MENUMENU
🌍امروز: سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷ 🌍
لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.4
لینکستان #برنامه_شب_احیای_نیمه_شعبان_97 #گلچین_مداحی_سرداران_کربلا #داستان_سریالی_عشق_من_مهناز

ارتباط با ما

صفحات نودی‌ها در شبکه‌های اجتماعی

 
RSS صفحه اصلی سایت صفحه گوگل پلاس صفحه توییتر
 

آخرین مداحی ها

داستان عشق من مهناز – فصل دوم قسمت بیستم

0

چندین و چند روز گذشت تا اینکه من کم کم حالم بهتر شد یک مقدار از عقب موندگی های درسیم مونده بود که تا بهمن ماه پاس کردم و باید می رفتم برای کارآموزی.

اواسط بهمن بود با بابا سعید صحبت کردم و اون من و معرفی کرد به یکی از دوستاش و با توجه به اینکه رشته ی من حسابداری بود رفتم به اون شرکت تا یه جورایی حسابدار دوست پدرم ، آقا باقر باشم. مرد شریفی بود اتاق بزرگی داشت که منشی و من در اتاق خودش بودیم و کنار خودش کار می کردیم.

منشی آقا باقر یه دختر محجبه و بسیار متین و با حیا به نام مهناز بود. ایشون به زور بعد از چند روز جواب سلام رو فقط می داد خیلی با وقار بود آدم می ترسید حتی به طرفش نگاه کنه چند روزی مشغول کارهای خودم بودم.

تا اینکه یک روز وقتی حواس مهناز به کارهای خودش بود بی اختیار بهش خیره شدم و یه دل نه صد دل عاشقش شدم خیلی جذاب بود ولی ناگهان خاطره ی منفی و بدی جلوی چشمم ظاهر شد خاطره ی تلخ حنانه.

اون شب رفتم به اتاق محدثه. بعد از قطع ارتباط با حنانه محدثه دوباره مثل گذشته شده بود با این فرق که مثل من یه تجربه تلخ رو پشت سر گذاشته بود.

گفتم: “محدثه یه چیزی بگم مسخرم نمیکنی؟”

گفت: “نه ! ولی قول نمیدم”

گفتم : “دوباره عاشق شدم!”

گفت:”بابا پاشو جمع کن مسخرشو در آوردی تازه از این یکی خلاص شدی، حتما میخوای من باهاش دوست بشم”

گفتم: “کاش می شد محدثه این خیلی با حنانه فرق داره همکارمه به زور جرات میکنی بهش نگاه کنی”

گفت:”چرا مگه ترسناکه؟”

گفتم:”نه بابا این قدر با وقار و متینه !”

محدثه به فکر فرو رفت و بعد از چند دقیقه گفت:”کاظم بیا این مورد و عجله نکن بذار یه مدتی بگذره شاید بیشتر ازش چیزی بدونی بعد به بابا و مامان بگو”

گفتم :”راست میگی بذار کمی بگذره با اینکه به شدت عاشقش شدم ولی به نظرم صبر کنم بهتره”

پستهای مرتبط

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

,

  • آخرین بروزرسانی های نودیها

  • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

  • آخرین آهنگ ها

  • سلامت و زیبایی

    دلایلی شگفت‌انگیز برای اینکه شب‌ها زودتر بخوابید دلایلی شگفت‌انگیز برای اینکه شب‌ها زودتر بخوابید هشدار در مورد انجام سونوگرافی‌های بی‌مورد برای زنان باردار هشدار در مورد انجام سونوگرافی‌های بی‌مورد برای زنان باردار دمنوش‌هایی برای رشد موهایتان دمنوش‌هایی برای رشد موهایتان تاثیر روزی حلال در سلامتی تاثیر روزی حلال در سلامتی عسل اصل از قلابی را چگونه تشخصی بدهیم؟ عسل اصل از قلابی را چگونه تشخصی بدهیم؟ ۵ عادت غلط درباره صبحانه خوردن که باید از آنها دوری کرد ۵ عادت غلط درباره صبحانه خوردن که باید از آنها دوری کرد ویژگیهای “عسل طبیعی” و راهکار تشخیص عسل تقلبی چیست ویژگیهای “عسل طبیعی” و راهکار تشخیص عسل تقلبی چیست راهکارهای طب سنتی برای جلوگیری از سرماخوردگی در روزهای برفی راهکارهای طب سنتی برای جلوگیری از سرماخوردگی در روزهای برفی با دمنوش‌های زمستانی و خواص فوق‌العاده آنها آشنا شوید با دمنوش‌های زمستانی و خواص فوق‌العاده آنها آشنا شوید مسواک زدن بیش از حد موجب بیماری «تحلیل لثه» می‌شود مسواک زدن بیش از حد موجب بیماری «تحلیل لثه» می‌شود جرم‌گیری دندان با ۶ ماده طبیعی و موثر خانگی جرم‌گیری دندان با ۶ ماده طبیعی و موثر خانگی ده گام برای پیشگیری از سرطان ده گام برای پیشگیری از سرطان علت و درمان برخی ویژگی های بدن مثل بوی بد و یبوست… علت و درمان برخی ویژگی های بدن مثل بوی بد و یبوست… اشتباهات رایجی که خواب شبانه را با مشکل روبرو می‌کند اشتباهات رایجی که خواب شبانه را با مشکل روبرو می‌کند تیر خلاص شنبلیله به دیابت تیر خلاص شنبلیله به دیابت دلایلی که به شما می‌گویند سینوزیت دارید! دلایلی که به شما می‌گویند سینوزیت دارید! درمان کم مویی درمان کم مویی ۱۰ فعالیت روزمره که به کمرتان آسیب می‌رساند ۱۰ فعالیت روزمره که به کمرتان آسیب می‌رساند بلایی که «ماشین ظرفشویی» سرتان می آورد بلایی که «ماشین ظرفشویی» سرتان می آورد کدام روغن‌ها برای تقویت مو مفید است؟ کدام روغن‌ها برای تقویت مو مفید است؟
  • تبلیغات در نودیها
  • تبلیغات در نودیها
  • بازنشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1396