+++ زلزله کرمانشاه +++ برای کمک حضوری و اعزام به کرمانشام و همچنین کمک نقدی +++ گروه جهادی امام رضا علیه السلام 💢t.me/g_emamreza 💢Instagram.com/g_emamreza 🌍www.g-emamreza.ir 👁‍🗨Twitter.com/g__emamreza +++ توزيع و نصب #كانكس در روستاهاي استان #كرمانشاه؛ 💳خيريني كه قصد كمك به #اسكان_موقت را دارند،ميتواند مبالغ خود را به كارت "6273811058276160" واريز نمايند؛ +++

یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ پنجشنبه این هفته شب یلدا خواهد بود
لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.1
بنزین گرانی می شود و یارانه حذف لینکستان کلیپ سخنرانی سردار قاسمی درباره احمدی نژاد انتشار عکس و فیلم اربعین - بسیار مهم

ارتباط با ما

از طریق تلگرام: راه ارتباطی تلگرام

صفحات نودی‌ها در شبکه‌های اجتماعی

 
RSS صفحه اصلی سایت صفحه گوگل پلاس صفحه توییتر
 

آخرین مداحی ها

سخنان عجیب سرکرده تراریخته ایران را بخوانید

0
نودیها:دکتر بهزاد قره‌یاضی، رئیس انجمن ایمنی‌زیستی کشور و از مدافعان محصولات تراریخته است. استدلالش هم این است که باید از فناوری‌های روز دنیا استفاده کرد.
او می‌گوید خانواده‌اش شریک همه موفقیت‌هایش هستند. وی خود را مدیون مردم می‌داند و می‌گوید امیدوار است مرگ او در بستر بیماری نباشد، بلکه شهید شود.

مشروح گفت‌وگو با او را در ادامه بخوانید.

چطور شد به انجمن ایمنی زیستی رفتید و پیشینه علمی شما در این زمینه چه بود؟

من ایمنی‌زیستی را با توجه به فقدانش در کشور و نبود هرگونه صدایی در بین مسئولان، در ایران مطرح کردم. علتش این بود که هنوز رشته‌ای به نام ایمنی زیستی در دانشگاه‌های کشور نداریم؛ رشته‌های گوناگونی داریم، اما رشته‌ای به این نام نه. با توجه به این فقدان، کار تحقیقاتی و پژوهشی مشکل‌تر می‌شود. ما ایمنی‌زیستی را راه انداختیم تا این نقیصه را برطرف کنیم.

شما در چه رشته دانشگاهی تحصیل کرده‌اید؟

ژنتیک خوانده‌ام. لیسانس زراعت، فوق‌لیسانس زراعت، دکترای ژنتیک و فوق دکترای مهندسی ژنتیک خوانده‌ام. ایمنی‌زیستی هم فوق‌تخصص دوره فوق‌دکترای من است.

از شما به عنوان یکی از مدافعان محصولات تراریخته نام برده می‌شود. با توجه به سیل انتقادات به این محصولات، دلیل موافقت شما چیست؟

من موافق همه فناوری‌ها هستم. وقتی پیامبر عظیم‌الشأن ما می‌فرمایند «اطلبوا العلم من المهد الی اللحد» چگونه می‌توانیم به یک دستاورد بشری نه بگوییم؟ کسانی باید پاسخ بدهند که مقابل یک روند توسعه علمی جهانی ایستاده‌اند. محصولات تراریخته مورد تائید سازمان بهداشت جهانی است و ۲۰سال در کشور ما مورد استفاده قرار گرفته.

شما در خانه و برای اعضای خانواده‌تان هم از این محصولات استفاده می‌کنید؟

در خانه هم استفاده می‌کنیم. شما هم استفاده می‌کنید. مگر کسی هست استفاده نکند؟ همه روغن‌ها محصولات تراریخته هستند. همه ذرت‌ها و سویاها در همه دنیا محصولات تراریخته هستند که مردم مصرف می‌کنند. ۸۲ درصد سطح زیر کشت سویای دنیا و ۷۰ درصد ذرت تولیدی دنیا محصولات تراریخته است. کیست که امروز از سویا و ذرت استفاده نکند؟ ما سالانه چند میلیون تن از این محصولات وارد و مصرف می‌کنیم.

چند فرزند دارید؟

دو پسر دارم و دو نوه.

آنها در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کنند؟

پسر بزرگم دکترای کامپیوتر دارد. لیسانس و فوق‌لیسانسش را در دانشگاه شریف و دکترایش را در آمریکا گرفت. فرزند کوچکم هم در رشته آمار زیستی تحصیل می‌کند.

میانه شما و اهل خانه چگونه است؟

عالی است. عاشق‌شان هستم.

فعالیت کاری شما باعث نشده برای آنها وقت کم بگذارید؟

آنها شریک همه موفقیت‌های من هستند. طبعا پشت هر مرد موفق زن ایثارگر ایستاده. من ۶ صبح می‌زنم بیرون و ۱۰ شب برمی‌گردم. تا زمانی که توان داریم به مردم خدمت می‌کنیم، چون با هزینه این مردم تحصیل کردیم. من با پول همین مردم دانشگاه رفتم و بورس گرفتم و در دانشگاه‌های خارج تحصیل کردم. بنابراین ما مدیون این مردم هستیم؛ مردمی که ممکن است خودشان از داشتن یک رفاه محروم باشند، اما هزینه‌های تحصیل ما را فراهم کردند.

ورزش هم می‌کنید؟

صبح‌ها اگر حول و حوش ساعت ۸صبح جلسه‌ای نداشته باشم معمولا یک ساعت می‌دوم.

شما برادر شهید هستید و در دوران جبهه هم حضور داشتید. الان هم هنوز آن روحیه را حفظ کرده اید؟

عاشق کشورم هستم و هر موقع لازم باشد، داوطلبانه به جبهه می‌روم. امنیتی که ما داریم مرهون شهدای جنگ تحمیلی و شهدای دفاع از حرم و نیروهای نظامی و امنیتی ماست. این‌که ما جزیره ثبات در دریای پرتلاطم بی‌ثباتی در منطقه هستیم، در درجه اول مدیون رهبری و خون شهدا و دوم اتحاد مردم است. من مرتبه قبل عهد کردم شهید شوم. امیدوارم خداوند این توفیق را عطا کند که در بستر بیماری نمیرم، بلکه شهید شوم تا دینم را به برادر شهیدم و این کشور ادا کنم.

ببینید روش پاسخ گویی ایشان به سئوالات چقدر علمی و تخصصی است؟ خود مردم باید قضاوت کنند : از شما به عنوان یکی از مدافعان محصولات تراریخته نام برده می‌شود. با توجه به سیل انتقادات به این محصولات، دلیل موافقت شما چیست؟
من موافق همه فناوری‌ها هستم. وقتی پیامبر عظیم‌الشأن ما می‌فرمایند «اطلبوا العلم من المهد الی اللحد» چگونه می‌توانیم به یک دستاورد بشری نه بگوییم؟ کسانی باید پاسخ بدهند که مقابل یک روند توسعه علمی جهانی ایستاده‌اند. محصولات تراریخته مورد تائید سازمان بهداشت جهانی است و ۲۰سال در کشور ما مورد استفاده قرار گرفته.

واقعا جالب است پیامبر اکرم ص فرموده اند علم را هر جا هست بیاموزید که فرموده بسیار خوبی است ولی آیا فرموده اند محصولاتی که سبب بیماری مردم می شوند را به مردم مسلمان بخورانید؟ برای تجارت؟ برای سود؟ برای منفعت؟ خب اگر این محصولات خوب است پس چرا ۳۸ کشور پیشرفته دنیا اجازه کشت آنها را نمی دهد؟ چرا رژیم صهیونیستی حتی ۱ متر آز انها کشت نمی شود؟ چرا کمپتنی های تراریخته توسط صهیونیست ها حمایت می شوند؟

شما در خانه و برای اعضای خانواده‌تان هم از این محصولات استفاده می‌کنید؟
در خانه هم استفاده می‌کنیم. شما هم استفاده می‌کنید. مگر کسی هست استفاده نکند؟ همه روغن‌ها محصولات تراریخته هستند. همه ذرت‌ها و سویاها در همه دنیا محصولات تراریخته هستند که مردم مصرف می‌کنند. ۸۲ درصد سطح زیر کشت سویای دنیا و ۷۰ درصد ذرت تولیدی دنیا محصولات تراریخته است. کیست که امروز از سویا و ذرت استفاده نکند؟ ما سالانه چند میلیون تن از این محصولات وارد و مصرف می‌کنیم.

یعنی شما ۲۰ سال است تراریخته به خورد ملت ایران داده اید ولی به مردم اطلاع نداده اید؟ مخفیانه کاشته اید؟ مردم از کجا بدانند کدام محصول تراریخته است؟ پس مردم دارند همه مصرف می کنند بدون آنکه اگاه باشند؟ آیا این تضییع حقوق شهروندی نیست؟ چرا روی اسینهایی که میگویید تراریخته است برچسب نمی زنید؟ چرا در اروپا روی همه محصولات تراریخته بر چسب می زنند تا مردم بدانند و حق انتخاب داشته باشند ولی ایرانی ها حق ندارند بدانند؟ چرا دانشمندانی که اطلاع رسانی می کنند را به دادگاه می کشید ؟ چرا آنها را از دانشگاه اخراج می کنید؟ این همه مقاله در خطرات تراریخته یعنی هیچ؟ یعنی بی ارزش؟ بعد دعا می کنید شهید شوید؟ خدا آخر و عاقبت همه ما را بخیر کند؟ که با دین چه می کنیم؟ بله مردم حال متوجه شدید چرا ما اطلاع رسانی می کنیم چون تاجران تراریخته نمی خواهند شما بدانید چه چیزی تراریخته است؟ از حق خود دفاع کنید. proffessdorkarami@

پستهای مرتبط

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

, , ,

  • آخرین بروزرسانی های نودیها

  • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

  • آخرین آهنگ ها

  • سلامت و زیبایی

    مواد غذایی که کمک می‌کند تا خوابی خوب داشته باشد ! مواد غذایی که کمک می‌کند تا خوابی خوب داشته باشد ! چرا سرماخوردگی و آنفلوآنزا در فصل زمستان شایع‌تر است؟ چرا سرماخوردگی و آنفلوآنزا در فصل زمستان شایع‌تر است؟ آنتی بیوتیک های طبیعی آنتی بیوتیک های طبیعی پرمویی صورت در خانم‌ها؛ علل و روش‌های مقابله پرمویی صورت در خانم‌ها؛ علل و روش‌های مقابله درمان فوری برای تسکین درد سنگ کلیه درمان فوری برای تسکین درد سنگ کلیه توصیه های طب سنتی برای دستگاه گوارش توصیه های طب سنتی برای دستگاه گوارش قوی‌ترین تب‌بر‌های گیاهی قوی‌ترین تب‌بر‌های گیاهی نکاتی در مورد سرطان پروستات / علائم را جدی بگیرید! نکاتی در مورد سرطان پروستات / علائم را جدی بگیرید! خواص پزشکی و طب سنتی برای پسته خواص پزشکی و طب سنتی برای پسته هرگز همراه برنج “ماست” نخورید هرگز همراه برنج “ماست” نخورید ۷ نوع آجیل را برای دفع ۷ بیماری ۷ نوع آجیل را برای دفع ۷ بیماری “برفک و آفت دهانی” خود را با گلاب درمان کنید “برفک و آفت دهانی” خود را با گلاب درمان کنید عوارض دندان‌های هالیوودی عوارض دندان‌های هالیوودی غذاهای زود هضم کدامند؟ غذاهای زود هضم کدامند؟ ۱۰ عادت مفید شبانه برای از دست دادن سریع وزن ۱۰ عادت مفید شبانه برای از دست دادن سریع وزن با مُسکن‌های شیمیایی خداحافظی کنید با مُسکن‌های شیمیایی خداحافظی کنید خواص باور نکردنی جعفری خواص باور نکردنی جعفری درمان کیست از منظر طب ایرانی اسلامی درمان کیست از منظر طب ایرانی اسلامی ارده و فواید آن ارده و فواید آن درمان ریزش مو زنان درمان ریزش مو زنان
  • طراحی سایت

    HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial
  • گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1396