منو -منو +
🌍امروز: چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ 🌍
لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.6.1
به خاطر حسین (ع) گناه نکنیم!
با چه نیتی بریم هیئت؟ محرم 96 محرم 97 مداحی 97 رادیو محرم who is Hussain نگاهی کوتاه به کربلای یمن صوت حاج منصور بیت رهبری محرم 97

ارتباط با ما – ما در شبکه های اجتماعی

---راه ارتباط با ما :--- برای تبلیغات در نودیها با این آی دی تماس بگیرید: تلگرام: morislam1@

آخرین مداحی ها

ماجرای عجیب زایمان یک زن داخل تاکسی تلفنی!

0
نودیها:ساعت ۳۰ دقیقه بامداد امروز دوشنبه بیستم دی ماه، راننده تاکسی به اورژانس بیمارستان خاتم الانبیای تایباد مراجعه کرد و گفت: خانمی در ماشین من است که دارد وضع حمل می کند لطفا به دادش برسید!!!
 
مسئول اورژانس با کمال بی اعتنایی جواب داد: بروید زایشگاه دست راست آخر سالن!!! در صورتی که پرستار می توانست با تلفن سریعا از زایشگاه کمک بگیرد. راننده تاکسی سریعا به درب زایشگاه مراجعه کرد و درآنجا دقایقی فقط در حال زدن آیفون زایشگاه بود اما هیچکس جوابگو نبود!!!
 
مجددا به اورژانس مراجعه کرد و مسئول اورژانس بدون هیچ اعتنایی به خواهش راننده برای کمک…این بار پاسخ داد: بروید ویلچر بردارید و خانم را از داخل ماشین بیاورید.
 
 
 
هرچه قدر راننده می گفت خانم در حال زایمان است نمی شود روی ویلچر گذاشت اما باز هم پرستاران بی خیال بودند!!!
 
بالاخره با تلفن پرستار به زایشگاه خدمه زایشگاه بیرون آمدند و با تخت به سمت درب ورودی رفتند و پس از دقایقی یک دکتر نیز از زایشگاه بیرون آمد و به سمت ماشین رفت اما دیر شده بود….
 
خانم ها دور ماشین را چادر گرفتند و آن نوزاد در داخل ماشین به دنیا آمد، در آن هوای سرد … سپس کودک و مادر را به بخش منتقل کردند.
 
این حوادث در حالی بود که:
 
۱٫ پرستار زن در قسمت اورژانس حاضر بوده و بخاطر دور کردن خود از صحنه و بی اعتنایی وی نسبت به صحنه، روانه اتاق بستری خانم ها و اطفال شد و هرچه پرستار مرد وی را صدا زده از فاصله ی پنج متری آن پرستار زن اعتنایی نکرد!
 
۲٫ حداقل سه تخت روان در اورژانس حاضر و آماده بود و پرستار یک بار هم نگفت می شود از این تخت ها استفاده کنید و فقط به ویلچر اشار می کرد.
 
۳٫ پرستار اورژانس در ابتدا با زایشگاه تماس نگرفت و خیلی عادی به مرد هراسان عنوان کرد برو دست راست آخر سالن زایشگاه.
 
۴٫ در طول این زمان اگر آن زن بطور سینه خیز به سمت زایشگاه می آمد ، بطور قطع قبل از زایمان کودکش به زایشگاه می رسید و روی تختی دراز می کشید…
 
۵٫ جواب درد هایی که آن مادر هنگام تولد بچه کشید را چه کسی می دهد؟ اگر آن کودک بطور طبیعی متولد نمی شد، چه اتفاقی می افتاد؟
رجا
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

 • آخرین بروزرسانی های نودیها

 • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

 • آخرین آهنگ ها

 • سلامت و زیبایی

  مبتلایان به التهاب معده ۶ درمان خانگی را فراموش نکنند مبتلایان به التهاب معده ۶ درمان خانگی را فراموش نکنند ۷ مورد از آداب میز غذاخوری ۷ مورد از آداب میز غذاخوری تابستان است بفرمایید سردنوش! تابستان است بفرمایید سردنوش! آب معدنی یخ زده نخورید آب معدنی یخ زده نخورید بهترین نوع “نمک” کدام است؟ بهترین نوع “نمک” کدام است؟ ۷ عادتی که به کمردرد منجر می‌شود ۷ عادتی که به کمردرد منجر می‌شود درمان کم خونی با شربتی سنتی و شگفت انگیز درمان کم خونی با شربتی سنتی و شگفت انگیز تاثیر خوردن آب برای لاغری و کاهش وزن تاثیر خوردن آب برای لاغری و کاهش وزن دو نوشیدنی که می‌تواند گرمازدگی را از شما دور نگه دارد دو نوشیدنی که می‌تواند گرمازدگی را از شما دور نگه دارد چرا پوستمان به راحتی دچار کبودی می‌شود چرا پوستمان به راحتی دچار کبودی می‌شود درمان درد معده با طب سنتی درمان درد معده با طب سنتی کدام گیاهان حاوی آهن هستند؟ کدام گیاهان حاوی آهن هستند؟ غذاهاى ممنوعه در دوران باردارى غذاهاى ممنوعه در دوران باردارى دلیل یخ بودن دست و پاها چیست؟ دلیل یخ بودن دست و پاها چیست؟ روش های ساده برای درمان آفتاب سوختگی روش های ساده برای درمان آفتاب سوختگی ترفند‌هایی ساده برای مقابله با بی‌خوابی‌های شبانه در تابستان ترفند‌هایی ساده برای مقابله با بی‌خوابی‌های شبانه در تابستان صاحبان این گروه خونی در مسافرت‌ها مراقب حشره گزیدگی باشند صاحبان این گروه خونی در مسافرت‌ها مراقب حشره گزیدگی باشند درمان خانگی اسهال و استفراغ کودکان در تابستان درمان خانگی اسهال و استفراغ کودکان در تابستان چرا در خواب حرف می‌زنیم؟ چرا در خواب حرف می‌زنیم؟ ۷ نوع غذا که نباید برای ناهار مصرف کنید ۷ نوع غذا که نباید برای ناهار مصرف کنید
 • تبلیغات در نودیها
 • تبلیغات در نودیها
 • تبلیغات در نودیها
 • بازنشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1397
  Scroll Up