Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
از تک خوانی زن در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر تا آرایش ها و لباس های نامتعارف در سریال ها و سینما/دولتی که عرضه هیچ کاری ندارد/وزیر فرهنگ،کار بزرگش بی تفاوتی است!/مراقب قیمت دلار و گوشت باشیم! - مجله نودیها
بازدید 396

از تک خوانی زن در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر تا آرایش ها و لباس های نامتعارف در سریال ها و سینما/دولتی که عرضه هیچ کاری ندارد/وزیر فرهنگ،کار بزرگش بی تفاوتی است!/مراقب قیمت دلار و گوشت باشیم!

اشتراک گذاری :

نودیهابخش تحلیل نودیها – سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر آغاز شد و در افتتاحیه تک خوانی یک زن، با واکنش های متعددی همراه بود که نوع این واکنش ها از این جهت بود که وقتی جشنواره ای برای فجر انقلاب است چرا باید در مقابله با برخی هنجارهای انقلاب و مردم بر بیاید.

اما این دسته ی معترض گویی چشمانشان بسته است و وضعیت وحشتناک آرایش ها و لباس های نامتعارف در فیلم های روی پرده و سریالهای مخصوصا شبکه خانگی را ندیده اند که از برخی سریالها و فیلمهای غربی هم زننده تر است و اصلا گویی کارگردان و عوامل، فیلم ساخته اند که هنجارشکنی کنند.

در میان به نظر می رسد کارویژه وزیر فرهنگ و وزارت تابعه این است که به کلی سکوت کنند تا هر کسی هر کاری می خواهد بکند. البته این شامل مردم و اقشار مختلف جامعه که به انقلاب و اسلام و ایران دلبستگی دارند نیست این معمولا برای طبقه ای از به اصطلاح هنرمندان است که دل در گرو آموزه های غربی و پول اماراتی دارند!!

در عین حال باید مراقب بود و فراموش نکرد با این کار ها دولت روحانی ذهن ها را از قیمتها ، شکست مفتضحانه ی برجام و کارهای اینگونه دیگر جدا و پرت نکند.

 

 

1 thought on “از تک خوانی زن در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر تا آرایش ها و لباس های نامتعارف در سریال ها و سینما/دولتی که عرضه هیچ کاری ندارد/وزیر فرهنگ،کار بزرگش بی تفاوتی است!/مراقب قیمت دلار و گوشت باشیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.