Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ماجرای سعید عابد راننده اسنپ و برخورد دختر قانون شکن! + فیلم توضیحات

اشتراک گذاری :

همه ی مسایلی که در زیر مطرح می شود به کنار نباید به هر دلیلی کاربران این برنامه را حذف کنند چون برخی از مردم از این راه نان می خوردند و نباید مسایل را با هم قاطی کرد.

ماجرای سعید عابد راننده اسنپ و برخورد دختر قانون شکن!

بخش تحلیل نودیها : دیروز یک راننده اسنپ بنام سعید عابد به مسافرش که کشف حجاب کرده تذکر میده که این کارش غیر قانونی هستش و موجب جریمه شدن وی میشه و دختر رو با توجه به قانون اسنپ پیاده میکنه.

اون دختر خانم پیاده میشه و متاسفانه اطلاعات شخصی راننده رو در فضای مجازی منتشر میکنه. یعنی بی قانونی پشت بی قانونی!

سعید عابد با اسنپ تماس میگیره و موضوع رو میگه.

 

در ادامه کاربران فضای مجازی هشتک #تحریم_اسنپ راه اندازی می کنن و خواستار برخورد درست و اصولی و البته قانونی اسنپ میشوند. البته بعد از اینکه مسئله حل شد و اسنپ واکنش نشان داد، هشتک #تحریم_اسنپ پایان یافت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، شرکت اسنپ در ارتباط با مسئله پیش آمده اخیر در خصوص یک سفر درون شهری اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: اسنپ خود را مقید به رعایت چارچوب‌های قانونی و ارزش‌های اسلامی جامعه می‌داند و بر پایبندی به آن متعهد است و در قوانین شرکت اسنپ صراحتاً بر التزام به رعایت حجاب تاکید شده است.

این شرکت ضمن تکذیب شایعات مربوط به برخورد با راننده اعلام می‌کند حساب کاربری ایشان در هیچ مقطعی غیرفعال نشده است. علاوه بر این، از راننده مذکور بابت رعایت قوانین شرکت قدردانی به عمل خواهد آمد و اسنپ بابت افشای اطلاعات شخصی راننده، خود را محق به پیگیری موضوع می‌داند. همچنین لازم به ذکر است، تماس با مسافر طبق رویه‌های معمول شرکت در مورد سفرهای ناتمام صورت گرفته و به منزله تایید رفتار مسافر نبوده است.

در پایان شرکت اسنپ با اجتناب از ورود به حواشی ایجاد شده در فضای مجازی و تاکید بر قوانین و حقوق شهروندی و ضمن ابراز تاسف از اتفاق رخ داده از کلیه کاربران محترم راننده و مسافر تقاضا دارد با رعایت هر چه بیشتر قانون و توجه به ارزش‌ها و اخلاق اسلامی و رفتار توام با احترام متقابل و شکیبایی، فضایی مناسب برای سفرها ایجاد کنند. همچنین در صورت بروز هرگونه اختلاف در حین سفر پیش از هر اقدامی با پشتیبانی این شرکت تماس بگیرند و اطمینان داشته باشند که اسنپ مدافع حقوق‌ مسافر و راننده خواهد بود.

به تازگی اون دختر هم در صفحه مجازیش عذرخواهی کرده و گفته پایبنده به قانونه!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.