+++ زلزله کرمانشاه +++ برای کمک حضوری و اعزام به کرمانشام و همچنین کمک نقدی +++ گروه جهادی امام رضا علیه السلام 💢t.me/g_emamreza 💢Instagram.com/g_emamreza 🌍www.g-emamreza.ir 👁🗨Twitter.com/g__emamreza +++ توزيع و نصب #كانكس در روستاهاي استان #كرمانشاه؛ 💳خيريني كه قصد كمك به #اسكان_موقت را دارند،ميتواند مبالغ خود را به كارت "6273811058276160" واريز نمايند؛ +++

جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶
لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.4
تحلیل جالب پناهیان از سخنان اخیر روحانی! لینکستان مجوز روحانی برای ورود سرطان به کشور +عکس سخنرانی دکتر حسن عباسی درباره ماجرای لیونل مسی! سخنرانی جدید فتنه های آخرالزمان - رائفی پور سخنرانی جدید حماسه 9 دی و اعتراضات اخیر رائفی پور سخنرانی دکتر حسن عباسی عصر فتنه ها ، فتنه های های عصر - اعتراضات اخیر - جدید چرا این همه دعا میکنم مستجاب نمیشه؟

ارتباط با ما

از طریق تلگرام: راه ارتباطی تلگرام

صفحات نودی‌ها در شبکه‌های اجتماعی

 
RSS صفحه اصلی سایت صفحه گوگل پلاس صفحه توییتر
 

آخرین مداحی ها

برنامه روز نهم مسابقات المپیک ریو

0

نودیها:برنامه کاروان ایران در نهمین روز از رقابت های المپیک ریو به این شرح است:

تیم ملی والیبال ساعت ۱۷ به مصاف تیم کوبا خواهد رفت.

در رشته تیراندازی مه لقا جام بزرگ و نجمه خدمتی در ماده تفنگ سه وضعیت در ساعت ۱۶:۳۰ با حریفان خود به رقابت می پردازند.

جواد محجوب دیگر نماینده کشورمان در رشته جودو وزن ۱۰۰ کیلوگرم ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف حریف بلژیکی خود خواهد رفت.

مهسا جاور، بانوی قایقران کشورمان برای تعیین رنکینگ نهایی خود در روئینگ زنان و قرار گرفتن بین نفرات بیست و چهارم تا بیست و هشتم این رشته به رقابت با حریفان می‌پردازد.

برنامه سایر رقابت ها به شرح ذیل است:

تیراندازی با کمان زنان

چین تایپه و ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

چین ساعت ۹:۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۳ به وقت ایران

هند و مکزیک  ساعت ۹:۲۶ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۵۶ به وقت ایران

روسیه ساعت ۹:۳۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۰ به وقت ایران

کره جنوبی و میانمار  ساعت ۹:۵۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۲۶ به وقت ایران

چین و چین ساعت ۱۰:۰۵ به وقت برزیل ساعت ۱۷:۳۵  به وقت ایران

برزیل و انگلیس ساعت ۱۰:۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۸ به وقت ایران

کره شمالی  و کره جنوبی ساعت ۱۰:۳۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۰۱ به وقت ایران

مرحله رده بندی و اهدای مدال ساعت ۱۶:۲۷ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۵۷ به وقت ایران

مرحله فینال و اهدای مدال ساعت ۱۶:۴۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۳ دقیقه بامداد  به وقت ایران

ژیمناستیک

اهدای مدال و فینال بانوان ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران

بسکتبال زنان

تیم‌های بلاروس و ترکیه ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران برگزار می‌شود.

فرانسه و برزیل ساعت ۱۵:۳۰به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران

ژاپن و استرالیا ساعت ۱۷:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۱۵ بامداد به وقت ایران

بسکتبال مردان

تیم‌های برزیل و کرواسی ساعت ۱۴:۱۵وقت برزیل و ساعت ۲۱:۴۵ به وقت ایران

اسپانیا و نیجریه ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ به وقت ایران

لیتوانی و آرژانتین ساعت ۲۲:۳۰ به وقت برزیل و ۶ صبح به وقت ایران

والیبال ساحلی  زنان

برزیل و لهستان  ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

آمریکا و روسیه ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران

کانادا و مصر ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران

سوئیس و هلند ساعت ۱۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲  بامداد به وقت ایران

آلمان و هلند ساعت ۲۱ به وقت برزیل و ساعت ۴:۳۰ بامداد به وقت ایران

آلمان و کانادا ساعت ۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت ایران

والیبال ساحلی مردان

کانادا و کوبا ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

لهستان و شیلی ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران

هلند و روسیه ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران

آمریکا و ایتالیا ساعت ۱۶:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۴  به وقت ایران

مکزیک و تونس ساعت ۱۶:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۴  به وقت ایران

برزیل و لتونی ساعت ۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱ بامداد به وقت ایران

بوکس
وزن ۵۶ کیلوگرم

ونزئولا و کره جنوبی  ساعت ۱۱  به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

اوکراین و مراکش ساعت ۱۱:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۴۵ به وقت ایران

هند و کوبا ساعت ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹ به وقت ایران

آرژانتین و غنا ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران

تونس و لستو ساعت ۱۷:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۴۵ دقیقه بامداد به وقت ایران

آذربایجان و قزاقستان ساعت ۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱ بامداد به وقت ایران

وزن ۶۴  کیلوگرم

اردن و کانادا ساعت ۱۱:۴۵  به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۵ به وقت ایران

ترکیه و کامرون ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰  به وقت ایران

برزیل و الجزایر ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران

آذربایجان و اوکراین  ساعت ۱۷:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۱۵ بامداد به وقت ایران

فرانسه و نامبینا ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ به وقت ایران

قزاقستان و انگلیس ساعت ۱۸:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۴۵ بامداد به وقت ایران

وزن ۶۹ کیلو گرم

مراکش ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران

مغولستان و ایرلند ساعت ۱۲:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۱۵ به وقت ایران

ازبکستان و لیتوانی ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران

کوبا ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران

آذربایجان ساعت ۱۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲ بامداد به وقت ایران

تایلند و بلغارستان ساعت ۱۸:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲:۱۵ بامداد به وقت ایران

ونزئولا و ایتالیا ساعت ۱۹  به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران

ازبکستان ساعت ۱۹:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران

وزن ۸۱ کیلوگرم

ازبکستان ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱  به وقت ایران

الجزایر ساعت ۱۳:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۱۵  به وقت ایران

هلند و آذربایجان ساعت ۱۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۳ بامداد به وقت ایران

قزاقستان ساعت ۱۹:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۳:۱۵ به وقت ایران

سوار‌کاری

در بخش انفرادی در  ساعت ۱۰ صبح به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

بخش تیمی ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰  به وقت ایران

قایقرانی کانو

نیمه نهایی مردان ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران

نیمه نهایی کایاک بانوان ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران

مرحله فینال و اهدای مدال کانو مردان  ساعت ۱۴:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۴۵ به وقت ایران

مرحله فینال و اهدای مدال کایاک بانوان ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران

دو چرخه سواری

تیمی مردان ساعت ۱۶  تا ۱۷:۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ تا ۵۲ دقیقه بامداد به وقت ایران

تیمی بانوان ساعت ۱۶:۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۴۹ به وقت ایران

اهدای مدال و مرحله رده بندی تیمی مردان ساعت ۱۸:۲۱ به وقت برزیل و ساعت ۱:۵۱ بامداد به وقت ایران

اهدای مدال و فینال تیمی مردان ساعت ۱۸:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۵۵ بامداد به وقت ایران

شمشیربازی

برزیل و اوکراین ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰  به وقت ایران

چین  ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰  به وقت ایران

کره جنوبی و استونی ساعت ۱۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸  به وقت ایران

روسیه و فرانسه ساعت ۱۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸  به وقت ایران

آمریکا و رومانی ساعت ۱۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸  به وقت ایران

روسیه ساعت ۹:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۴۰ به وقت ایران

آمریکا و مکزیک ساعت ۹:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۴۰ به وقت ایران

اهدای مدال و مرحله رده بندی ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران

اهدای مدال و مرحله فینال ساعت ۱۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲ بامداد به وقت ایران

گلف

در بخش مردان ساعت ۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۵ به وقت ایران

هند‌بال مردان

تونس و قطر ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران

لهستان و مصر ساعت ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹ به وقت ایران

دانمارک و کرواسی  ساعت ۱۴:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۱۰ به وقت ایران

برزیل و آلمان ساعت ۱۶:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۰۰:۱۰ بامداد به وقت ایران

اسلونی و سوئد ساعت ۱۹:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۳:۲۰ بامداد به وقت ایران

آرژانتین و فرانسه ساعت ۲۱:۵۰ به وقت برزیل و ساعت   ۵:۲۰ بامداد به وقت ایران

هاکی مردان

هلند و هند ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

ایرلند و کانادا ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

آلمان و آرژانتین ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران

اسپانیا و بلژیک  ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران

هاکی زنان

آلمان و اسپانیا ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰ دقیقه  بامداد به وقت ایران

استرالیا و آرژانتین ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد  به وقت ایران

آمریکا و هند ساعت ۱۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۳ بامداد به وقت ایران

انگلیس و ژاپن ساعت ۲۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۴ صبح به وقت ایران

جودو مردان

وزن ۱۰۰ کیلوگرم

ازبکستان و اوکراین ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

افغانستان و پرتغال ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

آذربایجان و روسیه

فرانسه و مالی

امارات و الجزایر

هلند و کانادا

مصر و سیشل

ایران و بلژیک

مغولستان و کوبا

گرجستان و انگلیس

سوئد و کره جنوبی

چک

استونی و قزاقستان

مجارستان و آلمان

لتونی و ژاپن

میانمار و ترینیدادوتوباگو

برزیل و اروگوئه

جودو زنان

وزن ۷۸ کیلو گرم

مغولستان و مجارستان

کامرون و لهستان

آمریکا و چین

فرانسه و کره شمالی

ژاپن

انگلیس و گابون

هلند و کوبا

برزیل و استرالیا

اسلونی و اوکراین

قایقر‌انی

فینال و اهدای مدال مردان از ساعت ۱۰:۱۲ و ۱۰:۴۴ به وقت برزیل و ساعت تا ۱۷:۴۲ و ۱۸:۱۴ به وقت ایران

گروه مردان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰  به وقت ایران

نیمه نهایی گروه مردان از ساعت ۹:۳۰ تا ۹:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ تا ۱۷:۱۰ به وقت ایران

اهدای مدال گروه مردان انفرادی تک پارو  ساعت ۱۱:۲۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۰  به وقت ایران

گروه ‌LWT مردان از ساعت ۹:۱۰ تا ۹:۲۰  به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۴۰ تا ۱۶:۵۰ به وقت ایران

اهدای مدال و فینال گروه ‌LWT مردان از ساعت ۱۱:۴۴  به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۴ به وقت ایران

فینال گروه مردان ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران

فینال دونفره مردان ساعت ۱۲:۴۰ و ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۱۰ و ۲۰:۳۰ به وقت ایران

فینال گروه ‌LWT مردان از ساعت ۱۳:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۰ به وقت ایران

نیمه نهایی گروه ‌LWT مردان از ساعت ۱۳:۴۰ و ۱۳:۵۰  به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۱۰ و ۲۱:۲۰ به وقت ایران

اهدای مدال و فینال تک پارو بخش بانوان  از ساعت ۱۱:۰۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۴ به وقت ایران

نیمه نهایی  دونفره بانوان دو پارو  ۸:۳۰ تا ۸:۴۰  به وقت برزیل و ساعت ۱۶ تا ۱۶:۱۰ به وقت ایران

فینال گروه دو نفره بانوان از ساعت ۱۲:۵۰  و ۱۴ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۲۰ و ۲۱:۳۰  به وقت ایران

گروه بانوان از ساعت ۹:۵۰ به وقت برزیل و از ساعت ۱۷:۲۰ به وقت ایران

بخش LWT بانوان از ۸:۵۰ تا ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۲۰ تا ۱۶:۳۰ به وقت ایران

بخش LWT بانوان از ۱۳:۲۰ تا ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۵۰ تا ۲۱  به وقت ایران

اهدای مدال بانوان ساعت ۱۰:۳۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۰۴ به وقت ایران

قایقرانی بادبانی  مردان

ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران

RSX ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران

بخش ۴۷۰  ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران

قایقرانی بادبانی زنان

در بخش ۴۷۰ بانوان ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران

در بخش RSX  بانوان ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران

بخش میکس تیمی ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران

تیراندازی

بخش ۵۰ متر بانوان ساعت ۹ به وقت برزیل و ۱۶:۳۰ به وقت ایران

اهدای مدال و فینال بخش ۵۰ متر بانوان ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ۱۹:۳۰ به وقت ایران

شنا مردان

۵۰ متر آزاد ساعت ۱۳:۰۲ تا ۱۳:۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۲ تا ۲۰:۵۲ به وقت ایران

۱۰۰ متر پروانه مردان ساعت ۱۴:۱۶ تا ۱۴:۳۱ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۴۶ تا ۲۲:۰۱ به وقت ایران

نیمه نهایی ۵۰ متر آزاد ساعت ۲۲:۰۳ به وقت برزیل و ساعت ۵:۳۳ صبح به وقت ایران

اهدای مدال و فینال ۲۰۰ متر کرال پشت  مردان ساعت ۲۲:۲۸  به وقت برزیل و ساعت ۵:۵۸  صبح به وقت ایران

شنا زنان

۸۰۰ متر آزاد بانوان ساعت ۱۳:۲۶ تا ۱۴:۰۲ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۵۶ تا ۲۱:۳۲ به وقت ایران

۲۰۰ متر کرال پشت بانوان ساعت ۱۴:۳۶ تا ۱۴:۵۱  به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۰۱ تا ۲۲:۲۱ به وقت ایران

اهدای مدال و فینال  ۲۰۰ متر قورباغه بانوان ساعت ۲۲:۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۵:۳۷ صبح به وقت ایران

نیمه نهایی ۲۰۰ متر کرال پشت بانوان ۲۲:۳۵  به وقت برزیل و ۶:۰۵ صبح به وقت ایران

والیبال مردان

ایران و کوبا ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران

روسیه و مصر  ساعت ۱۱:۳۵به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۰۵ به وقت ایران

لهستان و آرژانتین ساعت ۱۵به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران

کانادا و فرانسه ساعت ۱۷:۰۵به وقت برزیل و ساعت ۰۰:۳۵ به وقت ایران

ایتالیا و مکزیک ساعت ۲۰:۳۰به وقت برزیل و ساعت ۴بامداد به وقت ایران

برزیل و آمریکا ساعت ۲۲:۳۵به وقت برزیل و ساعت ۶:۰۵ بامداد به وقت ایران

واتر‌پلو زنان

روسیه و برزیل ساعت ۹به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

ایتالیا و استرالیا ساعت ۱۰:۲۰به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۵۰ به وقت ایران

چین و آمریکا ساعت ۱۱:۴۰به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۰ به وقت ایران

اسپانیا و مجارستان ساعت ۱۳به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران

بدمینتون مردان

کره جنوبی و لهستان ساعت ۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران

کره جنوبی و استرالیا ساعت ۸:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۵:۵۵ به وقت ایران

چین و اتریش ساعت ۸:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۵:۵۵ به وقت ایران

اندونزی و هند ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

مالزی و سورینام ساعت ۹:۳۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۰۵ به وقت ایران

چین و سریلانکا ساعت ۱۰:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۰ به وقت ایران

روسیه و چین تایپه ساعت ۱۰:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۵ به وقت ایران

چین و ژاپن ساعت ۱۰:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۵ به وقت ایران

دانمارک و تایلند ساعت ۱۱:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۰  به وقت ایران

ویتنام و روسیه ساعت ۱۱:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۲۵ به وقت ایران

چین و آمریکا ساعت ۱۵:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۲۵ به وقت ایران

مالزی و آلمان ساعت ۱۵:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۲۵ به وقت ایران

بدمینتون زنان

ژاپن و هند ساعت ۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران

تایلند و استونی ساعت ۸:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۵:۵۵ به وقت ایران

چین و ایرلند ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

دانمارک و چین ساعت ۹:۳۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۰۵ به وقت ایران

اندونزی و هنگ کنگ ساعت ۱۰:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۰ به وقت ایران

هند و مجارستان ساعت ۱۰:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۰ به وقت ایران

هند و برزیل ساعت ۱۱:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۰ به وقت ایران

چین تایپه و اتریش ساعت ۱۱:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۰ به وقت ایران

اسپانیا و فنلاند ساعت ۱۱:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۲۵ به وقت ایران

مالزی و انگلیس ساعت ۱۱:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۲۵ به وقت ایران

چین و آلمان ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران

کره جنوبی و بلغارستان ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران

هلند و تایلند ساعت ۱۵:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۲۵ به وقت ایران

بخش میکس تیمی

چین و آلمان ساعت ۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران

ژاپن و هلند ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

کره جنوبی و آمریکا ساعت ۹:۳۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۰۵ به وقت ایران

اندونزی وهنگ کنگ ساعت ۱۰:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۵ به وقت ایران

اندونزی و استرالیا ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران

ر‌اگبی مردان

برزیل و کانادا  ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران

آمریکا و اسپانیا ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران

نیوزلند و فرانسه ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران

آرژانتین و استرالیا ساعت ۱۴ به وقت ایران و ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران

فیجی و ژاپن ساعت ۱۴:۳۰ به وقت ایران و ساعت ۲۲  به وقت ایران

انگلیس و آفریقا جنوبی ساعت ۱۵ به وقت ایران و ساعت  ۲۲:۳۰ به وقت ایران

اهدای مدال و مرحله رده بندی ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران و ساعت ۲ بامداد  به وقت ایران

اهدای مدال و مرحله فینال ساعت ۱۹ به وقت ایران و ساعت ۲:۳۰ بامداد  به وقت ایران

تنیس روی میز مردان

چین و ژاپن ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

چین و بلاروس ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

مرحله رده بندی و اهدای مدال ساعت ۲۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۴ صبح به وقت ایران

مرحله فینال و اهدای مدال ساعت ۲۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۵ صبح به وقت ایران

تنیس مردان

اسپانیا و لوگزامبورگ ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ بامداد به وقت ایران

روسیه و آمریکا ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ بامداد به وقت ایران

اسپانیا و فرانسه ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ بامداد به وقت ایران

ایتالیا و انگلیس

فرانسه و کرواسی

آرژانتین و ژاپن ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ بامداد به وقت ایران

اسلواکی و ژاپن

بلژیک و برزیل

آمریکا و رومانی

اسپانیا و کانادا

تنیس زنان

آمریکا و روسیه ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ بامداد به وقت ایران

سوئیس و چین تایپه ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران

اوکراین و چک

انگلیس و آلمان

روسیه و اسپانیا

پورتوریکو و آلمان

ایتالیا و چک ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران

چک و روسیه

بخش میکس تیمی

فرانسه و برزیل ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ بامداد به وقت ایران

هلند و آمریکا ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ بامداد به وقت ایران

اسپانیا و چک

ایتالیا و فرانسه

استرالیا و هند

آمریکا و انگلیس

رومانی و اسپانیا

لهستان و رومانی

باشگاه خبرنگاران

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

  • آخرین بروزرسانی های نودیها

  • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

  • آخرین آهنگ ها

  • سلامت و زیبایی

    سرماخوردگی خود را با “شربت پیاز و عسل” مداوا کنید سرماخوردگی خود را با “شربت پیاز و عسل” مداوا کنید عفونت تنفسی را با این گل از بین ببرید عفونت تنفسی را با این گل از بین ببرید حیوانات خانگی که جان صاحبان خود را می گیرند! حیوانات خانگی که جان صاحبان خود را می گیرند! کاهش وزن با طب سوزنی/ کاربرد طب سوزنی برای درمان‌های زیبایی/ طب سوزنی توان درمان دیابت را دارد؟ کاهش وزن با طب سوزنی/ کاربرد طب سوزنی برای درمان‌های زیبایی/ طب سوزنی توان درمان دیابت را دارد؟ دستور طب سنتی برای کبدچرب چیست؟ دستور طب سنتی برای کبدچرب چیست؟ خواص اعجاب‌انگیز تخم هندوانه خواص اعجاب‌انگیز تخم هندوانه حافظه خود را با مریم گلی تقویت کنید حافظه خود را با مریم گلی تقویت کنید غذاهای مفیدی که تا به حال آنها را اشتباه مصرف می‌کردید غذاهای مفیدی که تا به حال آنها را اشتباه مصرف می‌کردید غلظت خون را با “دم‌نوش نعناع” درمان کنید غلظت خون را با “دم‌نوش نعناع” درمان کنید افرادی که نباید در شب یلدا انار و هندوانه بخورند! افرادی که نباید در شب یلدا انار و هندوانه بخورند! توصیه‌های خوراکی برای آلودگی هوا توصیه‌های خوراکی برای آلودگی هوا آیا شکر برای سلامتی مضر است؟ آیا شکر برای سلامتی مضر است؟ خاصیت معجزه گون شیره برای کم خونی! خاصیت معجزه گون شیره برای کم خونی! جلوگیری از ریزش موی سر با استفاده از “جوشانده آویشن” جلوگیری از ریزش موی سر با استفاده از “جوشانده آویشن” عادت خوابیدن با گوشی را کنار بگذارید عادت خوابیدن با گوشی را کنار بگذارید هرگز گردن مرغ را نخورید! هرگز گردن مرغ را نخورید! روی سالاد چی بریزیم ؟؟ روی سالاد چی بریزیم ؟؟ اگر این ۸ نشانه را دارید، کبد شما سمی شده است! اگر این ۸ نشانه را دارید، کبد شما سمی شده است! درمان اورژانسی مسمومیت با طب سنتی درمان اورژانسی مسمومیت با طب سنتی خواص کدو سبز خواص کدو سبز
  • طراحی سایت

    HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial
  • گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1396