منو -منو +
🌍امروز: چهارشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۳۹۷ 🌍
لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.5
لینکستان سالروز ازدواج مولا و حضرت فاطمه (س) چهل حدیث از امام جواد (ع) سخنرانی جدید دکتر حسن عباسی - مسایل روز کشور! دانلود کتاب رایگان مضرات و راههای ترک خودارضایی فیلم کامل مستند جن

ارتباط با ما – ما در شبکه های اجتماعی

---راه ارتباط با ما :--- برای تبلیغات در نودیها با این آی دی تماس بگیرید: تلگرام: morislam1@

آخرین مداحی ها

داستان عشق من مهناز – فصل دوم قسمت ششم

0

رفتم سراغ بابا سعید برای این که مطلب خواستگاری رو باهاش مطرح کنم.

بابا در حال کار کردن بود. بابا سعید سایت خبری ای داشت که شبها هم مطالب جمع می کرد و یا روی سایت مطلب میذاشت.

رفتم کنارش نشستم. بابا سعید گفت : “چه خبر داش کاظم ؟”

گفتم : “نوکرتم حاجی … خسته نباشی… وقت داری ؟”

گفت : “چرا که نه ”

صورتش رو از صفحه نمایش برگردوند رو به من.

گفتم: “دیروز گفتم عاشق دختره شدم”

پدر سری تکان داد چشماش رو لحظه ای بست به نشانه تایید

ادامه دادم : “حقیقتش امروز رفته بودم برای خرید دوباره دیدمش باز به من خیره شد و خندید و رفت.”

منتظر شدم تا ببینم نظرش تا اینجای کار چیه.

پدرگفت : ” اول یه نکته ای بگم پسرم اینکه مسایلت رو اینقدر با من راحت مطرح میکنی خیلی خوشحالم اما به نظرم کمی باید حیا چاشنی حرفات کنی بهتره اما در مورد اون دختر من نمیشناسمش اما کسی که اینقدر راحت نگاهش بچرخه به روی نا محرم به نظرم قابل اعتماد نیست.”

 

حقیقتش دیگه تصمیم گرفته بودم بیخیال بابام بشم چون انگار کلا با ماجرا مخالف بود. اما دل و به دریا زدم و گفتم : “بابا سعید به نظرت میشه من باهاش ارتباطی بگیرم تا خودم هم مطمئن بشم؟”

یه چند ثانیه ای سکوت کرد وگفت : “من میرم با پدر مادرش صحبت میکنم. تا ببینیم چی میشه ؟ ولی خواهشا کمی به این مساله و جوانبش فکر کن”

خیلی شکه شد باورم نمیشد بابام اینقدر راحت با قصیه کنار بیاد.

سایت نودیها

مرتضی حیدری

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

  • آخرین بروزرسانی های نودیها

  • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

  • آخرین آهنگ ها

  • سلامت و زیبایی

    بهترین نوع “نمک” کدام است؟ بهترین نوع “نمک” کدام است؟ ۷ عادتی که به کمردرد منجر می‌شود ۷ عادتی که به کمردرد منجر می‌شود درمان کم خونی با شربتی سنتی و شگفت انگیز درمان کم خونی با شربتی سنتی و شگفت انگیز تاثیر خوردن آب برای لاغری و کاهش وزن تاثیر خوردن آب برای لاغری و کاهش وزن دو نوشیدنی که می‌تواند گرمازدگی را از شما دور نگه دارد دو نوشیدنی که می‌تواند گرمازدگی را از شما دور نگه دارد چرا پوستمان به راحتی دچار کبودی می‌شود چرا پوستمان به راحتی دچار کبودی می‌شود درمان درد معده با طب سنتی درمان درد معده با طب سنتی کدام گیاهان حاوی آهن هستند؟ کدام گیاهان حاوی آهن هستند؟ غذاهاى ممنوعه در دوران باردارى غذاهاى ممنوعه در دوران باردارى دلیل یخ بودن دست و پاها چیست؟ دلیل یخ بودن دست و پاها چیست؟ روش های ساده برای درمان آفتاب سوختگی روش های ساده برای درمان آفتاب سوختگی ترفند‌هایی ساده برای مقابله با بی‌خوابی‌های شبانه در تابستان ترفند‌هایی ساده برای مقابله با بی‌خوابی‌های شبانه در تابستان صاحبان این گروه خونی در مسافرت‌ها مراقب حشره گزیدگی باشند صاحبان این گروه خونی در مسافرت‌ها مراقب حشره گزیدگی باشند درمان خانگی اسهال و استفراغ کودکان در تابستان درمان خانگی اسهال و استفراغ کودکان در تابستان چرا در خواب حرف می‌زنیم؟ چرا در خواب حرف می‌زنیم؟ ۷ نوع غذا که نباید برای ناهار مصرف کنید ۷ نوع غذا که نباید برای ناهار مصرف کنید پیشگیری از گرمازدگی در روزهای گرم سال پیشگیری از گرمازدگی در روزهای گرم سال حقایقی درباره بهداشت دهان که از شنیدن‌شان تعجب خواهید کرد! حقایقی درباره بهداشت دهان که از شنیدن‌شان تعجب خواهید کرد! آیا درمان‌های “طب سنتی” دیر اثر می‌کند آیا درمان‌های “طب سنتی” دیر اثر می‌کند «خستگی گرمایی» بدترین نوع گرمازدگی «خستگی گرمایی» بدترین نوع گرمازدگی
  • تبلیغات در نودیها
  • تبلیغات در نودیها
  • تبلیغات در نودیها
  • بازنشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1397