منو -منو +
🌍امروز: یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ 🌍
لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.6.1
به خاطر حسین (ع) گناه نکنیم!
صوت متن عاشقانه زیبا درباره پاییز محرم 96 محرم 97 مداحی 97 رادیو محرم who is Hussain کلیپ مهم رائفی پور درباره یمن - پخش کنید نگاهی کوتاه به کربلای یمن کتاب مضرات استمناء

ارتباط با ما – ما در شبکه های اجتماعی

---راه ارتباط با ما :--- برای تبلیغات در نودیها با این آی دی تماس بگیرید: تلگرام: morislam1@

آخرین مداحی ها

بیانیه اعتراضی تشکلهای دانشجویی قبل از سخنرانی روحانی در دانشگاه سیستان و بلوچستان

0
نودیها:تشکل‌های دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان در بیانیه‌ای اعلام کردند: نحوه برگزاری جلسه فرمایشی حجت الاسلام روحانی در دانشگاه سیستان و بلوچستان را اهانت به بیش از ۴ میلیون دانشجو می دانیم.
 
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
شصت و چهار سال از روزی که سه دانشجوی استکبارستیز دانشگاه تهران فریاد‌ها و مطالباتشان را با خون خویش امضا کردند، می‌گذرد و شانزدهم آذر امسال نیز به سان همه سال‌های گذشته، قرار است یاد و نامشان در دانشگاه‌های مینهمان گرامی داشته شود.
بی شک مهم‌ترین برنامه‌ای که در سال‌های اخیر به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو در کشور برگزار شده است، جلسه دانشجویان با رئیس قوه مجریه کشور بوده است که خاطرات تلخ و شیرین آن از ذهن‌ها پاک نخواهد شد.
امروز، اما قرار است این مراسم با حضور رئیس جمهور در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شود؛ اقدامی که در ابتدا موجی از تحسین را به جهت توجه به نقاط دور افتاده از مرکز برانگیخت؛ اما حیف و صد حیف که برنامه ریزان دولتی اجازه ندادند این ستایش‌ها دوامی داشته باشد و با تصمیمات اشتباه و بعضا امنیتی خود موجی از اعتراضات را به وجود آوردند.
متأسفانه در چند روز اخیر شاهدیم که گویی فضای دانشگاه سیستان و بلوچستان با پادگان اشتباه گرفته شده است و مأموران امنیتی دانشگاه را احاطه کرده اند. دانشگاهی که باید سمبل آزادی و گفتگو باشد، امروز به مجموعه‌ای از داربست‌ها و حصارهایی تبدیل شده است که سعی دارند میان نسل آینده انقلاب با فردی که قرار بود نوکر ملت باشد، فاصله انداخته و با برگزاری مراسمی فرمایشی صدای دانشجویان را خفه کنند تا مبادا انتقادشان خاطر شریف جناب رئیس را مکدر سازد.
اختصاص سهم ۲۰ درصدی از تالار محل برگزاری مراسم به دانشجویان، آن هم به صورتی گزینش شده و احتمالا حضور ۸۰ درصدی متملقان و کف زنان جناب رئیس در مراسم روز دانشجو، از مواردی است که بی شک در حافظه تاریخ خواهد ماند و دروغگویانی که به گزاف سخن از حقوق دانشجویان می‌رانند را رسوا خواهد کرد.
متأسفانه شاهدیم که دولت محترم به این مقدار بسنده نکرده است و از میان ۵ تشکل دانشجویی فعال این دانشگاه، فقط به یک تشکل و آن هم تشکلی دولت ساخته، تریبون داده است و حتی اتحادیه‌های بزرگ دانشجویی نیز از داشتن تریبون محروم شده اند.
این رفتار تمامیت خواهانه دولت در کنار شعارهای زیبایی که از جانب مسئولان صادر می‌شود، به تنهایی می‌تواند بیانگر تضاد در رفتار و گفتار مسئولان در سایر امور نیز باشد و حال بهتر می‌توان علت ناامیدی روزافزون مردم از مسئولین را فهم کرد.
چنین به نظر می‌رسد که حال که انتخابات تمام شده است و خیال جناب روحانی راحت شده است دیگر به دانشجویان نیازی ندارند و در پی آنند که با برگزاری مراسمی فرمایشی به خودگویی و خودخندی پرداخته و اندکی از تألمات روحی حاصل از نارضایتی مردم از عملکرد خود را بکاهند، اما غافل از آنند که دانشگاه زنده و پویا هیچگاه تسلیم صاحبان قدرت نشده و با مطالبه‌ای فراگیر رسالت خود را در بیداری جامعه به انجام خواهد رسانید و آنگاه است که آه صاحبان انقلاب دامان مسئولین بی کفایت را خواهد گرفت و آتشی در خرمن آنان به راه خواهد انداخت که تا پیش از این تجربه نکرده اند.
ما تشکل‌ها و کانون‌های انقلابی دانشگاه سیستان و بلوچستان ضمن اعلام انزجار از هتاکان به ساحت دانشگاه و دانشجو صراحتا اعلام می‌داریم که نحوه برگزاری جلسه فرمایشی حجت الاسلام روحانی در دانشگاه سیستان و بلوچستان را اهانت به بیش از ۴ میلیون دانشجو و مصداق بستن دهان منتقدان دانسته و در اعتراض به تحریم دانشجویان از سوی جناب روحانی، ما نیز ایشان و جلسه‌ی فرمایشی ایشان را تحریم کرده و در آن حضور نخواهیم یافت.
در پایان ضمن توصیه به جناب روحانی و دولت مستقر در اصلاح روند موجود به هر آنکس که در پی خاموش کردن دانشگاه و دانشجوست، سرنوشت مستبدان و دیکتاتورهای عالم را یادآوری کرده و آنان را به عبرت از سرنوشت آنان توصیه می‌کنیم که عبرت گرفتن از آن صاحبان بصیرت است.
تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان
تشکل انجمن اسلامی دانشگاه سیستان و بلوچستان
جامعه اسلامی دانشگاه آزاد زاهدان
جامعه اسلامی دانشگاه علوم‌پزشکی زاهدان
انجمن اسلامی دانشگاه علوم‌پزشکی زاهدان
کانون کفادانشگاه سیستان و بلوچستان
کانون خط امام دانشگاه
جامعه اسلامی دانشگاه زابل
انجمن اسلامی دانشگاه زابل
انجمن اسلامی دانشگاه علوم دریایی چابهار
رجانیوز

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

, , ,

 • آخرین بروزرسانی های نودیها

 • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

 • آخرین آهنگ ها

 • سلامت و زیبایی

  مبتلایان به التهاب معده ۶ درمان خانگی را فراموش نکنند مبتلایان به التهاب معده ۶ درمان خانگی را فراموش نکنند ۷ مورد از آداب میز غذاخوری ۷ مورد از آداب میز غذاخوری تابستان است بفرمایید سردنوش! تابستان است بفرمایید سردنوش! آب معدنی یخ زده نخورید آب معدنی یخ زده نخورید بهترین نوع “نمک” کدام است؟ بهترین نوع “نمک” کدام است؟ ۷ عادتی که به کمردرد منجر می‌شود ۷ عادتی که به کمردرد منجر می‌شود درمان کم خونی با شربتی سنتی و شگفت انگیز درمان کم خونی با شربتی سنتی و شگفت انگیز تاثیر خوردن آب برای لاغری و کاهش وزن تاثیر خوردن آب برای لاغری و کاهش وزن دو نوشیدنی که می‌تواند گرمازدگی را از شما دور نگه دارد دو نوشیدنی که می‌تواند گرمازدگی را از شما دور نگه دارد چرا پوستمان به راحتی دچار کبودی می‌شود چرا پوستمان به راحتی دچار کبودی می‌شود درمان درد معده با طب سنتی درمان درد معده با طب سنتی کدام گیاهان حاوی آهن هستند؟ کدام گیاهان حاوی آهن هستند؟ غذاهاى ممنوعه در دوران باردارى غذاهاى ممنوعه در دوران باردارى دلیل یخ بودن دست و پاها چیست؟ دلیل یخ بودن دست و پاها چیست؟ روش های ساده برای درمان آفتاب سوختگی روش های ساده برای درمان آفتاب سوختگی ترفند‌هایی ساده برای مقابله با بی‌خوابی‌های شبانه در تابستان ترفند‌هایی ساده برای مقابله با بی‌خوابی‌های شبانه در تابستان صاحبان این گروه خونی در مسافرت‌ها مراقب حشره گزیدگی باشند صاحبان این گروه خونی در مسافرت‌ها مراقب حشره گزیدگی باشند درمان خانگی اسهال و استفراغ کودکان در تابستان درمان خانگی اسهال و استفراغ کودکان در تابستان چرا در خواب حرف می‌زنیم؟ چرا در خواب حرف می‌زنیم؟ ۷ نوع غذا که نباید برای ناهار مصرف کنید ۷ نوع غذا که نباید برای ناهار مصرف کنید
 • تبلیغات در نودیها
 • تبلیغات در نودیها
 • تبلیغات در نودیها
 • بازنشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1397
  Scroll Up