+++ امام حسین علیه السلام فرمودند: هر یک از دو نفـرى که میان آنها نزاعى واقع شود و یکـى از آن دو رضایت دیگرى را بجـویـد ، سبقت گیـرنـده اهل بهشت خـواهـد بــود. +++ رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. +++ حذر کن از مواردی که باید عذرخواهی کنی ، زیرا مؤمن نه کار زشتی انجام می دهد و نه به عذرخواهی می پردازد، اما منافق همه روزه بدی می کند، و به عذرخواهی می پردازد. +++ پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : نـخستين كسى كــه روز قيامت بر خـداى عزيز جبّار وارد مى شود ، من هستم و كتاب او و اهل بيت من و سپس امّتم آن گاه از آنان مى پرسم كه با كتاب خدا و اهل بيت من چه كردند +++

لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.0
لینکستان قراداد 2030 یونسکو - صوت،فیلم و عکس پوشاک ایرانی اسلامی برای کودکان سریال های رمضان ۹۶ تلویزیون حمله علیرضا قزوه به آقای حسن روحانی همه چیز درباره ماه عسل ۹۶

صفحات نودی‌ها در شبکه‌های اجتماعی

 
RSS صفحه اصلی سایت صفحه گوگل پلاس صفحه فیسبوک صفحه توییتر
 

ارتباط با ما

ایمیل: navadiha@chmail.ir

تیترهای «هسته‌ای» لبنانی‌ها انقلابی‌تر

0

روزنامه‌های معتبر لبنانی صفحات نخست خود در روز سه‌شنبه، یک روز پس از جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای را به این پدیده تاریخی اختصاص دادند.

السفیر

روزنامه السفیر بیشترین فضای مکتوب و مجازی خود را به تدوین اخبار، گزارش‌ها و یادداشت‌های متعددی درباره جمع بندی مذاکرات هسته‌ای اختصاص داد که از آن جمله می‌توان به عناوین زیر اشاره کرد:

بعد از ۴۰ سال ایستادگی هسته‌ای: ایران پیروز شد

در انتظار بازگشت نفت ایران به بازارها (ی جهانی)

اوضاع لبنان بعد از توافق هسته‌ای

هسته‌‌ای؛ غنی‌سازی سیاسی در لبنان

توافق هسته‌ای.. برنده‌ها و بازنده‌ها

ایران هسته‌ای

نمای منطقه‌ای آشفته در سایه صلح هسته‌ای

آیا حزب الله نخستین برنده لبنانی بعد از توافق وین خواهد بود؟

لبنان هسته‌ای… عرصه گشایش یا انفجار

ظریف و دیپلماسی خنده

السفیر در یادداشتی به قلم «ایلی فرزلی» با بیان اینکه «برای اولین بار نیست که ایران بعد از انقلاب اسلامی با جامعه بین‌الملل وارد عادی سازی روابط می‌شود» به موافقت ایران با قطعنامه شمار ۵۹۸ در سال ۱۹۸۷ اشاره کرد و در مقایسه بین دو این تحول نوشت: تفاوت این دو در این است که ایران در سال ۱۹۸۷ در جنگ فرسایشی طولانی مدت با عراق گرفتار بود، جنگی که کشورهای عربی و دولت‌های حاشیه خلیج فارس صدها میلیارد دلار به عراق کمک می‌کردند ولی در برهه فعلی، ایران به عنوان «صاحب اختیار عراق» راهی وین شد… ایران خود را به عنوان واقعیتی جاری به نام کشوری هسته‌ای ثابت کرده ولی اکنون بر اساس قوانین بین‌الملل به قدرتی هسته‌ای تبدیل [و به رسمیت شناخته] شد.

الاخبار

روزنامه الاخبار دیگر روزنامه پرشمارگان و معروف لبنن، مقوله مشهور ایرانی «ما می‌توانیم» را در صدر صفحه نخست خود با پیش زمینه‌ای از شادی مردم تهران قرار داد و تیترهای مختلفی را در این بسته خبری منتشر کرد. از آن جمله می‌توان به عناوین زیر اشاره کرد:

ایران در مذاکرات هسته‌ای موفق شد: رصد عربی و جنون در اسرائیل

توافقی که قواعد درگیری را تعدیل می‌کند ولی به درگیری‌ها پایان نمی‌دهد

توافقی که آیده آل نیست.. ولی بهترین توافق ممکن است

نکات توافق

عصر ایرانی؛ جایگاه عرب‌ها در این مرحله کجاست؟

روحانی: صفحه جدیدی در تاریخ منطقه باز شده

عزای عمومی در اسرائیل: غربی‌ها تسلیم شده و ایران پیروز شد

رسانه‌های عبری: موفقیتی برای ایران و شکستی سنگین برای نتانیاهو

ایران بعد از توافق

محمد جواد ظریف؛ فاتح عهد جدید

روزنامه «الاخبار» در یادداشتی به قلم «محمد بدیر» نوشت: روز گذشته با اعلام توافق هسته‌ای در وین، اسرائیل وارد عزای سیاسی شد و واکنش‌هایی جنون آمیز از آن صادر شد و تا حدی پیش رفت که آمریکا و سایر شش قدرت بین‌الملل را به ماجراجویی درباره آینده اسرائیل متهم کرد و (مدعی شد که) جهان نسبت به دوره قبل از توافق خطرناک‌تر شده است.

روزنامه الاخبار زیر عکس «ما می‌توانیم» نوشت: ما می‌توانیم یک عبارت فارسی است که امام «خمینی» (ره) در دهه ۶۰ قرن گذشته به عنوان یکی از شعارهای انقلابش علیه شاه به کار برد.

این روزنامه با استفاده از این «عبارت انقلابی امام خمینی» در حقیقت به کاربرد اصول انقلاب امام خمینی در پیشبرد اهداف امروز ایران اشاره کرد و آن را ستود .

الجمهوریه

روزنامه «الجمهوریه» نیز کل صفحه نخست خود را به تک خبر هسته‌ای اختصاص داد و در صفحات داخلی مطالب متنوعی با تیترهای زیر را برای اخبار، گزارش‌ها و یادداشت‌های این پرونده انتخاب کرد.

توافق هسته‌ای.. نقش‌های ایران را تغییر می‌دهد

تاثیرات توافق هسته‌ای بر سیاسیون لبنانی

فتحعلی: توافق هسته‌ای، موفقیتی برای ایران و کشورهای منطقه است

بازارهای ایران بعد از توافق هسته‌ای؛ فرصتی برای لبنان

فابیوس بزودی راهی ایران می‌شود

بعد از توافق هسته‌ای.. آیا ایران، واشنگتن را برای حمایت از «بشار اسد» قانع می‌کند؟

بعد از امضای توفق هسته‌ای، وزیر دفاع آمریکا به اسرائیل می‌رود

نتانیاهو نگرانی اسرائیل بعد از توافق هسته‌ای ایران را به اوباما ابلاغ کرد

سازمان ملل احتمالا هفته آینده توافق هسته‌ای را امضا می‌کند

کاخ سفید: ارائه توافق هسته‌ای به کنگره دو روز وقت می‌برد

وزیر اقتصاد آلمان یکشنبه به ایران می‌رود

روزنامه الجمهوریه بعد از جمع بندی مذاکرات هسته‌ای به سراغ «محمد فتحعلی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در بیروت رفت و به نقل از وی نوشت:‌ آمریکا و کشورهای غربی دریافتند که راهی جز مذاکره برای حل مشکلات بین‌المللی وجود ندارد. مذاکراتی که بر اصل تساوی بین کشورهاست شکل بگیرد. این همان روند بُرد-بُرد برای همگان است… نگرانی برخی کشورهای همسایه ایران که روابط خوبی با تهران دارند، بی دلیل است.. برنامه هسته‌ای نه تنها برای ایران، بلکه برای همه کشورهای منطقه سودمند است و ایران آمادگی خود برای انتقال تجربیاتش به همه کشورها را اعلام کرده است.

البـنـاء

روزنامه «البناء» نیز همانند سایر روزنامه‌های لبنانی چاپ صبح دیروز خود را به حل پرونده هسته‌ای ایران بعد از گذشت ۱۲ سال پرداخت و واژه ابتکاری «ایرانیوم» [ترکیب ایران و اورانیوم] را برای تیتر استفاده کرد.

این روزنامه نوشت: کشورهای غربی به قدرت دیپلماسی ایران و منطق مسالمت آمیزش اذعان و به حقوق هسته‌ای ملت ایران اعتراف کردند. بر اساس این توافق ایران ملزم به محدود ساختن برنامه هسته‌ای خود می‌شود و در مقابل تحریم برچیده می‌شوند.

این روزنامه تیترهای زیر را برای اخبار، گزارش‌ها و تحلیل‌های این پرونده برگزید:

توافق کوبورگ… ظریف ایران دروازه‌های تهران را به روی جهان گشود

ایرانیوم:‌ تولد جهانی جدید و عزای عمومی در اسرائیل

ایرانیوم.. ایران امروز

بشار اسد به «خامنه‌‌ای» و «روحانی» تبریک گفت

توافق، ثمره ایستادگی ملت ایران

تبسم ظریف

بازاریابی توافق هسته‌ای

النهار

روزنامه النهار از روزنامه‌های وابسته به جریان ۱۴ مارس رویکرد متفاوتی در قبال جمع بندی مذاکرات هسته‌ای در پیش گرفت.

این روزنامه تیترهای زیر را به این پرونده اختصاص داد:

عصبانیت، ناراحتی و تشکیک در اسرائیل: مأموریت سگ نگهبان لازم است

برنامه‌های هسته‌ای بلند مدت ایران، با محدود‌یت‌های توافق وین تاثیر نمی‌پذیرد

روحانی: توافق هسته‌ای یک پیروزی سیاسی برای ایران است….

لاریجانی: متن توافق را بررسی می‌کنیم

فابیوس.. بزودی به تهران می‌رود

منابع دیپلماتیک: سازمان به احتمال زیاد هفته آینده توافق ایران را به رأی می‌گذارد

گروه‌های طرفدار اسرائیل در آمریکا به سرعت به توافق ایران حمله می کنند

گزارش تصویری از شادمانی ایرانی‌ها در خیابان‌های تهران

سردار سلیمانی از تحریم آزاد می‌شود.. آیا نفوذ ایران ادامه می‌یابد؟

لاوروف: توافق هسته‌ای ایران تشکیل ائتلاف گسترده علیه داعش را تسهیل می‌کند

از کره شمالی تا ایران؛ آیا تجربه تکرار می‌شود

اقتصاد ایران بعد از رفع تحریم چگونه خواهد بود؟

پیمان ناتو از توافق هسته‌ای ایران استقبال و آنرا تحولی تاریخی خواند

تلویزیون دولتی ایران صحبت‌های اوباما را به صورت زنده پخش کرد

امید به زندگی بهتر بعد از توافق ولی جشنی تا کنون برگزار نشده

اوباما به اسرائیل و کشورهای منطقه اطمینان داد

 

 

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

 • آخرین بروزرسانی های نودیها

 • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

 • آخرین آهنگ ها

  دانلود آهنگ حامد زمانی “بگذرد” – اردیبهشت ۹۶ – ۱۲۸ و ۳۲۰ کیفیت عالی دانلود آهنگ حامد زمانی “بگذرد” – اردیبهشت ۹۶ – ۱۲۸ و ۳۲۰ کیفیت عالی دانلود آهنگ جدید حامد زمانی بنام “زبون مادری” – با دوکیفیت و پخش آنلاین دانلود آهنگ جدید حامد زمانی بنام “زبون مادری” – با دوکیفیت و پخش آنلاین دانلود رپ جدید ۹۶ در مورد ربا و بانک دانلود رپ جدید ۹۶ در مورد ربا و بانک دانلود آهنگ آزادی با صدای حامد زمانی – آذر ۹۵ دانلود آهنگ آزادی با صدای حامد زمانی – آذر ۹۵ دانلود آهنگ جدید حامد زمانی “خادم الحسین” – با کیفیت عالی دانلود آهنگ جدید حامد زمانی “خادم الحسین” – با کیفیت عالی دانلود آهنگ «دل خون» با صدای «محسن چاوشی» دانلود آهنگ «دل خون» با صدای «محسن چاوشی» دانلود فایل صوتی که امیر تتلو به خاطر آن بازداشت شد دانلود فایل صوتی که امیر تتلو به خاطر آن بازداشت شد دانلود آهنگ منو دریاب از سید مجید بنی فاطمه – کیفیت عالی دانلود آهنگ منو دریاب از سید مجید بنی فاطمه – کیفیت عالی دانلود آهنگ جدید حامد زمانی “هفت تیر” + متن شعر – ۲۸ تیر ۹۵ دانلود آهنگ جدید حامد زمانی “هفت تیر” + متن شعر – ۲۸ تیر ۹۵ دانلود آهنگ “رسول لبخند خدا” رضا صادقی – برای امام زمان (عج) دانلود آهنگ “رسول لبخند خدا” رضا صادقی – برای امام زمان (عج)
 • دانلود بازی اندروید

  دانلود بازی flow dots نقطه بازی نو اندروید دانلود بازی flow dots نقطه بازی نو اندروید دانلود بازی اکشن ایرانی جنگاور اندروید دانلود بازی اکشن ایرانی جنگاور اندروید دانلود بازی Rocket racer سبک مسابقه ای با تیر و بمب اندروید دانلود بازی Rocket racer سبک مسابقه ای با تیر و بمب اندروید دانلود بازی Hub: Puzzle دانلود بازی Hub: Puzzle دانلود بازی Cube worm کرم به سبک سه بعدی اندروید دانلود بازی Cube worm کرم به سبک سه بعدی اندروید دانلود بازی Kick or die: Karate ninja دانلود بازی Kick or die: Karate ninja
 • طراحی سایت

  HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial
 • گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1395