+++ امام رضا علیه السلام : چون ماه محرّم مى‏ رسيد، كسى پدرم را خندان نمى ‏ديد... چون روز دهم فرا مى‏ رسيد آن روز، روز سوگوارى و اندوه و گريه او بود. +++ امام حسین علیه السلام : فرزندم! بپرهـيز از سـتم بر كسى كه غير از خدا ياورى در مقابل تو ندارد. +++ امام حسین علیه السلام : مردم، بنده دنيايند و به ظاهر، دم از دين مى‏ زنند و تا زمانى كه زندگی‏شان تأمين شود، از آن دفاع می‌كنند؛ امّا چون در بوته آزمايش قرار گيرند، ديندارانْ اندك‏ اند. +++ امام صادق سلام الله علیه: امام صادق عليه السلام ـ: خداوند ، چهار هزار فرشته پريشان و غبار آلوده ، بر قبر حسين عليه السلام گماشته است كه تا روز قيامت ، بر او مى گِريند و هر كس را كه با شناخت حقّ او به زيارتش بيايد ، بدرقه اش مى كنند تا به جايگاه امنش برسانند ، و اگر بيمار شود ، صبح و شب ، عيادتش مى كنند ، و اگر بميرد ، بر جنازه اش حاضر مى شوند و تا روز قيامت ، برايش آمرزش مى طلبند . +++

لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.1
گلچین مداحی 96 لینکستان ماجرای علی گندابی تیکه سخنرانی دکتر حسن عباسی در مورد مسایل روز و شهدا، برجام – گریه استاد! / مهر ۹۶ جواب قرآنی حاج آقای قاسمیان به حسن روحانی صحبتهای شهاب مرادی در مورد اظهارات ترامپ!

صفحات نودی‌ها در شبکه‌های اجتماعی

 
RSS صفحه اصلی سایت صفحه گوگل پلاس صفحه توییتر
 

ارتباط با ما

از طریق تلگرام: راه ارتباطی تلگرام

ظریف: کسانی که درباره رئیس‌جمهور سوریه شرط گذاشتند، مسئول خونریزی‌ها هستند

0

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، و خوزه مانوئل گارسیا مارگالو، همتای اسپانیایی وی، پس از دیدار دوجانبه در کنفرانس خبری مشترک شرکت کردند.

ظریف در ابتدای این نشست خبری گفت: زمینه‌های مختلفی با اسپانیا داریم و خواهان گسترش این همکاری‌ها هستیم. اسپانیا به‌عنوان کشوری که سابقه طولانی در رابطه با جمهوری اسلامی ایران داشته در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با ما دارای مشترکات زیادی است”.

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به مذاکره درباره مسائل منطقه با همتای اسپانیایی‌اش گفت: “سایر وزرای ایران و اسپانیا بحث‌های مختلفی را من‌جمله در حوزه خط‌آهن، و همکاری در حوزه‌های حمل و نقل و سایر حوزه‌های مهم زیرساخت‌ها را در دستور بررسی دارند”.

وی افزود: “در حوزه سیاسی ما امکان همکاری‌های وسیع‌تری داریم. زمینه‌های مختلفی برای گفتگو است چه در زمینه‌‌هایی که در آنها اشتراک نظر داریم و چه در حوزه‌هایی که در آنها اختلاف داریم”.

وزیر امور خارجه‌مان گفت که مسائل عراق، سوریه، یمن و افغانستان از دیگر محورهای گفتگوی وی با همتای اسپانیایی‌اش بود: “اسپانیا به‌عنوان یک کشور عضو شورای امنیت می‌تواند نقش مهمی در حل و فصل بحران‌ها در این کشورها ایفا کند”.

ظریف ابراز امیدواری کرد این گفتگوها “به گسترش فضای تفاهم و حل و فصل مشکلات و گسترش فضای همکاری برای استفاده از فرصت‌ها و چالش‌های مشترک” کمک کنند.

وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه کنفرانس خبری در پاسخ به سؤالی درباره وضعیت کنونی سوریه و آینده رئیس‌جمهور این کشور گفت: “ما معتقدیم که باید مشکل سوریه از طریق سیاسی حل و فصل شود و راه‌حلی نظامی برای بحران این کشور وجود ندارد. درباره رئیس‌جمهور سوریه فقط مردم سوریه حق تصمیم‌گیری دارند. کسانی که درباره رئیس‌جمهور سوریه شرط و شروط قائل شدند در دو سه سال گذشته باعث شدند که جنگ در سوریه ادامه یافته و مسئول خونریزی‌هایی هستند که در سوریه اتفاق افتاده است، زیرا تصمیمی را که مردم سوریه باید می‌گرفتند خودشان عهده‌دار شدند و خواستند از بیرون این تصمیم را تحمیل کنند”.

وی افزود: “لذا هرچه زودتر باید از این خودخواهی کنار بکشند و تصمیم را به مردم سوریه واگذار کرده و اجازه دهند که مردم سوریه از طریق نهادهای قانونی با استفاده از ابزار‌های موجود راه‌حل صلح و آشتی، حکومت وحدت ملی و مراجعه به آرا حقوق خود را پی بگیرند و ما یقین داریم که از این طریق بحران سوریه خاتمه پیدا خواهد کرد”.

ظریف با درخواست از دولت‌های خارجی برای متوقف کردن دخالت در امور داخلی سوریه گفت که “منافع داخلی خود را با هزینه مردم سوریه دنبال نکنند و اجازه بدهند مردم سوریه به ثبات برگردند و این بحران آوارگان متوقف بشود. با شعارهایی که متأسفانه از کشورهای همسایه سوریه شنیده می‌شود صلح به سوریه بازنمی‌گردد بلکه با توقف اجازه به تروریست‌ها برای استفاده از سرزمین‌شان برای حمله به سوریه می‌توانند کمک کنند مشکل سوریه حل شود”.

 

خوزه مانوئل گارسیا مارگالو، وزیر خارجه اسپانیا، نیز در این کنفرانس خبر گفت: “امروز شاهد حضور یک هیئت بلندپایه و بزرگ از اسپانیا برای گسترش روابط هستیم”.

وی افزود: “ایران نقش مهمی در ثبات، امنیت و صلح دارد و این دو کشور می‌توانند کارهای بزرگی فراتر از نام خود انجام دهند. توافق هسته‌ای که ایران موفق شد با ۱+۵ منعقد کند راه همکاری‌های بین‌المللی را باز کرد و امیدواریم در نشست ۲۶ اکتبر [چهارم آبان‌ماه] مقرراتی را در این زمینه وضع کنیم”.

وی با بیان اینکه بر اساس توافق هسته‌ای راه برای همکاری بین المللی باز شده است، افزود: “یک تفاهم‌نامه بر اساس مشورت‌های سیاسی مستمر بنا داریم امضا کنیم و راههای مختلف همکاری در تمام حوزه‌ها را بررسی می‌کنیم”.

گارسیا ــ مارگالو ادامه داد: “یکی از اهداف من از سفر به تهران علاوه بر گسترش روابط دوجانبه بررسی مسایل دوجانبه بالاخص بحران آوارگان است”.

رئیس دستگاه دیپلماسی اسپانیا تأکید کرد: “متأسفانه این فاجعه انسانی که در منطقه به‌دنبال اقدامات گروه‌های تروریستی رخ داده تبدیل به یک بحران جهانی شده، این بحران پناهندگان چهره اروپا را تخریب کرده است”.

وی افزود: “متأسفانه این حرکات تروریستی در خیلی از کشورهای منطقه آسیب زیادی به مردم زده است. ۲۲ میلیون مردم سوریه نیازمند کمکهای همه‌جانبه هستند”.

وزیر خارجه اسپانیا گفت: “دنبال حل مسئله از طریق صلح‌آمیز هستیم. اتحادیه اروپا بر اساس اصول اولیه اخلاقی اهتمام بیشتری باید در این ارتباط داشته باشد”.

گارسیا ــ مارگالو افزود: “اسپانیا براساس قطعنامه ۱۷۳۷ بنا دارد کمیته‌ای تشکیل داده و به باز شدن راه همکاری‌های بیشتر با ایران کمک کند. امیدواریم بتوانیم هرچه سریع‌تر تحریم‌های علیه ایران را در ارتباط با نهادهای بین المللی لغو کنیم. اسپانیا می‌تواند یک شریک خوب اقتصادی و سیاسی برای ایران باشد”.

این مقام ارشد اسپانیایی تصریح کرد: “ایران کشوری بسیار مهم است و جایگاه ایران برای کسی پوشیده نیست. دومین یا سومین کشوری که دارای منابع انرژی و نیز تولید ناخالص داخلی بالا است”.

وی با بیان “بنای افزایش روزبه‌روز روابط اقتصادی را داریم” افزود: “خوشحالیم که بر اساس توافق هسته‌ای راه باز شده است”.

گارسیا ــ مارگالو در ارتباط با سهمیه پناهندگان سوری در اسپانیا نیز گفت: “ما حداکثر تلاشمان را خواهیم کرد تا بتوانیم بیشترین تعداد آوارگان را پذیرا باشیم. نمی‌توانم اکنون از رقم صحبت کنم اما تلاشمان بیشترین رقم خواهد بود”.

وزیر خارجه اسپانیا درباره وضع سوریه گفت: “همیشه طرفدار دیالوگ و گفتگو هستیم. برای ما از سرگیری گفتگوها بسیار مهم است. به‌دنبال یک دولت آشتی ملی و سپس برگزاری انتخابات هستیم. آنچه مهم است در وهله اول برقراری صلح است”.

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

 • آخرین بروزرسانی های نودیها

 • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

 • آخرین آهنگ ها

  دانلود آهنگ طنز برادر به بهانه ی دستگیری برادرخانِ جناب اسحاق جهانگیری با صدای علی ذکریایی دانلود آهنگ طنز برادر به بهانه ی دستگیری برادرخانِ جناب اسحاق جهانگیری با صدای علی ذکریایی دانلود آهنگ جدید حامد همایون برای محرم ۹۶/ام المصائب دانلود آهنگ جدید حامد همایون برای محرم ۹۶/ام المصائب «کاش ندیده بودمت» با صدای محسن چاوشی منتشر شد +دانلود «کاش ندیده بودمت» با صدای محسن چاوشی منتشر شد +دانلود دانلود آهنگ زیبا و جدید حامد زمانی – شمشیر – با کیفیت عالی دانلود آهنگ زیبا و جدید حامد زمانی – شمشیر – با کیفیت عالی آهنگ «نگاه آخر» خواننده و آهنگساز سید حمزه موسوی تقدیم به شهید مدافع حرم «محسن حججی» آهنگ «نگاه آخر» خواننده و آهنگساز سید حمزه موسوی تقدیم به شهید مدافع حرم «محسن حججی» دانلود آهنگ جدید«دلارام» حامد زمانی با کیفیت ۳۲۰ دانلود آهنگ جدید«دلارام» حامد زمانی با کیفیت ۳۲۰ دانلود آهنگ جدید علیرضا عصار “مرد می خواهد!” – mp3 و موزیک ویدئو دانلود آهنگ جدید علیرضا عصار “مرد می خواهد!” – mp3 و موزیک ویدئو دانلود آهنگ شد خزان گلشن آشنایی… بدیع زاده – با کیفیت خوب(گرامافونی) دانلود آهنگ شد خزان گلشن آشنایی… بدیع زاده – با کیفیت خوب(گرامافونی) دانلود تیتراژ ابتدایی ماه عسل ۹۶ محمد علیزاده – با کیفیت عالی دانلود تیتراژ ابتدایی ماه عسل ۹۶ محمد علیزاده – با کیفیت عالی دانلود آهنگ حامد زمانی “بگذرد” – اردیبهشت ۹۶ – ۱۲۸ و ۳۲۰ کیفیت عالی دانلود آهنگ حامد زمانی “بگذرد” – اردیبهشت ۹۶ – ۱۲۸ و ۳۲۰ کیفیت عالی
 • بازی

  دسترسی به کلش آف کلنز محدود می‌شود دسترسی به کلش آف کلنز محدود می‌شود کوچ کاربران از تلگرام به اپلیکیشن تازه وارد پینگل کوچ کاربران از تلگرام به اپلیکیشن تازه وارد پینگل بازی محبوب Super Mario Run نیازمند اتصال دائم به اینترنت است بازی محبوب Super Mario Run نیازمند اتصال دائم به اینترنت است نحوه حذف اکانت اینستاگرام نحوه حذف اکانت اینستاگرام با نکات امنیتی “موبایل بانک” آشنا شوید با نکات امنیتی “موبایل بانک” آشنا شوید با این ترفندها بدون رمز عبور قفل گوشی اندروید خود را باز کنید با این ترفندها بدون رمز عبور قفل گوشی اندروید خود را باز کنید جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال اشتباه در تلگرام جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال اشتباه در تلگرام چگونه با هزینه کم لپ تاپ خوب بخرید؟ چگونه با هزینه کم لپ تاپ خوب بخرید؟ همه چیز درباره بازی پوکمن گو Pokeman Go همه چیز درباره بازی پوکمن گو Pokeman Go
 • طراحی سایت

  HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial
 • گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1396