+++ امام کاظم علیه السلام : اى هشام! خردمندان، زيادىِ دنيا را هم وا گذاشتند چه رسد به گناهان، در حالى كه رها كردن دنيا فضيلت است و رها كردن گناه واجب. +++ حضرت زهرا سلام الله علیها : خداوند پس از غديرخم براى كسى حجّت و عذرى باقى نگذاشت ! +++ امام علی علیه السلام : همنشين و دوسـت، همانند وصله در لباس است، پس آن را همشكل برگزين. +++ امام رضا(سلام الله علیه) : زيارت قبر پدرم، موسى بن جعفر(ع)، مانند زيارت قبر حسين(ع) است. +++

لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.1
آهنگ جدید حامد همایون برای محرم ۹۶/ام المصائب مداحی جدید نریمانی درمورد شهید حججی لینکستان دانلود مداحی استقبال از محرم حجت الاسلام دارستانی | آداب نوکری امام حسین (ع)

صفحات نودی‌ها در شبکه‌های اجتماعی

 
RSS صفحه اصلی سایت صفحه گوگل پلاس صفحه توییتر
 

ارتباط با ما

از طریق تلگرام: @mnavadiha

سخنان عجیب سرکرده تراریخته ایران را بخوانید

0
نودیها:دکتر بهزاد قره‌یاضی، رئیس انجمن ایمنی‌زیستی کشور و از مدافعان محصولات تراریخته است. استدلالش هم این است که باید از فناوری‌های روز دنیا استفاده کرد.
او می‌گوید خانواده‌اش شریک همه موفقیت‌هایش هستند. وی خود را مدیون مردم می‌داند و می‌گوید امیدوار است مرگ او در بستر بیماری نباشد، بلکه شهید شود.

مشروح گفت‌وگو با او را در ادامه بخوانید.

چطور شد به انجمن ایمنی زیستی رفتید و پیشینه علمی شما در این زمینه چه بود؟

من ایمنی‌زیستی را با توجه به فقدانش در کشور و نبود هرگونه صدایی در بین مسئولان، در ایران مطرح کردم. علتش این بود که هنوز رشته‌ای به نام ایمنی زیستی در دانشگاه‌های کشور نداریم؛ رشته‌های گوناگونی داریم، اما رشته‌ای به این نام نه. با توجه به این فقدان، کار تحقیقاتی و پژوهشی مشکل‌تر می‌شود. ما ایمنی‌زیستی را راه انداختیم تا این نقیصه را برطرف کنیم.

شما در چه رشته دانشگاهی تحصیل کرده‌اید؟

ژنتیک خوانده‌ام. لیسانس زراعت، فوق‌لیسانس زراعت، دکترای ژنتیک و فوق دکترای مهندسی ژنتیک خوانده‌ام. ایمنی‌زیستی هم فوق‌تخصص دوره فوق‌دکترای من است.

از شما به عنوان یکی از مدافعان محصولات تراریخته نام برده می‌شود. با توجه به سیل انتقادات به این محصولات، دلیل موافقت شما چیست؟

من موافق همه فناوری‌ها هستم. وقتی پیامبر عظیم‌الشأن ما می‌فرمایند «اطلبوا العلم من المهد الی اللحد» چگونه می‌توانیم به یک دستاورد بشری نه بگوییم؟ کسانی باید پاسخ بدهند که مقابل یک روند توسعه علمی جهانی ایستاده‌اند. محصولات تراریخته مورد تائید سازمان بهداشت جهانی است و ۲۰سال در کشور ما مورد استفاده قرار گرفته.

شما در خانه و برای اعضای خانواده‌تان هم از این محصولات استفاده می‌کنید؟

در خانه هم استفاده می‌کنیم. شما هم استفاده می‌کنید. مگر کسی هست استفاده نکند؟ همه روغن‌ها محصولات تراریخته هستند. همه ذرت‌ها و سویاها در همه دنیا محصولات تراریخته هستند که مردم مصرف می‌کنند. ۸۲ درصد سطح زیر کشت سویای دنیا و ۷۰ درصد ذرت تولیدی دنیا محصولات تراریخته است. کیست که امروز از سویا و ذرت استفاده نکند؟ ما سالانه چند میلیون تن از این محصولات وارد و مصرف می‌کنیم.

چند فرزند دارید؟

دو پسر دارم و دو نوه.

آنها در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کنند؟

پسر بزرگم دکترای کامپیوتر دارد. لیسانس و فوق‌لیسانسش را در دانشگاه شریف و دکترایش را در آمریکا گرفت. فرزند کوچکم هم در رشته آمار زیستی تحصیل می‌کند.

میانه شما و اهل خانه چگونه است؟

عالی است. عاشق‌شان هستم.

فعالیت کاری شما باعث نشده برای آنها وقت کم بگذارید؟

آنها شریک همه موفقیت‌های من هستند. طبعا پشت هر مرد موفق زن ایثارگر ایستاده. من ۶ صبح می‌زنم بیرون و ۱۰ شب برمی‌گردم. تا زمانی که توان داریم به مردم خدمت می‌کنیم، چون با هزینه این مردم تحصیل کردیم. من با پول همین مردم دانشگاه رفتم و بورس گرفتم و در دانشگاه‌های خارج تحصیل کردم. بنابراین ما مدیون این مردم هستیم؛ مردمی که ممکن است خودشان از داشتن یک رفاه محروم باشند، اما هزینه‌های تحصیل ما را فراهم کردند.

ورزش هم می‌کنید؟

صبح‌ها اگر حول و حوش ساعت ۸صبح جلسه‌ای نداشته باشم معمولا یک ساعت می‌دوم.

شما برادر شهید هستید و در دوران جبهه هم حضور داشتید. الان هم هنوز آن روحیه را حفظ کرده اید؟

عاشق کشورم هستم و هر موقع لازم باشد، داوطلبانه به جبهه می‌روم. امنیتی که ما داریم مرهون شهدای جنگ تحمیلی و شهدای دفاع از حرم و نیروهای نظامی و امنیتی ماست. این‌که ما جزیره ثبات در دریای پرتلاطم بی‌ثباتی در منطقه هستیم، در درجه اول مدیون رهبری و خون شهدا و دوم اتحاد مردم است. من مرتبه قبل عهد کردم شهید شوم. امیدوارم خداوند این توفیق را عطا کند که در بستر بیماری نمیرم، بلکه شهید شوم تا دینم را به برادر شهیدم و این کشور ادا کنم.

ببینید روش پاسخ گویی ایشان به سئوالات چقدر علمی و تخصصی است؟ خود مردم باید قضاوت کنند : از شما به عنوان یکی از مدافعان محصولات تراریخته نام برده می‌شود. با توجه به سیل انتقادات به این محصولات، دلیل موافقت شما چیست؟
من موافق همه فناوری‌ها هستم. وقتی پیامبر عظیم‌الشأن ما می‌فرمایند «اطلبوا العلم من المهد الی اللحد» چگونه می‌توانیم به یک دستاورد بشری نه بگوییم؟ کسانی باید پاسخ بدهند که مقابل یک روند توسعه علمی جهانی ایستاده‌اند. محصولات تراریخته مورد تائید سازمان بهداشت جهانی است و ۲۰سال در کشور ما مورد استفاده قرار گرفته.

واقعا جالب است پیامبر اکرم ص فرموده اند علم را هر جا هست بیاموزید که فرموده بسیار خوبی است ولی آیا فرموده اند محصولاتی که سبب بیماری مردم می شوند را به مردم مسلمان بخورانید؟ برای تجارت؟ برای سود؟ برای منفعت؟ خب اگر این محصولات خوب است پس چرا ۳۸ کشور پیشرفته دنیا اجازه کشت آنها را نمی دهد؟ چرا رژیم صهیونیستی حتی ۱ متر آز انها کشت نمی شود؟ چرا کمپتنی های تراریخته توسط صهیونیست ها حمایت می شوند؟

شما در خانه و برای اعضای خانواده‌تان هم از این محصولات استفاده می‌کنید؟
در خانه هم استفاده می‌کنیم. شما هم استفاده می‌کنید. مگر کسی هست استفاده نکند؟ همه روغن‌ها محصولات تراریخته هستند. همه ذرت‌ها و سویاها در همه دنیا محصولات تراریخته هستند که مردم مصرف می‌کنند. ۸۲ درصد سطح زیر کشت سویای دنیا و ۷۰ درصد ذرت تولیدی دنیا محصولات تراریخته است. کیست که امروز از سویا و ذرت استفاده نکند؟ ما سالانه چند میلیون تن از این محصولات وارد و مصرف می‌کنیم.

یعنی شما ۲۰ سال است تراریخته به خورد ملت ایران داده اید ولی به مردم اطلاع نداده اید؟ مخفیانه کاشته اید؟ مردم از کجا بدانند کدام محصول تراریخته است؟ پس مردم دارند همه مصرف می کنند بدون آنکه اگاه باشند؟ آیا این تضییع حقوق شهروندی نیست؟ چرا روی اسینهایی که میگویید تراریخته است برچسب نمی زنید؟ چرا در اروپا روی همه محصولات تراریخته بر چسب می زنند تا مردم بدانند و حق انتخاب داشته باشند ولی ایرانی ها حق ندارند بدانند؟ چرا دانشمندانی که اطلاع رسانی می کنند را به دادگاه می کشید ؟ چرا آنها را از دانشگاه اخراج می کنید؟ این همه مقاله در خطرات تراریخته یعنی هیچ؟ یعنی بی ارزش؟ بعد دعا می کنید شهید شوید؟ خدا آخر و عاقبت همه ما را بخیر کند؟ که با دین چه می کنیم؟ بله مردم حال متوجه شدید چرا ما اطلاع رسانی می کنیم چون تاجران تراریخته نمی خواهند شما بدانید چه چیزی تراریخته است؟ از حق خود دفاع کنید. proffessdorkarami@

پستهای مرتبط

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

, , ,

 • آخرین بروزرسانی های نودیها

 • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

 • آخرین آهنگ ها

  دانلود آهنگ جدید حامد همایون برای محرم ۹۶/ام المصائب دانلود آهنگ جدید حامد همایون برای محرم ۹۶/ام المصائب «کاش ندیده بودمت» با صدای محسن چاوشی منتشر شد +دانلود «کاش ندیده بودمت» با صدای محسن چاوشی منتشر شد +دانلود دانلود آهنگ زیبا و جدید حامد زمانی – شمشیر – با کیفیت عالی دانلود آهنگ زیبا و جدید حامد زمانی – شمشیر – با کیفیت عالی آهنگ «نگاه آخر» خواننده و آهنگساز سید حمزه موسوی تقدیم به شهید مدافع حرم «محسن حججی» آهنگ «نگاه آخر» خواننده و آهنگساز سید حمزه موسوی تقدیم به شهید مدافع حرم «محسن حججی» دانلود آهنگ جدید«دلارام» حامد زمانی با کیفیت ۳۲۰ دانلود آهنگ جدید«دلارام» حامد زمانی با کیفیت ۳۲۰ دانلود آهنگ جدید علیرضا عصار “مرد می خواهد!” – mp3 و موزیک ویدئو دانلود آهنگ جدید علیرضا عصار “مرد می خواهد!” – mp3 و موزیک ویدئو دانلود آهنگ شد خزان گلشن آشنایی… بدیع زاده – با کیفیت خوب(گرامافونی) دانلود آهنگ شد خزان گلشن آشنایی… بدیع زاده – با کیفیت خوب(گرامافونی) دانلود تیتراژ ابتدایی ماه عسل ۹۶ محمد علیزاده – با کیفیت عالی دانلود تیتراژ ابتدایی ماه عسل ۹۶ محمد علیزاده – با کیفیت عالی دانلود آهنگ حامد زمانی “بگذرد” – اردیبهشت ۹۶ – ۱۲۸ و ۳۲۰ کیفیت عالی دانلود آهنگ حامد زمانی “بگذرد” – اردیبهشت ۹۶ – ۱۲۸ و ۳۲۰ کیفیت عالی دانلود آهنگ جدید حامد زمانی بنام “زبون مادری” – با دوکیفیت و پخش آنلاین دانلود آهنگ جدید حامد زمانی بنام “زبون مادری” – با دوکیفیت و پخش آنلاین
 • بازی

  دسترسی به کلش آف کلنز محدود می‌شود دسترسی به کلش آف کلنز محدود می‌شود کوچ کاربران از تلگرام به اپلیکیشن تازه وارد پینگل کوچ کاربران از تلگرام به اپلیکیشن تازه وارد پینگل بازی محبوب Super Mario Run نیازمند اتصال دائم به اینترنت است بازی محبوب Super Mario Run نیازمند اتصال دائم به اینترنت است نحوه حذف اکانت اینستاگرام نحوه حذف اکانت اینستاگرام با نکات امنیتی “موبایل بانک” آشنا شوید با نکات امنیتی “موبایل بانک” آشنا شوید با این ترفندها بدون رمز عبور قفل گوشی اندروید خود را باز کنید با این ترفندها بدون رمز عبور قفل گوشی اندروید خود را باز کنید جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال اشتباه در تلگرام جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال اشتباه در تلگرام چگونه با هزینه کم لپ تاپ خوب بخرید؟ چگونه با هزینه کم لپ تاپ خوب بخرید؟ همه چیز درباره بازی پوکمن گو Pokeman Go همه چیز درباره بازی پوکمن گو Pokeman Go
 • طراحی سایت

  HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial
 • گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1396