+++ زلزله کرمانشاه +++ برای کمک حضوری و اعزام به کرمانشام و همچنین کمک نقدی +++ گروه جهادی امام رضا علیه السلام 💢t.me/g_emamreza 💢Instagram.com/g_emamreza 🌍www.g-emamreza.ir 👁🗨Twitter.com/g__emamreza +++ توزيع و نصب #كانكس در روستاهاي استان #كرمانشاه؛ 💳خيريني كه قصد كمك به #اسكان_موقت را دارند،ميتواند مبالغ خود را به كارت "6273811058276160" واريز نمايند؛ +++

جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶
لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.4
تحلیل جالب پناهیان از سخنان اخیر روحانی! لینکستان مجوز روحانی برای ورود سرطان به کشور +عکس سخنرانی دکتر حسن عباسی درباره ماجرای لیونل مسی! سخنرانی جدید فتنه های آخرالزمان - رائفی پور سخنرانی جدید حماسه 9 دی و اعتراضات اخیر رائفی پور سخنرانی دکتر حسن عباسی عصر فتنه ها ، فتنه های های عصر - اعتراضات اخیر - جدید چرا این همه دعا میکنم مستجاب نمیشه؟

ارتباط با ما

از طریق تلگرام: راه ارتباطی تلگرام

صفحات نودی‌ها در شبکه‌های اجتماعی

 
RSS صفحه اصلی سایت صفحه گوگل پلاس صفحه توییتر
 

آخرین مداحی ها

شماره تلفن های ضروری و مورد نیاز

0

نودیها: شرکت مخابرات شماره های ضروری را جوری برایتان چیده که بتوانید آن ها را راحت به خاطر بسپارید و استفاده کنید. منتها بعضی از شماره ها اخیرا تغییر پیدا کرده و بعضی ها از سه رقم به چهار یا پنج رقم تبدیل شده است. از بین این شماره های ضروری بعضی هایشان بسیار مورد استفاده اند و تعدادیشان حتی جان افرادی را نجات داده اند اما در این بین شماره هایی هم هستند که چندان به کار نمی آیند و آدم نمی داند اصلا به چه کار می آیند. به هر حال هستند! بیایید با جدیدترین شماره ها طبق لیست آشنا شوید.
 
این شماره ها را به خاطر بسپارید؛ هیچ وقت تنها نمی مانید
 
سه رقمی ها
 
شماره های رسه رقمی طوری طراحی شده اند که در عین موجز بودن و داشتن ترتیب، به خوبی در خاطر شما بمانند. این به نیاز شما بر می گردد که کدامیک را زودتر از بقیه حفظ کنید. سه رقمی ها از ۱۱۰ شروع شده و تا ۲۰۰ ادامه دارند.
 
۱۹۹، اطلاعات فرودگاه مهرآباد
 
از آن شماره های دلهره آور است. خدا نکند از مسافرتان بی خبر باشید آن هم مسافر پروازی. اولین کاری که می کنید از ۱۱۸ شماره اطلاعات پرواز را می گیرد اما نکته این جاست زمانی می توانید از این مرکز کمک بگیرید که اطلاعات کافی درباره شماره پرواز، ساعت حرکت و مقصد داشته باشید. حتی می توانید مطلع شوید مسافر شما سوار هواپیما شده است یا نه.
 
۱۱۱، استانداری تهران
 
این سامانه مربوط به ارتباط مردم با دولت است. این شماره خیلی به درد مردم خصوصا کسبه می خورد. افراد می توانند از این طریق با  کارشناسان مربوطه ۲۴ ساعته تماس بگیرند و مشکلات شهری را مطرح کنند. از همین طریق می توانند نامه ای را هم که احتمالا برای استانداری فرستاده اند، پیگیری کنند.
 
۱۱۲، جمعیت هلال احمر استان تهران
 
فکر کنید چرا این شماره زودتر از شماره اورژانس قرار داده شده! خیلی ها نمی دانند که می توانند در صورت رخ دادن هر اتفاقی آن را به این شماره گزارش دهند. اتفاق ها و حوادثی مثل سیل و زلزله، حتی تصادف و جراحت. اگر به هر دلیلی نتوانستید با اورژانس تماس بگیرید، از کمک های جمعیت هلال احمر غافل نشوید.
 
۱۱۳، ستاد خبری استان تهران
 
این یکی از شماره های مهم ماست. سعی کنید مراقب باشید تا دستتان اشتباهی روی این دکمه ها نرود. این شماره مربوط به وزارت اطلاعات است. اگر در هر مکانی مورد مشکوکی دیدید با این شماره تماس بگیرید ولی حواستان باشد که اشتباه نکرده باشید. در این صورت این شما هستید که باید جوابگو باشید.
 
۱۱۴، قرارگاه ثارالله
 
یکی از قرارگاه های امنیتی سپاه پاسداران در تهران است که وظیفه آن، مدیریت امنیت پایتخت و دیگر شهرهای استان تهران است. در حقیقت فرمانده این قرارگاه، فرمانده کل سپاه است. این قرارگاه در صورت بروز بحران به تشخیص شورای عالی امنیت ملی، مسئول برقراری امنیت شهر تهران است.
 
۱۱۵، اورژانس تهران
 
تا همین چند سال پیش این شماره ۱۲۳ بود و خیلی ها به خاطر ندانستن تغییرات سردرگم می شدند. اورژانس تهران یکی از پرتماس ترین مراکز خدمات است. معمولا افراد در بدترین وضعیت با این مرکز تماس می گیرند. در درجه اول خودنسردیتان را حفظ کنید تا به درستی شرایط بیمارتان را توصیف کنید. بعد از آن نشانی را به دقیق ترین شکل ممکن به ماموران مربوطه بدهید تا کارتان سریع تر راه بیفتد.
 
۱۲۰، راهنمایی و رانندگی ناجا
 
نیمی از تماس های پلیس ۱۱۰ برای تصادفات بود که این شماره سه سالی است به آن مرکز اضافه شده. از این طریق می توانید به پلیس اعلام تصادف کنید یا از آخرین نرخ جرائم مطلع شوید.
 
۱۲۱، شرکت برق منطقه ای
 
اگر هر زمان با قطعی برق مواجه شدید، اصلا هول نکنید. لازم نیست در تاریکی پشت قبض برق دنبال شماره بگردید. ۱۲۱ را بگیرید تا آخرین وضعیت و علت خرابی کابل برق منطقه را اعلام کند.
 
۱۲۲، حوادث آب تهران
 
در گوشه و کنار شهر حتما با لوله های آّبی رو به رو شده اید که در اثر کندن زمینه فواره زده است. حتما به خاطر آبی که در حال هدر رفتن است. دلتان خیلی سوخته است. با این شماره تماس بگیرید و وضعیت را اطلاع دهید. ضمنا کلید شماره ۲ این سامانه به وضعیت فاضلاب ها هم رسیدگی می کند. قطعی آب هم که پرس و جو ندارد به همین شماره زنگ بزنید.
 
۱۴۰، اعلام کد ده رقمی نشانی منازل
 
تا حالا چند بار شده که کدپستی تان را لازم داشته باشید و یادتان رفته باشد همراه بیاورید؟ این شماره به درد این جور وقت ها می خورد. با دادن شماره تلفن، کدپستی خانه تان را به شما می دهد. علاوه بر این، اگر آدرس مناطق پستی تهران را می خواهید و می خواهید وضعیت بسته های پستی تان را پیگیری کنید، می توانید به این شماره زنگ بزنید.
 
۱۴۴، قرآن روی خط
 
با این شماره می توانید قرآن را با تلاوت استادان بنام بشنوید. آیه و سوره را انتخاب می کنید و همینطور ترجمه را، بقیه کارها با سیستم است.
 
۱۹۴، امداد شرکت گاز
 
اصلا نگران نشت لوله گاز نباشید. اگر بخاری گازی دارید، اگر اجاق کارتان را خودتان نصب کرده اید، اگر نیاز به لوله جدید گاز در منزل دارید، اگر قبض گازتان بیش از حد متعارف است… کافی است با این شماره تماس بگیرید تا ماموران گاز به کمکتان بیایند.
 
۱۱۰، ستاد خبری نیروی انتظامی
 
کمتر کسی است که این شماره و خدماتش را نشناسد. این شماره به اصطلاح خودمان، شماره پلیس است. همان پلیسی که شب ها ما می خوابیم و او بیدار است. موارد استفاده از این شماره زیاد است؛ از گزارش دزدی گرفته تا ایجاد مزاحمت و دعواهای خانوادگی. اگر هم خدای نکرده تصادف کردید باز هم این شماره به کارتان می آید.
 
۱۳۷، فوریت خدمات شهری
 
دیگر کمتر کسی است که این شماره را نداشته باشد. هر اتفاق غیرمترقبه ای در کوچه و شهرتان افتاد و به شهرداری خبر دهید و کد پیگیری بگیرید. غیر از تهران چند شهر مهم هم این سامانه را راه انداخته اند.
 
۱۹۱، کشیک داروخانه
 
این شماره غیر از این که اطلاعات دارویی به شما می دهد، به شما کمک می کند بدانید کدام دارو را از کدام داروخانه تهیه کنید. این سامانه از موجودی داروها در داروخانه ها مطلع است و به شما کمک خواهدکرد.
 
۱۴۱، وزارت راه و ترابری
 
سامانه اطلاع رسانی درباره آخرین وضعیت راه ها و جاده ها. اگر بخواهید از آخرین وضعیت باز و بسته بودن جاده ها اطلاع کسب کنید یا حتی مسافت بین شهرها را محاسبه کنید. این شماره به کارتان می آید. حتی می شود از محدودیت تردد وسائل نقلیه در جاده های مختلف باخبر شد.
 
 
چهاررقمی ها
 
بیشتر شماره های چهار رقمی مربوط به خدمات استانی اند که از کد ۱۴ شروع می شوند و تا ۲۰ ادامه دارند. این مراکز به این خاطر در لیست چهار رقمی ها قرار گرفته اند که چندان ضروری نیستند ولی وجودشان لازم است. بعضی هایشان تا همین چند وقت پیش جزء سه رقمی ها بودند که حالا بنابر موقعیت و نیاز به این جا نقل مکان کرده اند.
 
۱۴۲۰ سازمان تامین اجتماعی
 
این شماره برای این است که از سوابق بیمه خود آگاه شوید. دیگر نیازی نیست تا مراکز تامین اجتماعی بروید. این شماره را بگیرید تا بدانید سابقه بیمه تان در تامین اجتماعی چند ماه و چند سال است و چقدر کسری بیمه دارید.
 
۱۴۸۰، ندای مشاور سازمان بهزیستی
 
سازمان بهزیستی این کشور این مرکز را قرار داده تا اگر احیانا شما مشکلی داشتید با آن تماس بگیرید. مطمئن باشید حق مشاوره رایگان است. این روزها که رقم های سرسام آوری به خاطر مشاوران تلفنی صرف می شود این مرکز کاربرد مهم و موثری دارد.
 
۱۴۹۰، ندای بهداشت
 
این مرکز یکی از صبورترین اپراتورها را دارد. امروزه که مردم مثل نقل و نبات سرخود دارو مصرف می کنند و همه برای خودشان یک پا دکتر شده اند، این مرکز تماس خور بالایی دارد. با این شماره می توانید هم از خواص داروها و تاثیرات و عوارض شان آگاه شوید و هم می توانید مطلع شوید چه مقدار از کدام دارو در کدام داروخانه موجود است. کلی دعای خیر پشت سر این مرکز است!
 
۱۵۰۴، سازمان جنگل ها و مراتع آبخیزداری کشور
 
اگر دوستدار محیط زیست هستید و شاهد حادثه ای در دل طبیعت بودید، فورا با این شماره تماس بگیرید. اگر به جنگل آتش گرفته، رودخانه خشک شده یا گیاه در حال انقراض برخوردید، ماموران مربوطه را در جریان بگذارید.
 
۱۶۶۶، سازمان بیمه خدمات درمانی
 
این شماره همان ۱۴۳ قدیمی است. سیستم بیست و چهار ساعته ای دارد که اگر کد بیمه خود را وارد کنید، پاسخ سوالات مربوط به دفترچه بیمه خدمات درمانی را به شما می دهد. ضمن این که دفترچه تعویض شده شما را با پست به در منزلتان تحویل می دهد.
 
۲۰۹۰، ستاد پاسخگویی و روابط عمومی مخابرات
 
کسانی که نتوانند از طریق ۱۷ خرابی تلفن شان را اعلام کنند، این شماره به کارشان می آید. ضمن این که تغییر شماره ها هم از این طریق اعلام می شود. این سامانه برای این راه اندازی شده تا صدای مشتری مخابرات را به گوش سازمان برساند.
 
۱۸۸۸، سامانه نظارت همگانی شهرداری تهران
 
شماره ای برای انتقاد و پیشنهاد برای اداره شهر، برای این که ۱۳۷ حواسش باشد که رصد می شود و مسئولان شهری بدانند که مردم درباره شان نظر می دهند.
 
۱۸۳۷، سازمان فرهنگی و هنری شهرداری
 
اگر دنبال برنامه های فرهنگی هنری می گردید و علاقه مند به حضور در این برنامه ها هستید، می توانید با این شماره تماس بگیرید. با این شماره شما از برنامه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مطلع می شوید.
 
۱۵۳۹، شرکت قطارهای مسافربری رجا
 
این مرکز اطلاعات مربوط به ساعت ورود و خروج قطارها، توقف های قطار، وضعیت حرکت قطارهای مسافری، نام ایستگاه های بین راهی، اطلاعاتی درباره کیفیت و قیمت بلیت قطارهای مسافری، موجود بلیت و لیست مراکز فروش بلیت قطار براساس نزدیکی به محل اقامت یا کار با ارائه نشانی و شماره تلفن را به هموطنان گرامی ارائه می دهد.
 
 
چندرقمی ها
 
با این که چندرقمی ها هم جزء شماره های ضروری هستند اما مشتریشان کمتر از بقیه شماره هاست. شاید قابلیت حفظ کردن را نداشته باشند اما مهم اند بدانید که هستند. ممکن است به آن ها نیاز پیدا کنید.
 
۲۰۱۱۹، ساعت گویا
 
همان ۱۱۹ خودمان است که چند وقتی استب ه این شماره تبدیل شده است. از قدیمی ترین مراکز تلفن گویاست که مشتری زیادی دارد. هر جا نیاز به تنظیم ساعت داشته باشید، این شماره به دادتان می رسد.
 
۰۹۶۲۸، ستاد مبارزه با مواد مخدر
 
این خط هر روز از ساعت هشت صبح تا ۹ شب آماده پاسخگویی و مشاوره به افرادی است که درباره اعتیاد، داروها و نحوه استفاده از آن و نشانی نزدیک ترین مراکز درمانی ترک اعتیاد که دارای مجوز از سازمان بهزیستی و وزارت کشور هستند، اطلاعات تخصصی می خواهند. این مردم در سراسر کشور قابل دسترسی است.
 
۰۹۶۵۰، سازمان تبلیغات اسلامی
 
موسسه تبلیغات اسلامی با همراهی و کمک موسسه دین پژوهان پرتو نور، این سامانه را طراحی کرده تا کارشناسانش پاسخگوی سوالات شرعی و دینی مردم باشند. تماس با این مرکز هیچ هزینه ای ندارد.
 
۶۰۹۹۲۸۲۸، اعلام ارز گویا
 
آن ها که کاسب اند و اهل معامله، این شماره به کارشان می آید. البته خانم های خانه دار هم بد نیست پیگیر این نرخ باشند. خصوصا آن ها که قصد خرید طلا یا ارز مسافرتی داشته باشند.
 
۶۶۹۳۹۵۹۵، اداره گذرنامه
 
الان که مسئولیت صدور گذرنامه ها به مراکز پلیس+۱۰ واگذار شده، مراجعه به اداره گذرنامه کمتر شده است اما اگر سوالاتی در این زمینه داشتید این شماره به کارتان می آید.
 
۰۹۶۶۹، سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری
 
این مرکز به طور بیست و چهار ساعته آماده پاسخگویی به مسافران است. خصوصا در طول ایام نوروز مشتری زیادی دارد. افرادی که از روی نقشه یا به واسطه دیگران از وجود مکان تاریخی یا گردشگری مطلع اند و دنبال آن می گردند، می توانند از کارشناسان این مرکز کمک بگیرند و روانه سفر شوند.

همشهری جوان

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

  • آخرین بروزرسانی های نودیها

  • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

  • آخرین آهنگ ها

  • سلامت و زیبایی

    سرماخوردگی خود را با “شربت پیاز و عسل” مداوا کنید سرماخوردگی خود را با “شربت پیاز و عسل” مداوا کنید عفونت تنفسی را با این گل از بین ببرید عفونت تنفسی را با این گل از بین ببرید حیوانات خانگی که جان صاحبان خود را می گیرند! حیوانات خانگی که جان صاحبان خود را می گیرند! کاهش وزن با طب سوزنی/ کاربرد طب سوزنی برای درمان‌های زیبایی/ طب سوزنی توان درمان دیابت را دارد؟ کاهش وزن با طب سوزنی/ کاربرد طب سوزنی برای درمان‌های زیبایی/ طب سوزنی توان درمان دیابت را دارد؟ دستور طب سنتی برای کبدچرب چیست؟ دستور طب سنتی برای کبدچرب چیست؟ خواص اعجاب‌انگیز تخم هندوانه خواص اعجاب‌انگیز تخم هندوانه حافظه خود را با مریم گلی تقویت کنید حافظه خود را با مریم گلی تقویت کنید غذاهای مفیدی که تا به حال آنها را اشتباه مصرف می‌کردید غذاهای مفیدی که تا به حال آنها را اشتباه مصرف می‌کردید غلظت خون را با “دم‌نوش نعناع” درمان کنید غلظت خون را با “دم‌نوش نعناع” درمان کنید افرادی که نباید در شب یلدا انار و هندوانه بخورند! افرادی که نباید در شب یلدا انار و هندوانه بخورند! توصیه‌های خوراکی برای آلودگی هوا توصیه‌های خوراکی برای آلودگی هوا آیا شکر برای سلامتی مضر است؟ آیا شکر برای سلامتی مضر است؟ خاصیت معجزه گون شیره برای کم خونی! خاصیت معجزه گون شیره برای کم خونی! جلوگیری از ریزش موی سر با استفاده از “جوشانده آویشن” جلوگیری از ریزش موی سر با استفاده از “جوشانده آویشن” عادت خوابیدن با گوشی را کنار بگذارید عادت خوابیدن با گوشی را کنار بگذارید هرگز گردن مرغ را نخورید! هرگز گردن مرغ را نخورید! روی سالاد چی بریزیم ؟؟ روی سالاد چی بریزیم ؟؟ اگر این ۸ نشانه را دارید، کبد شما سمی شده است! اگر این ۸ نشانه را دارید، کبد شما سمی شده است! درمان اورژانسی مسمومیت با طب سنتی درمان اورژانسی مسمومیت با طب سنتی خواص کدو سبز خواص کدو سبز
  • طراحی سایت

    HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial
  • گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1396