منو -منو +
🌍امروز: پنج شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ 🌍
لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.6.1
به خاطر حسین (ع) گناه نکنیم!
با چه نیتی بریم هیئت؟ محرم 96 محرم 97 مداحی 97 رادیو محرم who is Hussain کلیپ مهم رائفی پور درباره یمن - پخش کنید نگاهی کوتاه به کربلای یمن صوت حاج منصور بیت رهبری محرم 97

ارتباط با ما – ما در شبکه های اجتماعی

---راه ارتباط با ما :--- برای تبلیغات در نودیها با این آی دی تماس بگیرید: تلگرام: morislam1@

آخرین مداحی ها

داستان عشق من مهناز – فصل دوم قسمت بیستم

0

چندین و چند روز گذشت تا اینکه من کم کم حالم بهتر شد یک مقدار از عقب موندگی های درسیم مونده بود که تا بهمن ماه پاس کردم و باید می رفتم برای کارآموزی.

اواسط بهمن بود با بابا سعید صحبت کردم و اون من و معرفی کرد به یکی از دوستاش و با توجه به اینکه رشته ی من حسابداری بود رفتم به اون شرکت تا یه جورایی حسابدار دوست پدرم ، آقا باقر باشم. مرد شریفی بود اتاق بزرگی داشت که منشی و من در اتاق خودش بودیم و کنار خودش کار می کردیم.

منشی آقا باقر یه دختر محجبه و بسیار متین و با حیا به نام مهناز بود. ایشون به زور بعد از چند روز جواب سلام رو فقط می داد خیلی با وقار بود آدم می ترسید حتی به طرفش نگاه کنه چند روزی مشغول کارهای خودم بودم.

تا اینکه یک روز وقتی حواس مهناز به کارهای خودش بود بی اختیار بهش خیره شدم و یه دل نه صد دل عاشقش شدم خیلی جذاب بود ولی ناگهان خاطره ی منفی و بدی جلوی چشمم ظاهر شد خاطره ی تلخ حنانه.

اون شب رفتم به اتاق محدثه. بعد از قطع ارتباط با حنانه محدثه دوباره مثل گذشته شده بود با این فرق که مثل من یه تجربه تلخ رو پشت سر گذاشته بود.

گفتم: “محدثه یه چیزی بگم مسخرم نمیکنی؟”

گفت: “نه ! ولی قول نمیدم”

گفتم : “دوباره عاشق شدم!”

گفت:”بابا پاشو جمع کن مسخرشو در آوردی تازه از این یکی خلاص شدی، حتما میخوای من باهاش دوست بشم”

گفتم: “کاش می شد محدثه این خیلی با حنانه فرق داره همکارمه به زور جرات میکنی بهش نگاه کنی”

گفت:”چرا مگه ترسناکه؟”

گفتم:”نه بابا این قدر با وقار و متینه !”

محدثه به فکر فرو رفت و بعد از چند دقیقه گفت:”کاظم بیا این مورد و عجله نکن بذار یه مدتی بگذره شاید بیشتر ازش چیزی بدونی بعد به بابا و مامان بگو”

گفتم :”راست میگی بذار کمی بگذره با اینکه به شدت عاشقش شدم ولی به نظرم صبر کنم بهتره”

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

,

 • آخرین بروزرسانی های نودیها

 • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

 • آخرین آهنگ ها

 • سلامت و زیبایی

  مبتلایان به التهاب معده ۶ درمان خانگی را فراموش نکنند مبتلایان به التهاب معده ۶ درمان خانگی را فراموش نکنند ۷ مورد از آداب میز غذاخوری ۷ مورد از آداب میز غذاخوری تابستان است بفرمایید سردنوش! تابستان است بفرمایید سردنوش! آب معدنی یخ زده نخورید آب معدنی یخ زده نخورید بهترین نوع “نمک” کدام است؟ بهترین نوع “نمک” کدام است؟ ۷ عادتی که به کمردرد منجر می‌شود ۷ عادتی که به کمردرد منجر می‌شود درمان کم خونی با شربتی سنتی و شگفت انگیز درمان کم خونی با شربتی سنتی و شگفت انگیز تاثیر خوردن آب برای لاغری و کاهش وزن تاثیر خوردن آب برای لاغری و کاهش وزن دو نوشیدنی که می‌تواند گرمازدگی را از شما دور نگه دارد دو نوشیدنی که می‌تواند گرمازدگی را از شما دور نگه دارد چرا پوستمان به راحتی دچار کبودی می‌شود چرا پوستمان به راحتی دچار کبودی می‌شود درمان درد معده با طب سنتی درمان درد معده با طب سنتی کدام گیاهان حاوی آهن هستند؟ کدام گیاهان حاوی آهن هستند؟ غذاهاى ممنوعه در دوران باردارى غذاهاى ممنوعه در دوران باردارى دلیل یخ بودن دست و پاها چیست؟ دلیل یخ بودن دست و پاها چیست؟ روش های ساده برای درمان آفتاب سوختگی روش های ساده برای درمان آفتاب سوختگی ترفند‌هایی ساده برای مقابله با بی‌خوابی‌های شبانه در تابستان ترفند‌هایی ساده برای مقابله با بی‌خوابی‌های شبانه در تابستان صاحبان این گروه خونی در مسافرت‌ها مراقب حشره گزیدگی باشند صاحبان این گروه خونی در مسافرت‌ها مراقب حشره گزیدگی باشند درمان خانگی اسهال و استفراغ کودکان در تابستان درمان خانگی اسهال و استفراغ کودکان در تابستان چرا در خواب حرف می‌زنیم؟ چرا در خواب حرف می‌زنیم؟ ۷ نوع غذا که نباید برای ناهار مصرف کنید ۷ نوع غذا که نباید برای ناهار مصرف کنید
 • تبلیغات در نودیها
 • تبلیغات در نودیها
 • تبلیغات در نودیها
 • بازنشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1397
  Scroll Up