنایی… بدیع زاده – با کیفیت خوب(گرامافونی) دانلود تیتراژ ابتدایی ماه عسل ۹۶ محمد علیزاده – با کیفیت عالی دانلود تیتراژ ابتدایی ماه عسل ۹۶ محمد علیزاده – با کیفیت عالی دانلود آهنگ حامد زمانی “بگذرد” – اردیبهشت ۹۶ – ۱۲۸ و ۳۲۰ کیفیت عالی دانلود آهنگ حامد زمانی “بگذرد” – اردیبهشت ۹۶ – ۱۲۸ و ۳۲۰ کیفیت عالی
 • بازی

  دسترسی به کلش آف کلنز محدود می‌شود دسترسی به کلش آف کلنز محدود می‌شود کوچ کاربران از تلگرام به اپلیکیشن تازه وارد پینگل کوچ کاربران از تلگرام به اپلیکیشن تازه وارد پینگل بازی محبوب Super Mario Run نیازمند اتصال دائم به اینترنت است بازی محبوب Super Mario Run نیازمند اتصال دائم به اینترنت است نحوه حذف اکانت اینستاگرام نحوه حذف اکانت اینستاگرام با نکات امنیتی “موبایل بانک” آشنا شوید با نکات امنیتی “موبایل بانک” آشنا شوید با این ترفندها بدون رمز عبور قفل گوشی اندروید خود را باز کنید با این ترفندها بدون رمز عبور قفل گوشی اندروید خود را باز کنید جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال اشتباه در تلگرام جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال اشتباه در تلگرام چگونه با هزینه کم لپ تاپ خوب بخرید؟ چگونه با هزینه کم لپ تاپ خوب بخرید؟ همه چیز درباره بازی پوکمن گو Pokeman Go همه چیز درباره بازی پوکمن گو Pokeman Go
 • طراحی سایت

  HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial
 • گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1396