منو -منو +
🌍امروز: جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷ 🌍
لوگوی سایت بزرگ سرگرمی نودیها نسخه 1.5
لینکستان دانلود آهنگ "نفس" بمناسبت روز دختر دانلود کتاب رایگان مضرات و راههای ترک خودارضایی فیلم کامل مستند جن صوت کوتاه در مورد تعبیر خواب

ارتباط با ما – ما در شبکه های اجتماعی

---راههای ارتباط با ما :--- راه ارتباطی تلگرام ------ راه ارتباطی سروش ------ برای سفارش تبلیغات هم میتوانید به این آی دی ها مراجعه کنید. ----------------------------- ما در شبکه های اجتماعی ----------------------------- توئیتر: ----------------------------- یوتیوب:

صفحات نودی‌ها در شبکه‌های اجتماعی

 
RSS صفحه اصلی سایت صفحه توییتر
 

آخرین مداحی ها

بازی انتخاب شهردار با رای سفید

0

نودیها:هفته گذشته  پس از انصراف سه گزینه از ۷ نامزد شهرداری رقابت میان چهار نفر یعنی آقایان پیروز حناچی، سمیع الله حسینی مکارم، محمدعلی افشانی و سیدمحمود حسینی برگزار شد. در نهایت مکارم و افشانی به دور نهایی راه یافتند. این عبور از سد رای شورای شهر اما به مذاق برخی از اعضای شورای که بر روی پیروز حناچی نظر داشتند خوش نیامد و نارضایتی خود را نیز در فضای مجازی ابراز کردند.

به هر حال در دور جدید انتخاب شهردار که تا ساعاتی دیگر و به احتمال زیاد شهردار انتخاب خواهد شد، چالش جدیدی به نام رای سفید مطرح شده است. بر اساس برخی از گزارش ها تعدادی از اعضای شورای شهر برای نشان دادن نارضایتی خود نسبت به دو گزینه باقیمانده قصد دارند تا در گلدان رای سفید بیاندازند. این امر بدان معناست که ممکن است شهردار تهران نتواند با ۵۰ درصد آرا انتخاب شود و فرآیند انتخاباتی همچنان ادامه پیدا کند.

محمدعلی افشانی از اعضای مرکزی حزب اعتماد ملی و مورد وثوق چند عضو این حزب در شوراست و سمیع الله مکارم نیز سعی کرده تا با دادن امتیازاتی مانند اعلام قائم مقامی پیروز حناچی، نظر اعضای شورا را جذب کند. ولی به نظر می رسد این لابی ها و یارکشی ها در آخرین ساعات نتوانسته نظر برخی از اعضا را جذب کند.

در همین زمینه محمدجواد حق شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر نسبت به عواقب زدن زیر میز در توئیتی به شورای شهر هشدار داده است: « انتظار اکثریت جامعه و نخبگان در گفتگو ها و پیام هایشان  سرعت در تصمیم گیرى و پایان دوره انتقالى است، دادن راى سفید اگر به قصد زدن زیر میز  انجام شود، قابل دفاع و توجیه نخواهد بود و یک خودزنى آشکار و برگشت ناپذیر به شمار می رود!» حق شناس از اعضای حزب اعتماد ملی طرفدار شهردار شدن افشانی است و به نظر می رسد منظور وی از زدن زیر میز توافقاتی باشد که قرار است بر اساس آن ائتلافی از کارگزاران و اعتماد ملی به افشانی رای دهند و گویا اعضای حزب اتحاد ملت به دنبال برهم زدن این بازی با رای سفید باشند.

از سوی دیگر محمدعلیخانی، عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر شب گذشته در واکنش به ادعای حق شناس اعلام کرد:« هیچ یک از اعضای شورا به دنبال زدن زیر میز و بر هم زدن بازی نیست. ما فردا به گزینه نهایی رای خواهیم داد.»

پیش از این نیز در فرآیند انتخاب شهردار در هفته گذشته حجت نظری، جوانترین عضو شورای شهر و عضو حزب اعتماد ملی از پشت پرده هایی سخن گفته بود که براساس آن برخی قصد دارند تا بازی انتخاب شهردار را برهم بزنند و گزینه ای غیر از ۷ نفر نامزد نهایی را وارد گود رقابت ها کنند. امری که در هفته جاری نیز بحث بر سر آن صورت گرفته و گویا قرار نیست شهردار از میان دو نفر باقیمانده انتخاب شود. هرچند مجید فراهانی، دیگر عضو شورای شهر در اظهارنظری درباره این رویه اعلام بی اطلاعی کرده است:« از پشت پرده اطلاعی ندارم اما قطعاًشهردار از گزینه‌های موجودآقایان افشانی ویا حسینی مکارم انتخاب می‌شود.»

به هر حال آنچه در کورس رقابت انتخاب شهردار در شورای شهر می گذرد، عدم اجماع و انسجام اعضای شورای شهر به مانند دور نخست انتخاب شهردار در مردادماه سال ۹۶ است. جاییکه محمدعلی نجفی در اجماع تمامی گروه ها توانست ۲۱ رای شورا را کسب کند، هرچند در ادامه عملکرد وی باعث انشقاق و بروز تدریجی انتقادات از درون شورای شهر و جبهه اصلاح طلبان علیه وی شد. در دور جدید انتخاب شهردار سهم خواهی ها و نارضایتی ها صراحتا از سوی گروه های اصلاح طلب و اعضای شورای شهر صراحتاً اعلام می شود و همین موضوع می تواند حتی در صورت انتخاب شهردار، ادامه فعالیت وی در شهرداری را با چالش های بسیاری همراه سازد.

فارس

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

, ,

  • آخرین بروزرسانی های نودیها

  • آخرین عکسهای شبکه های اجتماعی

  • آخرین آهنگ ها

  • سلامت و زیبایی

    «خستگی گرمایی» بدترین نوع گرمازدگی «خستگی گرمایی» بدترین نوع گرمازدگی مصرف این سبزی درمان ۹۹ درد است مصرف این سبزی درمان ۹۹ درد است ۱۴ مواد غذایی که باعث مسمومیت می‌شوند ۱۴ مواد غذایی که باعث مسمومیت می‌شوند روزانه چند لیوان آب بنوشیم؟ روزانه چند لیوان آب بنوشیم؟ چربی سوزهای پرکلسیم را بشناسید چربی سوزهای پرکلسیم را بشناسید در روزهای گرم و مقابله با گرما زدگی در روزهای گرم و مقابله با گرما زدگی ۶راهکار طب ایرانی ــ اسلامی برای جلوگیری از ضعف “نیروی جنسی” ۶راهکار طب ایرانی ــ اسلامی برای جلوگیری از ضعف “نیروی جنسی” شربتی ترش و شیرین برای لاغری افراد شربتی ترش و شیرین برای لاغری افراد صبح ناشتا بدنتان را اینگونه شگفت زده کنید صبح ناشتا بدنتان را اینگونه شگفت زده کنید از تهیه و صرف غذا در این ظروف پرهیز شود از تهیه و صرف غذا در این ظروف پرهیز شود چند ترفندهاى  آسان براى در امان ماندن از سکته قلبى چند ترفندهاى آسان براى در امان ماندن از سکته قلبى چه موادی بیشتر از شیر کلسیم دارند چه موادی بیشتر از شیر کلسیم دارند ده نکته برای افزایش باروری مردان ده نکته برای افزایش باروری مردان ۱۰ نکته که باید در مورد ریزش مو بدانید ۱۰ نکته که باید در مورد ریزش مو بدانید با خوردن عدس به دیابت مبتلا نشوید! با خوردن عدس به دیابت مبتلا نشوید! ۱۳ درمان خانگی جوش صورت ۱۳ درمان خانگی جوش صورت منوی غذایتان را بعد از ماه رمضان اینگونه تنظیم کنید منوی غذایتان را بعد از ماه رمضان اینگونه تنظیم کنید کم خونی را با خورشتی خوشمزه ریشه‌کن کنید کم خونی را با خورشتی خوشمزه ریشه‌کن کنید غذا خوردن پشت میز شما را «چاق» می‌کند غذا خوردن پشت میز شما را «چاق» می‌کند نکته‌ای که درباره آب‌ های بسته‌ بندی نمی‌دانید نکته‌ای که درباره آب‌ های بسته‌ بندی نمی‌دانید
  • تبلیغات در نودیها
  • تبلیغات در نودیها
  • بازنشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است گروه سایتهای اسلام مووی - نودیها 1386 - 1397